Şimdi Ara

hangi suv almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
30.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75 civarını zorlayabilirseniz Captiva derim. Ama benzinli illaki tercih sebebi ise ix35 ya da Sportage dan başka pek seçenek yok gibi..
  • "Tiguain
    iQashqai
    sportege"

cevaplara bak
  • ford kuga
  • arkadaşlar merhaba,
    60-70 bin bütçemiz var ve suv almayı düşünüyoruz.kullananlar yada alcak olanlar hangi markayı tavsiye eder.biz opel mokka düşündük fakat çok küçük gibi geldi.benzinli öncelikli tercihimiz.az yakacak konforlu olacak vs...fikirleriniz önemli...
    teşekkürler

• ix35
  • Tiguain
  • ben olsam sportage alırdım.

2-3 hafta oldu arkadaşım aldı.2013 değil o yüzden biraz ucuz verdiler herhalde 2012 sonunda anlaştı. fiyatı tam hatırlamıyorum 52-54 yada 56 bin tl. (istersen arayıp öğreneyim.)

araçta yok yok, arabaya 6 metre yaklaşınca arabanın kapılarını açıyor. anahtar sadece cebinde duruyormuş kullanmıyormuş.

hız sabitleyici var
    anahtarsız çalıştırma
    start stop
    yokuş iniş kalkış desteği
    kendi kendine park etme
    tavan fulll cam
    on arka koltuk ısıtma
    otomatik far
    yağmur sensörü
    çift yönlü klima

daha 1000km olmuş 35 kuruş yakıyor dedi genellikle (sehir dışı). ama 3000-4000km den sonra düşermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri sirin -- 19 Ocak 2013; 12:00:51 >
  • Tiguan

ix35

iQashqai

• sportege bende düşünüyorum şimdi benimde arkadaşım 3-4 ay önce almış ona sordum.oda çok memnun parasının hakkını veriyor dedi gerçekten koreliler bu sefer becermiş dedi.yakıtınada şehir içi 40 kuruş dedi bakalım gidip test sürüşü yapıcam.
  • yakıtına biraz fazla diyorlar ama genel anlamda nasıldır bilmiyorum...
  • sportage; bu donanım bu fiyata çok iyi bence.

dizeli çok pahalı ama; benzinli ile dizeli arasındaki fiyat farkına b sınıfı başka bir sıfır araba alınır. o derece yani. hatta polo astra felan alınır galiba.

http://www.kia.com.tr/fiyat-listeleri/mpv-ve-suv-fiyat-listesi.php
  • TIGUAN
  • 2. el Subaru Forester 2.0 Dizelllere veya Honda CR-V lere bakmanızı öneririm.
  • Tiguan 1.4 tsi bu sınıfın en kaliteli aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

2. el Subaru Forester 2.0 Dizelllere veya Honda CR-V lere bakmanızı öneririm.

+1
  • Tiguan yakar geçer, gerçi bir ayda 8.000 Tl zammı çaktılar kur ve model yılı ayağına F/P'den uzak bir tercih olur 66.000 TL'ye 1.4 TSI 122 PS manuel sport/style

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_ferit -- 19 Ocak 2013; 13:40:40 >
  • Sıfır olarak Vw Tiguan tavsiye ederim ikinci el düşünüyorsanız Subaru Forester.
  • Forester veya captiva düşünebilirsiniz
  • tiguan yada sportage derim ama sportage daha şık duruyor
  • Hyundai ix35 tabiki de hem donanım hem tasarım bakımından çok önde
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.