Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
90.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açana teşekkürler.Timber.den bot alayım diyordum 355vermeye gönlüm razı olmuyordu indirimi görünce 2ayakkabı alırız artık
  • oooofff ulan oooooffff
  • Başlığı açan arkadaşa teşekküler. İnsanlar resmen yağmalıyorlardı ankamall'de. Şanstan kaptım ben de bir tane.
  • Konuda 'Ayakkabının ederi o' cuları göremedim, bu kadar mı seveni varmış bu botların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 20 Ocak 2013; 8:49:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

quote:

Orijinalden alıntı: black_q

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar diğer markalar ne alemde. OXS ve roberto botticelli lerde de %55 indirim var mı?

OXS da vardı...

Sakın OXS alayım demeyin arkadaşlar hayatımda aldığım en rezil bot. Kız arkadaşıma da aldım oda hiç menun değil. Alan bir arkadaş daha da aynı şekilde.

Ne ayağı ısıtır ne yağmur tutar. Daha iki sene oldu alalı ve topuğu düştü. Timberland giydim, harley giydim böyle saçmalık görmedim.

Lanet olsun o kadar paraya.

ben 2 tane oxs almıştım teki 4yıl önce diğeri 6 yıl önce. harikalar hala. hiçbir sorun yaşamadım, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_q -- 20 Ocak 2013; 4:01:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

arkadaşlar deriden de klasik kösele tarzı mevsimlik ayakkabılar oluyor mu acaba?

oluyorsa hangi marka ve fiyatlar ne düzeyde ?

yok mu bilgisi olan arkadaşlar?

pek yok
  • kentpark deriden adeta savaş alanıydı bugün. tam kapanışına yetiştim bütün mallar yerlerdeydi insanlar üstüne basıyodu filan. yarın sabah bidaha gidicem büyük ihtimal
  • en mantıklısı hangi magazaya gitmek ona karar veremedim ? viaport mu ? pendik marina mı? yoksa Göztepe optimum mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

Valla haber veren arkadaş indirim kadar sevap kazandıysa galiba cennete gitmesi garanti :)

2 adet tımberland
    1 adet dnky
    1 adet tımberland (qzen)
    vs ... devamı gelir
    çok çok teşekkür ederim .

bu forumu çok seviyorum :)

toplam ne kadar verdiniz ayıptır sorması

176 TL ERKEK TIMBERLAND
    163 TL BAYAN TIMBERLAND
    140 TL DKNY ÇİZME

479 TL TOPLAM

QZENİME SADECE HABER VERDİM ...
    CEVREME DE SOYLUYORUM GERÇEKTEN KAÇMAZ ....
  • AYRICA ARKADAŞLAR ...

2 FARKLI ÜRTEİM YERİ VAR GENİŞ KALIP OLANLAR DOMINIC
    DAR KALIP OLANLAR CHINA
    DOMINIC TE BİR DAHA ÜRETİLMEYECEKMİŞ ....

EN SAKİN MAĞAZASI PENDİK MARİNA ORDA ZAYIF KUMRAL BİR ARKADAŞ GERÇEKTEN ÇOK İLGİLİ .
    PALLADİUM MÜDÜRÜ KADİR BEY DÜN BANA ÇOK FAZLA YARDIMCI OLDU ÇOK İNSİYATİF KULLANDI.
    2 MAĞAZA İÇİN YORUMUM OLDUKÇA İYİ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

en mantıklısı hangi magazaya gitmek ona karar veremedim ? viaport mu ? pendik marina mı? yoksa Göztepe optimum mu

PENDİK MARİNA ORDAN BEĞENMEZSENİZ EĞER DİREK VİAPORT A ÇIKARSINIZ :)
  • Marmarapark da durum nedir gitmiş olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun gece suadiyedeki deriden den aldim bir cift bot deri kahverengi aldim 176 tl ye geldi onuda 7 taksit yaptilar haber veren arkadaslara tesekkurler cat parasina timber aldik ihtiyacimda vardi yani ama dukkani bildigin yamalamislar beyler dukkan cok kotuydu gittigimde 12 falandi biz girdik icerisi fulldu sonra eleman kapiyi kitledi :) almadi kimseyi mudur kasada alisverisi tamamladim sonra bagiriyordu yarin herkes 9 da burda olsun diye elemanlarin hali cok kotuydu yani:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar diğer markalar ne alemde. OXS ve roberto botticelli lerde de %55 indirim var mı?

OXS da vardı...

Sakın OXS alayım demeyin arkadaşlar hayatımda aldığım en rezil bot. Kız arkadaşıma da aldım oda hiç menun değil. Alan bir arkadaş daha da aynı şekilde.

Ne ayağı ısıtır ne yağmur tutar. Daha iki sene oldu alalı ve topuğu düştü. Timberland giydim, harley giydim böyle saçmalık görmedim.

Lanet olsun o kadar paraya.

ben 2 tane oxs almıştım teki 4yıl önce diğeri 6 yıl önce. harikalar hala. hiçbir sorun yaşamadım, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam sizin kullanım ve giyim şartlarınız farklı sanırım. Sağlam bir yağmur yada karda dışarda 10 saat giyin demek istediğimi anlarsnız. Ben işte tüm kış giydim ve dağıldı resmen. Bir botun 2 senede topuğu açılır düşer mi arkadaş, rezillik resmen.

Sorun sadece bende değil, çevremdeki arkadaşlarımda hiç memnun değil. Kış botu falan değil en fazla sonbahar da giyilebilecek bir bot.

O paraya gidip adam akıllı gerçek kış botu alın. The North Face aldım bot neymiş onu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 20 Ocak 2013; 10:02:31 >

• Valla amerikada bile 120$ bu timber'lar! Fiyat muazzam iyiymiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirime kadın erkek dayanamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

en mantıklısı hangi magazaya gitmek ona karar veremedim ? viaport mu ? pendik marina mı? yoksa Göztepe optimum mu

PENDİK MARİNA ORDAN BEĞENMEZSENİZ EĞER DİREK VİAPORT A ÇIKARSINIZ :)

valla bende öyle düşünüyorum. en mantıklısı öyle çünki.

dün bildigim kadarıyla genel olarak göztepe optimum çok kalabalikmiş. şimdilik orayı eledim gitmeye gerek yok oraya
    pendik maridan umutluyum bakalim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 20 Ocak 2013; 10:30:26 >
  • Arkadaslar kowalskilerde indirm varmiydi bakabildinizmi hic ?

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar deriden de klasik kösele tarzı mevsimlik ayakkabılar oluyor mu acaba?

oluyorsa hangi marka ve fiyatlar ne düzeyde ?

yok mu bilgisi olan arkadaşlar?

pek yok

Fraular var hocam onlarda 400-350 arası fiyatlarda aynı şekilde %55,55 indirim var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.