Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
90.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 11 de Bağlarbaşı mağazasındaydım...Eşim kendine bir adet Barbour ceket aldı,beş dakika geçmeden hepsini kaldırdılar...Onlar indirimde değilmiş...Yine North Face,New Balance ve Camper ürünlerini de yangından mal kaçırır gibi topladılar...Aslında erken gittiğim için toplanan tüm ürünlerden alma imkanım vardı ama ayakkabıya fazla ihtiyacım olmadığı için onların malları toplamasını seyrettim,daha zevkliydi...İhtiyacı olanlar için güzel bir indirim...Faydalanmak lazım...
  • Cevahirdede vardı nitekim son anda vazgeçtim almaktan 2 sene icinde bu fiyata duser diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. 3 tane ayakkabı da ben aldım. Timbetland kowalski vs. Bahçeşehir Akbatı AVM den aldım. Ürün stoğu mevcuttu.

• Teşekkür eden arkadaşlara öncelikle rica ediyorum iyi günlerde kullanın inşallah Bende kız arkadaşıma ve kendime 1er çift aldım fred perry lere bakmaya gidiyordum elemanlar toplamaya başladılar vitrinden hayrola dedim Fred Perry ve Calvin Klein bu tür indirimlerde ürünlerinin satılmasına izin vermiyormuş o şekilde bi sıkıntı yaşandığı için toplamak zorunda kaldıklarını söyledi tanıdık bir çalışan herkes hücum etmişti 7 çift ayakkabı almış birini bile gördüm bağdat caddesinde ki deridende

edit ; imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfk86 -- 19 Ocak 2013; 20:04:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

ulen bedava dagitilsa bu kadar izdiham olmaz. butun numaralari kurutmus millet (marmara forum)

44.5-45 var miydi hocam?

+1 45 var midir ?

45 numara aldım sarı renk vardı sadece 45 numara denedim ve bütün renkler için

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: gael

arkadaşlar kapıda kocaman yüzde 50 yzıyor ama indirim mindirim yok yüzde 20 indirim yapmışlar,400 tl lik ayakkabı olmuş 310 tel 500 tl lik ceket olmuş 420 tl
    üstelik bazı ürünlere bindirip indirmişler nezamandır takip ettiğim ayakkabı var dı 300 tl idi,480 tl etiket koyup 300 tl ye düşürmüşler,çok kişi çalışanlara nerde yüzde 50 dediklerinde hepsi sus pus oldular,insanların cebine mesaj gönderip kapılarına kocaman etiket yazıp kandırmaya utanmıyorlar şerefsizler..
    eğer timberland almayı düşünen varsa ykm de 175 tl idi fiyatları bütün renkleride vardı

ee iyide ben 176tl ye aldım timberland,? gittiğim mağazasında (yan yana timberland ve deriden) herşeyde gerçek %55,55 indirim vardı ve yağmalıyordu millet.. bundan 6 sene önce 300tl ye almıştım bu sene 176tl ye aldım çokta güzel oldu valla

neden şereflerini sorguluyorsun ki anlamadım..

arkadaşım git bak ozaman kapıda kocaman yüzde 50 yazıyor içerdeki ürünlerin hepsine baktım nerdeyse...yüzde 50 lik hiç bi ürün yok,,insanları telefonmesajı ve kapısında yüzde 50 reklamı yapıp kandırırlarsa sereflerini sorgularım,,sende eyer böyle birşey yaşarsan sende sorgulaki koyun olmıyalım dimi,,benimle bu konuda tartışmaya girmeyin şikayet ettiğim şeyde sonuna kadar haklıyım,herşeye anlarım ama insanların aptal yerine konulmasına kızıyorum..

• Öncelikle haber veren arkadaşa teşekkürler. Bugün bot almaya gidecektim hiç ümidim yoktu ama bir bakayım dedim sıcak fırsatlara ve bu konuyu gördüm. Daha önce kullanmadım herkes çok övüyor bakalım nasılmış timberland. Daha önce nike botum vardı hala da var 5 senesi doldu hiç bir sıkıntsı yok ama sıkıldığımdan yeni bot almak istiyordum ve buna denk geldim. Bursa anatoliumdan aldım bu arada ve kalabalıktı herkes 3-4 tane ürün alıyordu. Buna rağmen çalışan sayısı az olduğundan ilgilenen birisini bulmak zor oldu. Botun resmide aşağıda

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri

• Bir ay evvel 400 TL ye aldıgım botun aynısını bir arkadasım bugün 170 Liraya aldım. Kahrımdan öldüm öldüm.
  • quote:

kıyafetlerde indirim varmı,montlarda kazaklarda vs

evet var
  • Biraz önce kadıköy bahariye mağazasindan bi tane timberland aldık , mağaza talan olmuş resmen, kasa kuyruğu kapiya kadardı birara

• quote:

Orijinalden alıntı: black_q

quote:

kıyafetlerde indirim varmı,montlarda kazaklarda vs

evet var

var var aldım 3 -5 tane
  • 4. Timberi aldim bugun boynerden telefona mesaj geldi unutmustum konuyu acan arkadasa tesrkkurler

• Niğde deriden yok nereden alıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderson

alsancaktaki mağazaya gittim yağmalanıyordu yarına bişey kalmaz

ben de alsancak'a gittim bugün. depodan sürekli mal taşıyorlardı. millet 2'şer 3'er almış. sanırsın erzurum'da yaşıyoruz.

merak'tan konak'a da gittim, orada hiçbir şey kalmamış.

millet timberland'e açmış ya...

sürekli bot giymek tarzım olmadığından almadım, sen bi şey aldın mı? bi de timberland aldım daha önce özellikle bilek kısmı çok sert geldi, rahat edemedim nedense...

bugün de mağazada north face beğenir gibi oldum, onda indirim yokmuş vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 19 Ocak 2013; 20:38:31 >
  • timberland mağazasına gittim bende 395 çizilip 275 yazılmıştı ayakkabı altına indirim yok diye çıktım

meğerse kampanya deriden mağazasındaymış

eksik okumuşum
  • cepada dkny aradım çok fena talan etmişlerdi, sonra kentparka gideyim ora daha iyidir dedim ora da aynıydı, sonra numarasını sordum görevli yarım saatte baktı geldi yok dedi. tekrar cepada şansımı deniyim dedim ben ilk başta söylememe rağmen salak kızım tekine diğer görevli daha önce getirdiği için alamadım üstüne birde kavga ettim sonra çıktım karuma gittim orda da yok sistemden bakın diyorum ona göre butun ankarayı dolaşmayım diyorum yok diyolar lanet olsun deyip ankamalle gittim ve orda da bulamadım. bende şans olsa zaten dedim bi büyük numarasıını aldım ama değiştircem hafta içi hahaha daha önce niye düşünemedim bilmiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

timberland mağazasına gittim bende 395 çizilip 275 yazılmıştı ayakkabı altına indirim yok diye çıktım

meğerse kampanya deriden mağazasındaymış

eksik okumuşum

hayır timberland mağazalarında da indirim vardı. muhtemelen marka kampanya yapmış.

etikete bakmasaydınız, deriden'de de etiketler yüksekti ama kasada %55 indirim yapıyorlardı.
  • optimumdaki indirim ve stok durumunu bilen var mı yarın öğleden sonra müsaitim, gitmeyi planlıyorum.
  • ankarda indirim var mı
  • timberland iyidir, hostur eyw. lakin sırf timberland giyiyorum havası sebebiyle kar yagdiginda ayaklara su gecmesi veya usumesi handikapı sorulmaz mı adama!!! hem sonra merrrell gora-texleri neden tercih etmessin ki, hem su gecmez, hem ayak usumez. yook ama illa yurdum insaninin alayinin eagbet gosterdigi gibi (timberland giyiyorum) havasını vericen:)) vaay ki vay, hey ki hey:)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.