Şimdi Ara

A101 Hİ-LEVEL HLV T704 Tablet Hakkında Bilgi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
371
Cevap
13
Favori
119.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: scalper

tableti sorun çıkartıp garantiye gönderen oldu mu?
    Benim tabletin şarj kısmı artık çalışmıyor garantiye yollamadan önce size danışmak istedim. Eğer garanti ilgisizse veya sorunları garanti dışında tutmaya çalışıyorsa açıp kendim hallederim daha iyi...

hocam tabletten memnun musunuz? ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Benim tabletin şarj kısmı artık çalışmıyor garantiye yollamadan önce size danışmak istedim. Eğer garanti ilgisizse veya sorunları garanti dışında tutmaya çalışıyorsa açıp kendim hallederim daha iyi...

Memnundum
    Şarj kısmındaki sorunu halledeyim derken kaza sonucu tablet sizlere ömür.
  • quote:

quote:

quote:

Memnundum

gecmis olsun baskan.Allah rahmet eylesin.Peki sizin tabletin ozellikleri neydi?ve fiyati ne kadardı?

dizi izlemek icin tablet arıyorum aslinda.o yuzden çok pahalı bir sey istemiyorum. ekran canlılığı ve sarj onemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Memnundum

gecmis olsun baskan.Allah rahmet eylesin.Peki sizin tabletin ozellikleri neydi?ve fiyati ne kadardı?

dizi izlemek icin tablet arıyorum aslinda.o yuzden çok pahalı bir sey istemiyorum. ekran canlılığı ve sarj onemli.

Yanlış hatırlamıyorsam 140 lira civarındaydı. Ben çok kullanmadım yeğene hediye almıştım fakat şunu söyleyebilirim ki yalnızca dizi izleyeceğim diyorsanız işinizi çok rahat görür.
    Bataryası hala sağlam ve son gününe kadar saatlerce oyun oynatabiliyordu (kesin bir zaman tutma fırsatım olmadı) Ekran parlaklığı da elimdeki galaxy tab kadar olmasa da tatmin eder seviyedeydi.
    Son olarak sağlamlık açısından taş gibi cihazdı rahmetli. Çoook yerlere düşmüşlüğü vardı.

• 1GB bir tablet için şu anda minimum değer, piyasadaki 512MB RAM içeren tabletleri sakın almayın hiç bir yeni program çalışmaz.
    Artık yeni tabletler için 1.5GB yeni sınır oldu.
    Samsung tabletleri artık en az 1.5GB yapıyor.
    Yeni versiyon androidlerde daha altında çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

1GB bir tablet için şu anda minimum değer, piyasadaki 512MB RAM içeren tabletleri sakın almayın hiç bir yeni program çalışmaz.
    Artık yeni tabletler için 1.5GB yeni sınır oldu.
    Samsung tabletleri artık en az 1.5GB yapıyor.
    Yeni versiyon androidlerde daha altında çalışmaz.

hilevel 1gb di sanırım.
  • Elinizdeki hi level tabletin wifi çekişi çok zayıfsa bunun sebebi kullanılan kötü kalite chipset.
    Sizde bu durumdan rahatsızsanız wifi fixer adında bir android yazılımı mevcut. Playstore'dan indirip kullanın işe yarıyor.
    Zırt pırt yaptığı çekmemezlik olayını halletti.

Yine de hilevel aldığıma pişmanım defalarca web sitelerine yazı yazdım hiç dönmediler.
    Bir daha asus veya samsung'dan şaşmam keşke bunu almasaydım dedirtti sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 13 Ocak 2015; 18:45:49 >
  • bende hlv t704 var berbat birşey.

clash of clans oynatmıyor bile görüntü kalitesi berbat.

tablet o kadar ısınıyorki tableti kağıta tutsan kağıt alev alır.

dokunmatiğide berbat

geçişlerde kasıyor internet tamamen bitmiş

sakın almayın.
  • Bari mevcut bellek dagilimini duzgun yapsalardi. 8gb falan yok cihazda tamamen yalan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.