Şimdi Ara

Diadora Suıt Eşofman Takımı 40 TL (HB İçerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
21.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kumas iyidir ama tasarıma onem vermemisler, pazar malı gibi görünüyor.
  • Biriniz göğe yükseltiyor, biriniz yerin dibine batırıyor.

Hangisine inanacağımı şaşırdım
  • arkadaş verdiğin 50 lira kargo da yok onada laf etme bari ya! Aldım bir aydır kullanıyorum. polyester olması daha iyi. renk atması diz çıkması vs. olmadı. bundan önce nike almıştım kaliteli diye .penyeydi kumaşı. 5 yıkamadan sonra rengi attı ve dizleri çıktı beş para etmezmiş!
  • Normalde L giyerim. Yine de XL sipariş ettim ama dar oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Normalde L giyerim. Yine de XL sipariş ettim ama dar oldu...

Bir fotoğraf koyaydınız da en azından kumaş ve dikim kalitesini göreydik.
  • ee yorumlar güzel başlamıştı sonlara doğru kötülemişler hep napsak şimdi :) kumaşı adidasnkı gibi olsun (bi arkadaş raşheldemiş) bunun kumaşına polyester demışsınız raşhelle aynımı ?

pekı bu nasıldır ??

• normal bedenden bir yada iki büyük alın xxl large xl arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aldım iade ettim, açıkçası idare edilebilir bir ürün... yalnız bedeni de olmadı zaten bana... kalite konusunda ise adidas bile çok sıkıntılı... en son aldığı iki ürünü de tüylenme yaptığı için garantiye yolladım... ki on on beş gün civarı kullanmıştım... ve iade çeklerim duruyor... yani adidasa bile güven olmuyor artık... ne alacağız ben de anlamadım gitti...
  • hort olacak ama ürünün fiyatını başlıktan daha aşağı görünce paylaşayım dedim, alıp almamakta kararsızım..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=19155&Productid=spordiaesof8
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

hort olacak ama ürünün fiyatını başlıktan daha aşağı görünce paylaşayım dedim, alıp almamakta kararsızım..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=19155&Productid=spordiaesof8

saolasın
  • Daha önce almıştım tekrar alıcam sağolun

• sokak malından kötüdür fiyatından belli zaten almayın
  • Teşekkürler. Çekim vardı 300 tl üzerinde geçerli 5 tane aldım yorumlara güvenerek. Enpara da %20 verecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacım olsa kaçırmam ama evde eşofmanlar birikti artık. İhtiyacı olanlar bu fiyata kaçırmasınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Daha önce almıştım tekrar alıcam sağolun

Hocam kalitesi nasıl bide 178boy 83 kilo normalde L giyiyorum ama beden durumu nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

quote:

Hocam kalitesi nasıl bide 178boy 83 kilo normalde L giyiyorum ama beden durumu nasıldır

Kalitesi çok iyi rahat ve bu fiyata bedava. Pazar malları daha pahalı. Ben 170 boy 60 kiloyum Small aldım biraz uzun gelmişti kestirdim.

• @yunuss.10Anladım hocam L iyi diger o zaman saol
  • Aldık bakalım 1 adet. çekle 24 liraya geldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

quote:

Kalitesi çok iyi rahat ve bu fiyata bedava. Pazar malları daha pahalı. Ben 170 boy 60 kiloyum Small aldım biraz uzun gelmişti kestirdim.

Ben de önceki ve hb'deki yorumlara istinaden bir beden büyük almıştım. Anlaşılan ölçülerde tutarsızlık var. Değiştirmem gerekebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 modewle baktım 3üde xl kalmamış
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.