Şimdi Ara

İzmit maşukiye nerelere nasıl gidilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
25.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu pazar izmit maşukiye ye fotoğraf çekmek maksadıyla gitmeyi planlıyoruz fakat yol yordam konusunda pek bilgi sahibi değiliz daha önce tecrübe etmiş kişilerin yardımlarını beklerim özellikle yanık deresi civarının güzel olduğunu duydum Ulaşım tren yolu ile olacağında yol tarif ederken bunu dikkate alırsanız sevinirim.

hangi istasyonda inilir ? indikten sonra yanık deresine nasıl gidilir ? yol nasıl bir istikamet sergiler atıyorum tek istikametmidir yoksa çatallar ayrılırmı ? hangi araçlarla nerelere gidilir yardımcı olursanız sevinirim 1 ay boyunca sadece bu hafta sonu çalışmıyorum onda da böyle bir etkinlik düşündük abimle umarım olur.

not: İnternette araştırdım ama yuvarlak sözler haricinde tatminkar bir bilgi bulamadım.

şimdiden teşekkürler.

• Ben de ekleyim, Pınar Alabalık'a sakın gitmeyin. Alabalık vadisinde en sondaki yer. bölgede en çok tabelası olan. Garsonu ayrı, sahibi ayrı fiyat verdi. Garson grup indirimi yaparız dedi, sahibi yapamayız dedi.....

Ben, "adamlarınız yaparız dediler" dedim. "Önceden söyleseydiniz" dedi..

"Araçtan iner inmez sordum" dedim ( adamı da hemen onayladı)..HÖNK diye kaldı !!!!

Fiyatlar niye böyle oluyor dediğimde, "onlar geçici, bilmiyorlar" gibi akıllara zarar bir cevapla karşılaştım. Adam alabalık restoranı işletiyor, iki garsonu da alabalığın porsiyon fiyatını bilmiyormuş muş (!)....

Gerçi ordaki tüm restoranlar aynı, insan kazıklama ustası olmuşlar. Fiyat listesi yok, menü yok, tuvaletler berbat, gelen müşteri bizim gelmeyen gelmesin zihniyetindeler.

Maşukiyede balık yemeye gidenler, buraya dikkat : !!! başlıklı yazım için :

http://forum.donanimhaber.com/m_80979196/f_//tm.htm#80979196

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 9 Eylül 2013; 17:32:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Ben de ekleyim, Pınar Alabalık'a sakın gitmeyin. Alabalık vadisinde en sondaki yer. bölgede en çok tabelası olan. Garsonu ayrı, sahibi ayrı fiyat verdi. Garson grup indirimi yaparız dedi, sahibi yapamayız dedi.....

Ben, "adamlarınız yaparız dediler" dedim. "Önceden söyleseydiniz" dedi..

"Araçtan iner inmez sordum" dedim ( adamı da hemen onayladı)..HÖNK diye kaldı !!!!

Fiyatlar niye böyle oluyor dediğimde, "onlar geçici, bilmiyorlar" gibi akıllara zarar bir cevapla karşılaştım. Adam alabalık restoranı işletiyor, iki garsonu da alabalığın porsiyon fiyatını bilmiyormuş muş (!)....

Gerçi ordaki tüm restoranlar aynı, insan kazıklama ustası olmuşlar. Fiyat listesi yok, menü yok, tuvaletler berbat, gelen müşteri bizim gelmeyen gelmesin zihniyetindeler.

Maşukiyede balık yemeye gidenler, buraya dikkat : !!! başlıklı yazım için :

http://forum.donanimhaber.com/m_80979196/f_//tm.htm#80979196

Parasında değilimde yaptıkları terbiyesizlik canımı sıktı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.