Şimdi Ara

iPhone 5 Kilit Tuşu Problemi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
11
Favori
58.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pasaport fotokopisini sorun değil ama değişim belgesi benim üzerime çünkü apple'a kendi adımla kayıt yaptım her şey otomatik çıktı, arkadaşıma hiç bir şey sormamışlar. Bu belgeyi nasıl değiştireceğim? Bir de bundan emin misiniz? Yarın BTK'ya gidip halletmeyi düşünüyordum ama kayıt sahibini isterlerse yandık.

Bir de damga dediğiniz nedir?
  • silmon S kullanıcısına yanıt
    Belge vermek icin kayit sahibi gerekmiyor sadece pasaport forokopisi damga forokopisi ve dilekce kayit sahibine ait olmak zorunda. Degisim belgesi onemli degil imei numaralari olsun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 17 Kasım 2013; 21:53:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Damga fotokopisi dediğiniz kayıt sahibinin ülkeye giriş yaparken ki basılan damganın fotokopisi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silmon

Damga fotokopisi dediğiniz kayıt sahibinin ülkeye giriş yaparken ki basılan damganın fotokopisi mi?

İlk kayıtta kullanılan giriş tarihini gösteren damganın fotokopisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Damga olayını ben de ilk defa duyuyorum? Değişim kağıdında herhangi bir şahıs ismi yazıyormu ? Ben de başkasına değiştirttim.İsim yazdılarsa da değişim yapan arkadaşındkini mi benimkini mi yazdılar bilmiyorum.Ancak eski ve yeni telefona ait 2 imei numarsı da yazıyorsa kağıt üzerinde sorun çıkacağını sanmıyorum.BTK ya sorduğumda sizin üstünüze vs diye bişey söylemediler.Başkasının üstüneyse de sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.Ama tabiki konu hakkında daha net bilgisi olan birileri varsa ve biziz aydınlatırsa ben de memnun olurum:)
  • Sizin kayıt yaptırdığınız telefonu kendi pasaportunuzla mı yaptırdınız başkasınınkine mi? Dilekçeyi kimin adına yazdınız ? @niskaji

@karti damga zaten ilk kayıt yaparken vardı, niye tekrar istiyorlar?

• Benim telefonda yakında değişecek Apple Storedan ve elimde sadece degisim belgesi ve vergi dekontu olacak. Pasaport sahibine ulaşmam mümkün değil bu durumda ne olacak yanacakmi Kayit ?

• quote:

Orijinalden alıntı: silmon

Sizin kayıt yaptırdığınız telefonu kendi pasaportunuzla mı yaptırdınız başkasınınkine mi? Dilekçeyi kimin adına yazdınız ? @niskaji

@karti damga zaten ilk kayıt yaparken vardı, niye tekrar istiyorlar?

Bilgileri bizzat btk yı arayarak aldım. Damga fotokopisi neden istiyorlar bilmiyorum. Dilekçeyi kayıt kimin adına yapıldıysa o yazacak atıyorum kayıt mehmet adına dilekçeyide mehmet yazacak ve pasaporttaki imzayla aynı olacak dikkat edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 17 Kasım 2013; 22:43:10 >
    Ben telefonumu kendi adıma kayıt ettirdim.Ancak pasaportla değil kimliğimin üzerine kayıt ettirdim.Kıbrıs giriş çıkışlarında pasaport şart olmadığı için kimlikle giriş çıkış yaptım.Dilekçeyide kendi adıma yazıcam.telefonum bu hafta içi salı yada çarşamba günü değişim kağıdıyla beraber elimde olucak.Damga fotokopisi dediğiniz şey yerine benim de elimde Kıbrısa giriş çıkışta kullandığımız Polis mührü olan kağıt var.Üzerinde giriş çıkış tarihimiz yazıyor.Ben de BTK ya giderek 1.ağızdan öğrendim daha önce yazdıklarımı.Ama dediğim gibi benden damga fotokopisi istemediler.sadece Nüfus cüzdanı örneği,değişim kağıdı ve durumu anlatan ve talepde bulunacığım dilekçe.O kadar.Nüfüs cüzdanımı ,ben Kıbrısa giriş çıkışla Nüfus cüzdanım üzerinden kayıt ettirdiğim içinmi istediler yoksa herkesten istenen bişeymi bilemiyorum.Siz pasaporta kayıt ettirdiğiniz için sizden pasaport istemişler sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niskaji -- 17 Kasım 2013; 22:50:58 >

• merhaba aynı sorun bir kaç gündür bende'de oluşmaya başladı zaten kameradaki flaş bozuktu birde bu sorun çıktı cihazım amerika'dan alınma pasaport kayıtlı siyah renkli uluslararası garantinin bitmesine 4 gün kaldı yurtdışına tanıdığım kimse gitmiyor türkiyedeki apple store açılmasını beklesek garanti biter o zamana kadar ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.
  • teleservice mail attım bu konu hakkında ilk gelen mailde yurtdışı cıhazlarına hızmet vermemekteyız yazmışlardı 2.mailde arıza araştırması için cihazınızı aşağıdaki servis adresimize detaylı arıza ile karşı ödemeli olarak faturanız ile birlikte gönderebilirsiniz diye mail geldi ne yapacağımı şaşırdım biri gönder diyor biri gönderme diyor anlamadım uluslararası garantide apple'ın resmi sitesinde baktırdığımda 22 Kasım 2013 biteceği yazıyor. gelde işin içinden çık.
  • Skull_1905 S kullanıcısına yanıt
    Tamir icin gonderebilirsiniz demek istiyorlar ucret karsiligi

• @karti dediği gibi bütün gerekli belgeleri BTK'ya götürdüm ve 1 hafta sonra kontrol ettiğimde telefonun kayıtlı olduğunu gördüm. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Belgeleri alan görevliye giriş damgasını önceden vermiştik tekrar niye veriyoruz dedim, o da gerekli dedi. Devlet işi işte anlamak zor

Rica ederim dostum yardimim dokunduysa ne mutlu bana

Sorunsuz halletmenize sevindim.Ben de küçük bir pürüz yaşamama rağmen hallettim.Eski telefon için yatırdığım verginin makbuzunu sorunca bir an eyvah dedim.Evin altını üstüne getirdim bulamadım.Normalde hiç atmam o tip şeyleri.Neyse Allahtan vergi dairesine gidip önce yatırdığınız verginin makbuzunu tekrardan alabiliyorsunuz.O şekilde tekrardan mabuz çıkartarak hallettik.Makbuzunu bulamayan arkadaşlar olursa ve parayı vergi dairesine yatırdıysanız Tahsilat Fişi Sorgulama Belgesi adı altında (yanlış hatırlamıyorsam) bu belgeyi size yeniden çıkartıp,oradaki müdüre ıslak imzalatıp veriyorlar.Aklınızda bulunsun.
  • İstanbul da teknik servis önerisi olan var mı power tuşu için?

• arkadaşlar iphone 5 imde bir kaç gündür kilit tuşu problemi yaşamaya başladım. arada sırada basmamazlık yapıyor. cihaz vodafone dan alınma daha 1 sene olmadı. sizce değişim kararı çıkarmı?? birde cihazı servise gönderidiğinizde cihaz talep etme hakkımız oluyormu malum sim kart sorunu?? bilgi verirseniz sevinirim...
  • Bende de aynı sorun var servise vericem de ne zaman geri dönüş yaparlar acaba?
  • Günaydın Herkese;

Son 2 arkadaşın sorduğu soruların cevaplarını bende çok merak ediyorum. Şu anda bendeki telefonunda üst tuşu basmıyor. Önceden jailbrake vardı shakerla idare ediyordum ama şu an jailbrake olmadığından çok can sıkıyor. Teşekkürler...
  • Bendede ayni sorun var ama cihazda dusmeye bagli ezik var ufak kosesinde birazda cizik var sorun cikartirlarmi servise versem sadece tus duzelsin istiyorum degisimde değil
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.