Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
8
Favori
40.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, ben genellikle metal, dubstep ve su sıralar da trap tarzı muzıkler dınlıyorum. yenı bır kulaklık ıstıyorum ancak telefondan dınleyecegım. cok kısa bır arastırma sonucu bunlar bana uygun geldı :

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Urbanears-Zinken-Control-Talk-OE-ZD4090613-Kulakustu-Kulaklik-Siyah//Ev-Elektronigi/Kulaklik-Mikrofon/urunno=0000000414224#!DR

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Urbanears-4090058-Plattan-Control-Talk-OE-Kulakustu-Kulaklik-Siyah//Ev-Elektronigi/Kulaklik-Mikrofon/urunno=0000000365323

. cunku ses yalıtımı olan bır kulaklık ıstıyorum ne kadar ses yalıtımı olursa kar. zınken ıyı bır kulaklık ama daha cok bass agırlıklı denılmıs yorumda sızce benım gıbı hem metal hem dubstep dınleyen bırısının ısteklerını karsılaya bılıcek durumda bır kulkalık mı zınken? yoksa platton mu alayım sade bır yapısı var sankı dıgerı kaba gıbıydı kafanı yorar falan. hangısı daha kalıtelıyse hangısı degerse onu alıca. ayrıca kulaklıgı hergun okula gıdıp gelırken, okulda ve evde bılgısayarımda kullanacagım portatıf olması onemlı katlana bılıyorlarsa ( zınken ne kadar bılmıyorum ama plattan yumruk boyutuna getırılebılıyormus) sorun yok. sımdıden tesekkurler. bunlardan baska 150 tl cıvarı tavsıyelerınız olursa beklerım. şimdiden teşekkurler. ayrıca kulakıcı kulaklık ıstememem ses yalıtımı olmasını ıstemem yoksa su ana kadar hıc kulak ustu kullanmadım hayatımda hep kulak ıcı .

• Merhaba.

Maksimum bütçem 200 TL ama kesin değil, o yüzden 100, 150 ve 200 TL sınırında 3 alternatif sunarsanız çok sevinirim.

Rock müzik dinliyorum.

Ipod'da dinliyorum.

Basslar güçlü olsun istiyorum ama sesi boğacak seviyede değil.

Yardımcı olabilir misiniz?
  • Selam arkadaşlar. Ben 300TL Civarında bir headphone arıyorum. yardımcı olun lütfen

-300 TL
    -Her türden müzik dinlerim ama pop rock klasik müzik ağırlıklıdır.
    -Bass yada dengeli
    -bir süre Bir süre Telefonda daha sonra Sansa Clip+ ile Ve Bilgisayar.
  • Merhaba bütçem 200 kadar bişi fazlasıyla bass veren müzik dinlerken kulaklıkta titreşim olan kulaklık varmı ?
  • merhaba,

-bütçe maksimum 200 lira
    -tip kulakiçi
    -ağırlıklı olarak metal müzik yer yer elektronik ve dubstep
    -tercihen dışarıya daha az ses veren ve sesi kafa içine daha iyi yayan (sahne deniyor sanırım buna pek emin değilim)

tavsiyenizi bekliyorum,teşekkürler
  • selam arkadaşlar

2 kulaklık arasında kaldım , hem müzik hemde fps oyunlarda kullanmak için
    hangisi daha iyi sizce deneyen arkadaşlar varmı ?
    özellik olarak siberia V2 daha üstün ama kullanan arkadaşların değerli yorumlarına ihtiyacım var.

1.Steelseries Siberia V2
    2.Razer Electra
  • teyzex T kullanıcısına yanıt
    yanlış yerdesin arkadaşım sorunu alttaki linke yazarsan cevabını daha hızlı alırsın yardımcı olmak isterdim ama benimde tecrübem yok .
    http://forum.donanimhaber.com/m_70393110/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere kulaklık bölümümüzün yeniden yapılandırılması kapsamında bazı revizyonlar yapıyoruz. Bu revizyonların bir parçası olarak -bölüm düzenini sağlamak amacı ile- bütçeye göre tavsiye başlıklarını sizlerin kullanımına sunacağız. Bundan sonra bütçenize göre isteyeceğiniz tavsiyeler için bu başlıkları kullanmanızı rica ediyoruz.

Bu başlıklar haricinde açılacak olan tavsiye istek konuları kilitlenebilir / silinebilir, bilginize.

Tavsiye isterken;

-Bütçenizi,
    -Ağırlıklı olarak ne tür müzikler (rock, pop vs.) tercih ettiğinizi,
    -Hangi karakterde (bass, dengeli vs.) ses tercih ettiğinizi,
    -Hangi kaynak (müzik çalar, telefon vs.) ile kullanacağınızı,
    -Varsa diğer farklı tercihlerinizi, belirtirseniz daha hızlı ve doğru şekilde yardım alabilirsiniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

-Maximum 250 TL
    -Yabancı tür şarkılar
    -Bassa gerek yok.Güzel ses versin yeter.
    -Bilgisayar için istiyorum
    -Mikrofonlu(Mikrofonu çok iyi olsun, hışırtı vs. yapmasın.7.1 surroand sistemi olsun.

• Bende bir kulaklık arıyorum

- 250tl civarı
    - Phil Collins, Sting vb. sanatçıların şarkılarında iyi bas ve tiz performansı verecek
    - oyunlarda iyi
    - Mikrofonlu
    - ayarlama çubukları metal olan
    kulaklık arıyorum.

Arabada müzik dinlemeyi severim, benzer performans almak istiyorum (A6 2012, Bang Olufsen)
    gerekirse 300 e de çıkarım ama uzun süre dayanacak birşey olsun.

Şu anda elimde Plantronics Gamecom 377 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The DarkMaster -- 1 Şubat 2014; 14:26:52 >
  • bütçem 200-300TL arası
    PC için alacağım
    CS 1.6 için alacağım ses kasmak için

önerilerinizi bekliyorum
  • merhaba arkadaşlar, razer kraken d&r'da 290 lira iken bu sitede 210 lira, hiç alışveriş yapan oldu mu buradan ;
    http://www.ereyon.com.tr/store/productdetails.aspx?productid=10357558&ref=akakce&v=0.48.7
  • 200-250 tl bassları iyi bir kulaklık öneririmisiniz . HD 205 kullandım. Her türlü müziği dinlerim
  • genelde elektronik ve rock dinliyorum. Metal, blues da dinliyorum. Razr xt910 ve apollo kullanıyorum dinlemek için. Şu anda kullandığım kulaklıksa mx375

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PJBP -- 16 Şubat 2014; 14:57:30 >
  • http://www.webdenal.com/sony-mdr-xb600b_587107.html şu kualklıktan alacağım kullanan var mı ? veya mikrofonu var mı mikrofon benim için önemli bir özellik

Oyun oynarken kullanacağım,ayrıca müzik dinlerkende hoşma giden her tarz müziği dinliyorum. Metal-yoğun basslı müzikler-pop-türkü vs.

Skype yaparken mikrofon önemli oyunlarda
  • Bütçem 150-300 tl. arası. Fakat güzel bir üründe 350 ye kadar çıkabilirim
    Dinlediğim müzik türü Metal ve Rock.
    Sadece ve sadece kaliteli müzik dinlemek için arıyorum.
    MP3 çalarda kullanacağım.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The DarkMaster

Bende bir kulaklık arıyorum

- 250tl civarı
    - Phil Collins, Sting vb. sanatçıların şarkılarında iyi bas ve tiz performansı verecek
    - oyunlarda iyi
    - Mikrofonlu
    kulaklık arıyorum.

Arabada müzik dinlemeyi severim, benzer performans almak istiyorum (A6 2012, Bang Olufsen)

Hocam karar verebildiniz mi kulaklık için aşağı yukarı aynı ayarda bir kulaklıkta ben arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inv21

Merhaba.

Maksimum bütçem 200 TL ama kesin değil, o yüzden 100, 150 ve 200 TL sınırında 3 alternatif sunarsanız çok sevinirim.

Rock müzik dinliyorum.

Ipod'da dinliyorum.

Basslar güçlü olsun istiyorum ama sesi boğacak seviyede değil.

Yardımcı olabilir misiniz?

Amazon'dan Grado SR60i alın derim. Bu fiyat aralığında rock denince akla ilk gelen kulaklık bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 16 Mart 2014; 21:05:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The DarkMaster

Bende bir kulaklık arıyorum

- 250tl civarı
    - oyunlarda iyi
    - Mikrofonlu
    kulaklık arıyorum.

AKG Q460.
    Mikrofonlu kulaklıklarla benim bildiğim tavsiye etmeye değer bir tek bu var. Bir bak istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mindosia

Bütçem 150-300 tl. arası. Fakat güzel bir üründe 350 ye kadar çıkabilirim
    Dinlediğim müzik türü Metal ve Rock.
    Sadece ve sadece kaliteli müzik dinlemek için arıyorum.
    MP3 çalarda kullanacağım.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Brainwavz HM5 Studio Monitor- doğal ses. Bassları abartmadan verir, Basslar diğer enstrümanları gölgelemez fiyat 130$.

Rock denince Grado'lar da çok tavsiye edilir. Grado Prestige Series SR80i modelini de inceleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßoNjoVé

200-250 tl bassları iyi bir kulaklık öneririmisiniz . HD 205 kullandım. Her türlü müziği dinlerim

Ultrasone Hifi580.

Düzeltme:
    Ben fiyatını unutarak yazmıştım şimdi düzeltiyorum :
    Koss Prodj100.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 16 Mart 2014; 21:50:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.