Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
12
Favori
58.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayağıdır Urbeats kullanıyordum kabloda bir sıkıntı oldu artık yenisini almak lazım.her tür müzük dinlerim genellikle r&b ama pop slow parçalarda çok dinlerim vede Klasik müzik çok severim . Şimdi basa önem veriyorum ama netlik vs de çok önemli 200 küsür verebilirim en fazla. Biraz araştırdım bunları buldum ;
    Shure SE215 , Westone UM1/2(yada 1/2 artık hangisi iyi ve uygunsa) , Denon AHC560R , phonak ( forumdan bir arkadaş çok tavsiye etti netlik açısından çok iyi olduğunu duydum, bass konusunda da çok iyi olduğunu söyledi , bir yerde de neredeyse hiç bass yok demişlerdi) , Ultimate Ears Super Fi 5 önerirseniz bakşa modellerde olur tabiki.
    birde bulunsuz böle kulaksızsız kalmayayım diye CX680 Adidas Sports alıcam forumdan bir arkadaştan.

• SE-215 mid konusunda gerçekten başarılı ama bass beklemek yanlış olur. Yani gümbür gümbür bass duyamazsınız derin ve gerektiği yerde verir.
    SE-215'in Klasik ve pop müzik türlerine uymakta.

Phonak kullanma fırsatım olmadı ama memnun olmayana rastlamadım. Sizinde söylediğiniz gibi netlik konusunda üstün olduğu belirtiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

SE-215 mid konusunda gerçekten başarılı ama bass beklemek yanlış olur. Yani gümbür gümbür bass duyamazsınız derin ve gerektiği yerde verir.
    SE-215'in Klasik ve pop müzik türlerine uymakta.

Phonak kullanma fırsatım olmadı ama memnun olmayana rastlamadım. Sizinde söylediğiniz gibi netlik konusunda üstün olduğu belirtiliyor.

Alıntı yapacaktım pm attım yanlışlıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufcan -05-

Merhaba,
    Bayağıdır Urbeats kullanıyordum kabloda bir sıkıntı oldu artık yenisini almak lazım.her tür müzük dinlerim genellikle r&b ama pop slow parçalarda çok dinlerim vede Klasik müzik çok severim . Şimdi basa önem veriyorum ama netlik vs de çok önemli 200 küsür verebilirim en fazla. Biraz araştırdım bunları buldum ;
    Shure SE215 , Westone UM1/2(yada 1/2 artık hangisi iyi ve uygunsa) , Denon AHC560R , phonak ( forumdan bir arkadaş çok tavsiye etti netlik açısından çok iyi olduğunu duydum, bass konusunda da çok iyi olduğunu söyledi , bir yerde de neredeyse hiç bass yok demişlerdi) , Ultimate Ears Super Fi 5 önerirseniz bakşa modellerde olur tabiki.
    birde bulunsuz böle kulaksızsız kalmayayım diye CX680 Adidas Sports alıcam forumdan bir arkadaştan.

bass arıyorsanız bu yazdığınız modellerden hiçbiri gitmez size.phonak'ın bass ı çok güzel ama kalite olarak güzel miktar olarak değil.

• @inciwetrust35 teşekkürler hocam yorumunuz için ama sedece bass aramıyorum bass karakteride iyi olsun ama klasik müzik , slowda da kötü olmamalı yani netlikte önemli , tabiki parasında

cks77x i begendim onu araştırıyorum 2-3 haftada geliyormuş ebaydaki ilanda öyle yazıyor. Başka tavsiyeleri de bekliyorum.
  • yusufcan -05- kullanıcısına yanıt
    Net ve güçlü bas diyen Sennheiser IE8 almalı veya ckm500. Bu başlıkta tavsiye arayana IE8 iyi gider :)
  • Teşekkürler Mair hocam ama 3, 4 gün önce shure se215 aldim uzun sure kulakliksiz kaldım dayanamadım aldım hocam. Ama bir sonraki kulaklığım kesinlikle ya bunlar yada başka tavsiyeniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufcan -05- -- 4 Ağustos 2013; 12:33:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Net ve güçlü bas diyen Sennheiser IE8 almalı veya ckm500. Bu başlıkta tavsiye arayana IE8 iyi gider :)

Mair hocam bayramda cx-300ii almayı düşünmekteyim.sizce iyi mi ediyorum?
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    İş görür. Ama boş yere para kaybı bence.
  • quote:

İş görür. Ama boş yere para kaybı bence.

Sizce ne almalıyım o fiyata?
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Başlığında konuşuldu.
  • sen. ie80 aldım. teşekkür ederim cevaplarınız için
  • Daha çok headset düşünüyorum. Dijital piyanoya bağlayacağım. Piyano kulaklıkları var. Onları almak istemiyorum. Çünkü bass ve slow rock müziklerini de dinleyeceğim. DTS destekli filmler indiriyorum. Kulaklıkla film bile izleyebilirim :)) Dolayısıyla kablosuz olabilir. Ancak kablosuz ile kablolu arasındaki fiyat farkına bağlı. Mikrofon ve gürültü önleyici özelliği hiç önemli değil. Film bile izleyebilirim diyorum dolayısıyla iki saat kafamda kalacak kulaklık için konfor önemli.

Philips'in bimeksteki en pahalı kulaklığı ne düşünüyorsunuz?

Philips SHO4205WG/10 Mikrofonlu Kafa Bantlı Kulaklık

• kreizehn K kullanıcısına yanıt
    Hakkında doğru düzgün bilgi olmayan, herhangi bir kulaklık aslında. Pahalı olması yanıltmasın. Philipsin Uptown veya Downtown modellerini tavsiye ederim.
  • quote:

Hakkında doğru düzgün bilgi olmayan, herhangi bir kulaklık aslında. Pahalı olması yanıltmasın. Philipsin Uptown veya Downtown modellerini tavsiye ederim.

Kardeş kulaklık çok şıkmış bunu hiç görmedim ama konu da açtım. --->http://forum.donanimhaber.com/m_79367395/f_//tm.htm#79383199

Buradaki verdiğim kulaklıklarla kıyaslayınca ne düşünüyorsun. Tarzımdan da bahsettim. Tavsiyelerini bekliyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yine kulaklığın teki bozuldu ve soluğu donanımhaber de aldım. Üstelik bu sefer biraz daha paraya kıyıp Sennheiser cx 200 almıştım. Sanırım yeterli olmadı zira 2 ay dayandı :)

Arkadaşlar ben özellikle bass ların çok net bir şekilde hissedilebildiği, kabloları kuvvetli ve cebimde taşıyacak olsam dahi eğilip bükülmelerle bozulmayacak yani oldukça dayanıklı, ses izolasyonu kuvvetli olan, alternative, indie rock, dubstep ve benzeri müzikleri keyifle dinleyebileceğim, fiyatı mümkünse 300 TL ye kadar olan ancak bu kadar özelliğin bir arada olması ile mümkün değilse 500 TL ye kadar olan bir kulakiçi kulaklık arıyorum. ATH, Shure, Westone gibi markaların ön plana çıktığı görüyorum ancak bunları nerelerden temin edebilirim? 2. el almak istemiyorum dolayısıyla forumdan almak pek uygun düşmüyor. Güvenli bir şekilde sipariş verebileceğimiz yerler var mı acaba? Beni bu konularda aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Son olarak,

Shure se215 şurada satılıyor sizce bu satıcı güvenilir midir yoksa buradan mı almak gerekir? arada önemli bir fiyat farkı var o nedenle merak ettim. biraz bekleyip öyle alacağım, tavsiyelerinize tüm sorularımda ihtiyacım var.

saygılar,

• quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

Merhaba Arkadaşlar,

Yine kulaklığın teki bozuldu ve soluğu donanımhaber de aldım. Üstelik bu sefer biraz daha paraya kıyıp Sennheiser cx 200 almıştım. Sanırım yeterli olmadı zira 2 ay dayandı :)

Arkadaşlar ben özellikle bass ların çok net bir şekilde hissedilebildiği, kabloları kuvvetli ve cebimde taşıyacak olsam dahi eğilip bükülmelerle bozulmayacak yani oldukça dayanıklı, ses izolasyonu kuvvetli olan, alternative, indie rock, dubstep ve benzeri müzikleri keyifle dinleyebileceğim, fiyatı mümkünse 300 TL ye kadar olan ancak bu kadar özelliğin bir arada olması ile mümkün değilse 500 TL ye kadar olan bir kulakiçi kulaklık arıyorum. ATH, Shure, Westone gibi markaların ön plana çıktığı görüyorum ancak bunları nerelerden temin edebilirim? 2. el almak istemiyorum dolayısıyla forumdan almak pek uygun düşmüyor. Güvenli bir şekilde sipariş verebileceğimiz yerler var mı acaba? Beni bu konularda aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Son olarak,

Shure se215 şurada satılıyor sizce bu satıcı güvenilir midir yoksa buradan mı almak gerekir? arada önemli bir fiyat farkı var o nedenle merak ettim. biraz bekleyip öyle alacağım, tavsiyelerinize tüm sorularımda ihtiyacım var.

saygılar,

SE215 bass yoğunluğu fazla olan bir kulaklık değil. Midleri önplanda olan bir kulaklık.

Dubstep CKS99 modelinde daha iyiydi.

Sony EX-600 sizi memnun edebilir. İkinci elleri temiz 250TL civarında bulunabiliyor.

Shure SE215 'i satan kişi Selçuk Bey, kendisinden 2 tane ürün aldım. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ürünler %100 orjinal.

Yurtdışı alışverişi için Mahir Bey size bilgi verebilir.

• çok teşekkür ederim @oguzhan bey cevabınız için. evet, ben de gün içerisinde biraz daha araştırdım ve benim için sanırım en uygun olan ATH-CKS serisi gibi görünüyor. peki zahmet olmazsa sizden bu serinin orjinal ürünlerini, güvenli bir şekilde nasıl ve nereden temin edebileceğimi öğrenebilir miyim? site içerisinde şurada bir arkadaşın satış yapmakta olduğunu farkettim. bu arkadaşın güvenilirliği hakkında da bilgi verebilirseniz çok sevinirim. son olarak, cks modelleri arasında özellikle temin edilebilir görünen CKS77, 90, 99 ve 99i modellerinden hangisi tercih edilmelidir (bas kalitesi ve sahne genişliği ön planda olacak şekilde)?

sony ye de baktım, dediğiniz gibi tam istediğim tarzlara uygun, çünkü techno, trance de dinliyorum dönem dönem.sahne genişliği çok iyi gerçekten bu kulaklığın. @Mair bey fırsatınız olursa sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

çok teşekkür ederim @oguzhan bey cevabınız için. evet, ben de gün içerisinde biraz daha araştırdım ve benim için sanırım en uygun olan ATH-CKS serisi gibi görünüyor. peki zahmet olmazsa sizden bu serinin orjinal ürünlerini, güvenli bir şekilde nasıl ve nereden temin edebileceğimi öğrenebilir miyim? site içerisinde şurada bir arkadaşın satış yapmakta olduğunu farkettim. bu arkadaşın güvenilirliği hakkında da bilgi verebilirseniz çok sevinirim. son olarak, cks modelleri arasında özellikle temin edilebilir görünen CKS77, 90, 99 ve 99i modellerinden hangisi tercih edilmelidir (bas kalitesi ve sahne genişliği ön planda olacak şekilde)?

sony ye de baktım, dediğiniz gibi tam istediğim tarzlara uygun, çünkü techno, trance de dinliyorum dönem dönem.sahne genişliği çok iyi gerçekten bu kulaklığın. @Mair bey fırsatınız olursa sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

@dESiLVer nickli arkadaştan CKS99 modelini almıştım. Güvenilir arkadaş merak etmeyin.

CKS99 modeli her ne kadar cks seriside olsa bassları fazla değil. Midleri yüksek müziklerde bassları geri plana atabiliyor. İstediğiniz bass youğunluğunu vermez.

CKS77 modelini @fastfalcon Selçuk Bey'de satmaktadır.

• arkadaşlar benim için özellikle gerek müzik dinlerken gerek film izlerken basslar çok önemli daha önce creative tactic 3d alpha kullandım ancak bir kaç defa kırıldı ses kalitesi iyiydi diyebilirim.bu arada kullandığım ses kartı creative x fi fatal1ty champion.
    şimdi benim yeni bir kulaklığa ihtiyacım var bütçe 300 ytl ye kadar dediğim gibi basslar çok önemli tizlerde ortalamanın üzerinde olursa çok iyi olur amacım creative tactic 3 d alpha dan daha iyi bir kulaklık almak çok uzun süreler araştırma yaptım ancak yorumlar ve incelemeler genellikle kulaklıkların surround ve oyun performansına yönelik incelemeler, genellikle kulaklıkların bass ve tiz performansı hakkında hiç ip ucu vermiyor.vatan bilgisayarda bulabileceğim ses kalitesi özellikle bass ve tiz açısından tactic 3d alphadan daha kaliteli alabileceğim bir kulaklık varmıdır acaba? dediğim gibi bütçem 300 ytl yi aşmamalı ha unutmadan ses seviyesi de yüksek olmalı buda benim için ayrıca önemli bir nokta.

Birde arkadaşlar kafama takılan bir soru var creative tactic 3 d alpha ile creative 3d sigma arasında ses kalitesi farkı varmı ? yada creative 3d sigma lamalımıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeseskane123 -- 4 Eylül 2013; 19:39:37 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.