Şimdi Ara

Sürekli Besleme Sistemli Canon E514 184,90(Ücretsiz kargo, usb kablo ve foto kağıdı hediye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
53
Favori
103.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DONANIMHABER.COM ÜYELERİNE ÖZEL FİYATLA (FATURALI VE ÜCRETSİZ KARGOLU);

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    TAKSİT SEÇENEKLERİ:
     Sürekli Besleme Sistemli Canon E514 184,90(Ücretsiz kargo, usb kablo ve foto kağıdı hediye)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yazıcı + Fotokopi + Tarayıcı özelliklerine sahip Canon E514 model tekrar dolum yapılabilen tank sistemli yazıcı KARGO ve KDV dahil 184,90 TL.

Havale/eft (180 TL), kapıda ödeme ya da sanalpazar.com, n11 ve gittigidiyor'un kredi kartına taksit seçenekleriyle...

Tam dolu mürekkepli 4 adet tanklı (siyah, kırmızı, mavi ve sarı) sistem gönderilecektir.

Kutu içeriğinde yer alanlar;
    - Canon E514 Yazıcı+fotokopi+tarayıcı (çok fonksiyonlu yazıcı)
    - Kolay Doldurulabilir Özel Tank Sistemi
    - Tanklara doldurulmuş şekilde kullanıma hazır, fotoğraf baskısı kalitesinde mürekkep.
    - Kurulum cd'si
    - Güç kablosu
    - Usb kablo
    - HP A4 fotoğraf kağıdı (5 Adet)
    - Garanti belgesi
    - Fatura

Ürünü tekrar doldurulabilir sistem olarak hazırladıktan sonra, orijinal kartuşlarındaki bantı açmadan gönderim yapıyoruz. Kurulum yaptıktan sonra ilk kullanan siz olacaksınız. Saat 16:00'a onaylanan ürünler, aynı gün kargoya verilecektir. Kargo olarak SÜRAT Kargo ile çalışmaktayız.

Üründen %100 doluluk oranında sayfa çıktısı aldığınızda;

400 sayfa renkli fotoğraf (kopya başı maliyet: 0,10)
    3000 sayfa renkli metin (kopya başı maliyet: 0,013)

alabilirsiniz. 10.000 sayfa olduğu söylenen rakamlar %5 oranında baskı olduğunda bahsi geçen rakamlardır.

Mürekkep olarak Photoink markasını kullanmaktayız.

Sonrasında alacağınız 100 ML'lik her rengin fiyatı 10 TL'dir. (KDV Dahil, Kargo Hariç) Mürekkebi set halinde alırsanız (100 ml x 4), bir tanesini ücretsiz olarak gelecektir. Setin fiyatı 30 TL'dir.

100 adet HP 200 gr A4 fotoğraf kağıdı 25 TL'dir. (KDV Dahil, Kargo Hariç) İstendiği takdirde kağıtları ikiye (a5) ya da dörde (10,5x15) boyutlarında istediğiniz adetlerde giyotin ile kestirebiliriz. (kesim ücreti olarak 5 TL alınacaktır)
    Not: Yazıcı ile birlikte alınan kağıt ve mürekkepte kargo ücretsizdir.

ÜRÜNÜN DETAYLI TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN:http://www.canon.com.tr/For_Home/Product_Finder/Printers/Inkjet/PIXMA_E514/

HP 200 gr. A4 fotoğraf kağıdı üzerine aldığımız baskılardan bazıları;

KULLANMA TALİMATI

ÜRÜN GÖRSELLERİ

SANALPAZAR.COM:http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=729589
    N11.COM:http://www.n11.com/gelismis-magaza/yazicidoktoru
    GİTTİGİDİYOR.COM:http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Yazici_Doktoru/

FARKLI MODELDE SÜREKLİ BESLEME SİSTEMİ MONTAJLI ÜRÜNLER İÇİN MESAJ YA DA MAİL YOLUYLA ULAŞABİLİRSİNİZ.
    yazicidoktoru@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazicidoktoru -- 4 Nisan 2014; 15:36:02 >

• Malum piyasada bu işi yapan birçok firma var. Genellikle, firmalar arasındaki fiyat farkı, kullanılan mürekkebin kalitesine göre değişiyor. Mürekkepte, kartuşun ömrü ve tıkanmaması için büyük önem taşıyor. Sizin mürekkeplerinizin markası nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 14 Ocak 2013; 16:05:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzunca961

http://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0nkjet%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/canon-mp230-pixma-mp-230-inkjet-yazici,-tarayici,-fotokopi/productdetails.aspx?I_ID=62534

99TL

http://www.bimeks.com.tr/urun/125224/canon-pixma-mp230.aspx

90TL

http://www.sanalreyonum.com/urun/canon-pixma-mp230cok-fonksiyonlu-yazici_958735.aspx?CatId=29838&ref=akakce&v=1.46.9

80TL

aralarındaki farkı ben anlayamadım senin sattığınla

Fark doldurulabilir kartuşlara sahip olması ve 100'er ml gibi hatırı saylır miktarda mürekkeple dolu olarak gelmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

Malum piyasada bu işi yapan birçok firma var. Genellikle, firmalar arasındaki fiyat farkı, kullanılan mürekkebin kalitesine göre değişiyor. Mürekkepte, kartuşun ömrü ve tıkanmaması için büyük önem taşıyor. Sizin mürekkeplerinizin markası nedir?

peki sen ilanı tam olarak okuduğuna eminmisin?
  • Mürekkepli yazıcıyı eve sokmam artık...Canon MP110 kafası pert oldu...Sadece tarayıcı olarak kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

quote:

Malum piyasada bu işi yapan birçok firma var. Genellikle, firmalar arasındaki fiyat farkı, kullanılan mürekkebin kalitesine göre değişiyor. Mürekkepte, kartuşun ömrü ve tıkanmaması için büyük önem taşıyor. Sizin mürekkeplerinizin markası nedir?

ibretlik, bir screen shot alasım geldi.

• quote:

quote:

Epson mürekkebi yazıyormuş. Bu cihazlarda 1 pl 2 pl gibi damlacık boyutu gibi muabbetler.. Epson mürekkeple uyumu nasıl ki acep..

• quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0nkjet%20%C3%87ok%20Fonksiyonlu%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/canon-mp230-pixma-mp-230-inkjet-yazici,-tarayici,-fotokopi/productdetails.aspx?I_ID=62534

99TL

90TL

http://www.sanalreyonum.com/urun/canon-pixma-mp230cok-fonksiyonlu-yazici_958735.aspx?CatId=29838&ref=akakce&v=1.46.9

80TL

İlanı tam olarak okuduğuna eminmisin?

Şimdi tam olarak okudum
    Bende aralarındaki farkı anlayamadığımı söylemiştim

• asla tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba,

Cescesor marka mürekkep kullanıyoruz. Fotoğraflarda daha net kalite vermesinden dolayı, Canon yazıcılarda Epson yazıcılar için üretilmiş modeli tercih ediyoruz. Birçok kez testini yaptık ve şu ana kadar sattığımız yazıcılarda hiçbir sorun yaşamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

quote:

99TL

90TL

80TL

Fark doldurulabilir kartuşlara sahip olması ve 100'er ml gibi hatırı saylır miktarda mürekkeple dolu olarak gelmesi.

Bu şekilde dolu olan tanklar size 3000 sayfa A4 metin ya da 400 adet A4 boyutunda fotoğraf çıktısı alabilmeyi sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByRemake

asla tavsiye etmiyorum

Takdir size kalmış ama orijinal Canon kartuşlarda aldığınız kaliteden daha kalitelisini ve çok daha uzun ömürlü kullanacağınızın garantisini verebilirim. Normal yazıcı fiyatı 80 TL iken, özel montajlı tank sistemi, her renkte tam kapasiteli 100 ml mürekkep olması, usb kablo, ücretsiz kargo ve sürpriz hediyemiz bunlara ilave edilince ortaya 46,9 TL'lik bir fark geliyor. Ama bu rakamı rahatlıkla amorti ediyorsunuz ve kara geçiyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazicidoktoru -- 15 Ocak 2013; 3:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazicidoktoru

quote:

asla tavsiye etmiyorum

Takdir size kalmış ama orijinal Canon kartuşlarda aldığınız kaliteden daha kalitelisini ve çok daha uzun ömürlü kullanacağınızın garantisini verebilirim. Normal yazıcı fiyatı 80 TL iken, özel montajlı tank sistemi, her renkte tam kapasiteli 100 ml mürekkep olması, usb kablo, ücretsiz kargo ve sürpriz hediyemiz bunlara ilave edilince ortaya 46,9 TL'lik bir fark geliyor. Ama bu rakamı rahatlıkla amorti ediyorsunuz ve kara geçiyorsunuz...

Tamam ticaret yapıyorsunuz ürününüzü öveceksiniz ama milleti yanlış yönlendirmeyin!
    Dolum olayı başladığından beri dolum kartuş ve toneri kullanırım,kullanmadığım yazıcı markası nadirdir ve şimdiye kadar hiçbir dolum mürekkebinin orjinal kartuştan daha iyi baskı verdiğini görmedim.
    Bu ''orijinal Canon kartuşlarda aldığınız kaliteden daha kalitelisini'' cümlesi kartuş dolumu yapan firmaların ağzına sakız ettikleri bir müşteri tavlama yöntemidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

Orijinalden alıntı: yazicidoktoru

quote:

asla tavsiye etmiyorum

Tamam ticaret yapıyorsunuz ürününüzü öveceksiniz ama milleti yanlış yönlendirmeyin!
    Dolum olayı başladığından beri dolum kartuş ve toneri kullanırım,kullanmadığım yazıcı markası nadirdir ve şimdiye kadar hiçbir dolum mürekkebinin orjinal kartuştan daha iyi baskı verdiğini görmedim.
    Bu ''orijinal Canon kartuşlarda aldığınız kaliteden daha kalitelisini'' cümlesi kartuş dolumu yapan firmaların ağzına sakız ettikleri bir müşteri tavlama yöntemidir.

Uzun zamandır bu ürünleri kullanıyorsanız, kartuşlardan alınan baskıda en önde gelen markanın "Epson" olduğu konusunda hemfikir olacağımızı düşünüyorum.

Biz de; Canon'un kendi mürekkebine oranla daha yüksek maliyeti olan Epson marka yazıcılar için olan mürekkebi tercih ettiğimizden dolayı, Canon'un orijinal kartuşuna nazaran daha iyi bir baskı kalitesi aldığımızı, hatta aldığımız çıktıyı suda bekletmemize rağmen herhangi bir akma olmadığını tespit ettiğimizi belirttim.

Yoksa dediğiniz doğru. Orijinal kartuşlara nazaran, tabi ki dolum kartuşlar daha düşük kalitededir. Ama bu ürünlerde kullanılan mürekkep, emin olun Canon'un orijinal mürekkebinden daha iyi bir sonuç veriyor.

Uzun zamandır bu sektördeyiz. İşimizi layığıyla ve dürüstçe yaptığımıza inanıyorum. Umarım ürünü alanlar burada yorumlarını paylaşır ve bir nebze olsun söylediklerimin ne kadar doğru olduğunu ispatlayabilirim.

Yorumunuz için teşekkürler...

• pintable cd üzerine direkt baskı yapan modelmiydi bu?

printhead için garanti veriyormusunuz?
    garantinize printhead dahilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

pintable cd üzerine direkt baskı yapan modelmiydi bu?

printhead için garanti veriyormusunuz?
    garantinize printhead dahilmi

Cd üzerine baskı yapan model MP830 modelidir. O ürün için fiyat almak isterseniz, pm attığınızda size yardımcı olabilirim.

Evet, printhead garantisi mevcut. Ayrıca bizim ürüne montajını yaptığımız tank sisteminin de 2 yıl garantisi vardır.
  • Bahsettiğimiz bitmeyen kartuş sistemi midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu şu Canon MP320 için dolum tanklı bir foto alabilirmiyim. bunlar cins kartuş biraz şırınga ile mürekkep dolumuysa reset atma mürekkep çekme 3ml koyma çok çileli.
    ben Cescesor dan Epson dolumkartuş ve mürekkep aldım 3yıl oldu neredeyse hala bitmedi ve hiç sorun da olmadı.
    Canon da kafa kartuş üzerinde nasıl oluyor da yazıcı pert oluyor o kısmı da anlamadım..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.