Şimdi Ara

Komut Dizisi Hatası nı çözemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
154.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı web sitelerine girmek istediğimde aşagıdaki uyarı mesajıyla karşılaşıyorum ancak 15-20 tıklamayla geciyor. Bu durumda cok sıkıcı.

Ama ayarların hepsi dogru ben yinede sorunu çözemedim.

1. Internet Explorer'ı başlatın.
    2. Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri 'ni tıklatın.
    3. Internet Seçenekleri iletişim kutusunda Gelişmiş 'i tıklatın.
    4. Komut dizisi hata ayıklamasını devreden çıkar onay kutusunu tıklatarak seçin.
    5. Her komut dizisi hatası için bir hata iletisi göster onay kutusunu tıklatarak temizleyin.
    6. Tamam 'ı tıklatın.

Hepsi olması gerektiği gibi ama hata mesajı yinede alıyorum.

Web tarayıcım Crazy Browser

Eksik bir flash programı filan mı var ?

Bu sorunu nasıl çözerim

• dostum sen hala internet explorer ile mi uğraşıyorsun, parmaklarına yazık
    yükle bir firefox bak keyfine ne canını sıkıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnzcn -- 11 Mayıs 2006; 10:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnzcn

dostum sen hala internet explorer ile mi uğraşıyorsun, parmaklarına yazık
    Konu hakkında fikri olAN yok mu?

Firefox mu kurayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: didim

Firefox mu kurayım?

Alıntıları Göster
    Her komut dizisi için bir hata iletisi göster : sadece bir adet mi göster..? birden fazla gösterme..?

Her komut dizisi için bir hata iletisi göster : yoksa herhangi bir ileti mi göster..? hepsi için göster..?

Ayrıca "kod hata ayıklamasını devre dışı bırakmak" hatanın sürekli nüksetmesine sebep olmaz mı..? anlamadım ben de tam olarak açıklamaları..

• quote:

Firefox mu kurayım?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: didim

Firefox mu kurayım?

hocam düşünmen bile hata
    firefox kur ve bana dua et

• quote:

Orijinalden alıntı: dgnzcn

quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

Daha önce bunu denemiştim "FirefoxGoogleToolbarSetup.exe"

Kastın herhalde Mozilla Firefox aynısımı bilmiyorum. Şimdi Firefox 1.5 indiriyorum yeniden onu denerim.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

Daha önce bunu denemiştim "FirefoxGoogleToolbarSetup.exe"

Kastın herhalde Mozilla Firefox aynısımı bilmiyorum. Şimdi Firefox 1.5 indiriyorum yeniden onu denerim.

Alıntıları Göster
    Firefox da acılan sayfaları toolbarda yanyana gösterme gibi bir özelliği var mı?

Crazy browserin en cok bu özeliğini seviyordum.

• komut dizi hatası bende var ayarlar yukarda bahsedildiği gibi problem nedir acaba bu problem birde internet ubdate yapdıktan sonra oldu hata ayrıntısı ise şuhttp://rad.msn.com/ADSAdClient31.dll?GetAd=&PG=IMSTK2&AP=1007 mesenger açılışında çıkıyor bu hata
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaynaci

komut dizi hatası bende var ayarlar yukarda bahsedildiği gibi problem nedir acaba bu problem birde internet ubdate yapdıktan sonra oldu hata ayrıntısı ise şuhttp://rad.msn.com/ADSAdClient31.dll?GetAd=&PG=IMSTK2&AP=1007 mesenger açılışında çıkıyor bu hata
    fikri olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaynaci

fikri olan varmı

Alıntıları Göster
    Bu hatayı messengeri açtığım zaman bende alıyorum yorumu olan yokmu,virüsmüdür trojanmıdır yada nedir?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sersiler -- 10 Şubat 2008; 14:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sersiler

Bu hatayı messengeri açtığım zaman bende alıyorum yorumu olan yokmu,virüsmüdür trojanmıdır yada nedir?

Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    DİKKAT!!!

1- Bu hatanın oluşmasına asıl neden olan program Live Messenger'dir ve Internet Explorer ayarlarından bahsedilen ayarları yapmanız sonucu değiştirmiyor. Boşuna oralardaki ayarlarla oynayıp ümitlenmeyin...

2- Internet Explorer yerine farklı bir Web Browser kullanmanızın size hiç bir yararı olmaz çünkü bu hata siz MSN penceresini açtığınızda oluşuyor... Siz MSN penceresini açtığınızda program size reklam göstermek üzere harekete geçiyor ve MSN sitesine bir reklam almak üzere bağlanmak istiyor ama zaten asıl sorun da bu esnada oluşuyor... Bunu başaramadığı için hata veriyor... Yaniz siz şimdi Internet Explorer yerine Firefox veya benzeri başka bir tarayıcı da yükleseniz bu illetten kurtulamayacaksınız...

SİZLERE BUNDAN NANSIL KURTULACAĞINIZI YAZABİLMEK İSTERDİM AMA BUNU HENÜZ BEN DE BECEREMEDİM... ANCAK YUKARIDA BELİRTİLEN "HATA AYIKLAMAYI DEVRE DIŞI BIRAK" V.B. ÖNERİLERİN BOŞ UĞRAŞILAR OLDUĞUNU NE BU ŞEKİLDE NE DE FARKLI BROWSER KULLANARAK BU SORUNUN ÇÖZÜLMEDİĞİNİ ANLATMAK İSTEDİM... YENİ YÖNTEMLER DENEYİN AMA YUKARIDA YAZILI OLANLAR İŞE YARAMIYOR... BU SORUNU ÇÖZEN OLURSA LÜTFEN BİLDİRSİN...

• quote:

Orijinalden alıntı: user1198

DİKKAT!!!

1- Bu hatanın oluşmasına asıl neden olan program Live Messenger'dir ve Internet Explorer ayarlarından bahsedilen ayarları yapmanız sonucu değiştirmiyor. Boşuna oralardaki ayarlarla oynayıp ümitlenmeyin...

2- Internet Explorer yerine farklı bir Web Browser kullanmanızın size hiç bir yararı olmaz çünkü bu hata siz MSN penceresini açtığınızda oluşuyor... Siz MSN penceresini açtığınızda program size reklam göstermek üzere harekete geçiyor ve MSN sitesine bir reklam almak üzere bağlanmak istiyor ama zaten asıl sorun da bu esnada oluşuyor... Bunu başaramadığı için hata veriyor... Yaniz siz şimdi Internet Explorer yerine Firefox veya benzeri başka bir tarayıcı da yükleseniz bu illetten kurtulamayacaksınız...

SİZLERE BUNDAN NANSIL KURTULACAĞINIZI YAZABİLMEK İSTERDİM AMA BUNU HENÜZ BEN DE BECEREMEDİM... ANCAK YUKARIDA BELİRTİLEN "HATA AYIKLAMAYI DEVRE DIŞI BIRAK" V.B. ÖNERİLERİN BOŞ UĞRAŞILAR OLDUĞUNU NE BU ŞEKİLDE NE DE FARKLI BROWSER KULLANARAK BU SORUNUN ÇÖZÜLMEDİĞİNİ ANLATMAK İSTEDİM... YENİ YÖNTEMLER DENEYİN AMA YUKARIDA YAZILI OLANLAR İŞE YARAMIYOR... BU SORUNU ÇÖZEN OLURSA LÜTFEN BİLDİRSİN...

Alıntıları Göster
    sorunun çözümü basit

http://messenger.msn.com/flash/?mkt=tr-tr&version=9,0,28,0 (30 sn içinde yüklenir.)

linkinden flashplayer ı yüklerseniz problem çözülecektir.

Problem internet explorer kullanmakla ilgili değil. Tamamen MSN messenger dan kaynaklanmaktadır.

selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: turquanz

sorunun çözümü basit

http://messenger.msn.com/flash/?mkt=tr-tr&version=9,0,28,0 (30 sn içinde yüklenir.)

linkinden flashplayer ı yüklerseniz problem çözülecektir.

Problem internet explorer kullanmakla ilgili değil. Tamamen MSN messenger dan kaynaklanmaktadır.

selamlar

Alıntıları Göster
    ArKadaşlar ßu soruna %100 Cevap.
    ßende Sürekli ßu sorunla Karşılaştım Her Msn Açtığımda Şak Diye önüme Çıkıyordu ve Sinir oLdum.Hemen üye olduğum ßinlerce Forum sitesi var Araştırayım Dedim Araştır Araştır ßir Sonuç Yok. Herkes Lephisto Nickli Arkadaşımızın verdiği bilgiyi vermiş hemen hemen yada Farklı ßilgiler çoğunu denedim işime yaramadı.Lephisto Arkadaşımızın Verdiği ßilgi Msn De ßu Sorunla Karşılaşanlar için DeğiL Örnek veriyorum İnternet Explorer 5 Defa Açtın 2 sinde ßu İnternet Explorer Hata Dizisi Komutu ile karşılaşanlar içindir. Ama ßizim Sorunumuz Msn Açarken Karşılaşıyoruz.Evet Fazla uzatmanın Anlamı Yok Geliyoruz Sorunu Çözmeye.

Şimdi Arkadaşlar Herzaman ki Gibi Msn Adresimize Giriyoruz.Taßi Sorun Yine Karşımıza Gelecektir İnternet Explorer Komut Dizisi Hatası diye.orda Evet Veya Hayır Botununu Tıklayıp Geçiyoruz farketmez Yani.
    Daha Sonra Msn Adrezimisin Menü Çubuğun'da Araçlar var ya Hani nick Değiştirmek İçin girdiğimiz yer Ordan Sırayla Şu işlemi uyguluyoruz.
    1-Araçlar, Seçenekler,Genel'li Tıklıyoruz.
    2-Önümüze Gelen Pencerede 4.Sıra da Messenger'da oturum Açtığımda Windows Live Bugün'ü Görüntüle Seçenği Vardır Ve O SeçeneK %100 İşaretlidir.
    3-ßiz ßu Seçeneği ßoş ßırakıyoruz yani işaretli olmayacak.
    4-Uygula ve Tamam Diyoruz.Msn Kapatıp Tekrar açıyoruz. Sorun ortadan Kalkmış Oluyor işte ßu kadar.
    ßu Arada Msn ßugünü Görmek Ve Kullanmak isteyen Arkadaşlar.Zaten ßu Seçenek Msn De Windows ßugün'e Gider Diye Botun Koyulmuş Ordan Direk Gideßilirsiniz Yalnız Msn Listenizde Gitmek istediğinizde Yine Hatta Gelir ondan doLayı Msn Bugün'e Gitmek iSteyen Arkadaşlar ßence Gerek ßile yok ama Girmek isteyenlere ufak ßir ßilgi Daha hotmailden Mail Sayfanıza Girip Okuduktanm Sonra oturumu kapat dediğimizde Zaten oraya giriyor

Not: Arkadaşlar ßu Küçük ßilgi Kendi uğraşlarım Sonucunda ortaya çıkmıştır. Aslında ßilginin küçüğü ßüyüğü oLmaz Sonuçta ßilgi payLaşarak ßüyür. Emeğe Saygısı Olan Arkadaşlar ßu ßilgiyi Diğer Sitelerinde Paylaştıkları Zaman By_pisko diye Altına not Düşerlerse Sevinirim.
    Sorun Umarım ortadan Kalkmıştır Çözemeyen Varsa Yardımcı oLaßilirim.

• Arkadaşlar ben bilgisayarıma knight online yükledim. Açmaya çalıştığım zaman internet komut dizimi hatası veriyor ve açılmıyor bi yardımcı olabilirmisiniz.
  • Hala hatayı alanlar varsa İnternet Explorer ı n geçmişini çerezleri falan silip tekrar deneyin. Düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theprovoker -- 4 Eylül 2011; 15:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theprovoker

Hala hatayı alanlar varsa İnternet Explorer ı n geçmişini çerezleri falan silip tekrar deneyin. Düzelecektir.
    arkadaşlar benim bi sorunum var internet explore 9 kullanıyorum adobe flash plyer istiyo video izlerken yüklerken komut dizin hatası veriyo theprovoker arkadaşımızın dediği gibi geçmişi çerezleri sildim olmadı pcden kaldırıp tkrardan yükledim gene olmadı acaba adobedemi bir sorun var yoksa bendemi verdiği hata :''http://localhost:52686/app/adobe/_js/language-tr.js ''

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz82

arkadaşlar benim bi sorunum var internet explore 9 kullanıyorum adobe flash plyer istiyo video izlerken yüklerken komut dizin hatası veriyo theprovoker arkadaşımızın dediği gibi geçmişi çerezleri sildim olmadı pcden kaldırıp tkrardan yükledim gene olmadı acaba adobedemi bir sorun var yoksa bendemi verdiği hata :''http://localhost:52686/app/adobe/_js/language-tr.js ''

deniz kardeşim bir de flash playerı güncellemeyi dene.http://get.adobe.com/tr/flashplayer/?promoid=BUIGP

• quote:

Orijinalden alıntı: theprovoker

quote:

Orijinalden alıntı: deniz82

deniz kardeşim bir de flash playerı güncellemeyi dene.http://get.adobe.com/tr/flashplayer/?promoid=BUIGP

Alıntıları Göster
    Deniz82 arkadaşımızın yaşamış olduğu sorunları ben de yaşadım.

Windows 7 kullanıyorum malum hem 64 hem de 32 bit var. Salaklık yapıp 64 biti kullanmak için flash playerin 11 betasını yükledim. Daha doğrusu şöyleydi. Sürüm olarak 10.3.185 diye bir sürüm vardı. Aynen bizim arkadaşın bahsetmiş olduğu kurma sorunuu yaşadım. İşte sonra beta 11 i kurdum. Daha doğrusu ilk önce pc ye sonra sonra kurdum. O zaman paket halindeydi. Şimdi ise yeni 11 sürümü gelmiş 64 bit için. Diyor ki hem 32 hem 64 için destek vardır. Denedim ve her zaman ki hatayla yine karşılaştım. Bende en mantıklısı olan hepsini pc den kaldırmak ve yeniden yüklemeyi denedim. Ama sadece Adobe Air ve shockwave player hatasız bir şekilde iniyor. Diğer ikisi adobe reader ve flash player inmiyor. Ne yapacağımı bilemedim. Gerçi şöyle birşey var. Localhost hatası aynı ama sürekli hata numarası değişiyor. Arkadaşlar yardımlarınızı şu aciz kullardan esirgemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flashhell

Deniz82 arkadaşımızın yaşamış olduğu sorunları ben de yaşadım.

Windows 7 kullanıyorum malum hem 64 hem de 32 bit var. Salaklık yapıp 64 biti kullanmak için flash playerin 11 betasını yükledim. Daha doğrusu şöyleydi. Sürüm olarak 10.3.185 diye bir sürüm vardı. Aynen bizim arkadaşın bahsetmiş olduğu kurma sorunuu yaşadım. İşte sonra beta 11 i kurdum. Daha doğrusu ilk önce pc ye sonra sonra kurdum. O zaman paket halindeydi. Şimdi ise yeni 11 sürümü gelmiş 64 bit için. Diyor ki hem 32 hem 64 için destek vardır. Denedim ve her zaman ki hatayla yine karşılaştım. Bende en mantıklısı olan hepsini pc den kaldırmak ve yeniden yüklemeyi denedim. Ama sadece Adobe Air ve shockwave player hatasız bir şekilde iniyor. Diğer ikisi adobe reader ve flash player inmiyor. Ne yapacağımı bilemedim. Gerçi şöyle birşey var. Localhost hatası aynı ama sürekli hata numarası değişiyor. Arkadaşlar yardımlarınızı şu aciz kullardan esirgemeyin.

Alıntıları Göster
    bendede benzer sorun var.flash player bir türlü çalışmıyor.kaç defa tekrar tekrar yükledim değişen birşey olmadı.anlayan arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: antares07

bendede benzer sorun var.flash player bir türlü çalışmıyor.kaç defa tekrar tekrar yükledim değişen birşey olmadı.anlayan arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler

Alıntıları Göster
    yardım edecek kimse yokmu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.