Şimdi Ara

MW600 ve SmartWatch birlikte kullanılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki ürünü birlikte kullanmayı deneyen varmı arkadaşlar ikisi de BT kullanıyor ses kalitesinde filan bir sorun çıkarırmı bir de iki ürün de şarkıyı değiştirebiliyor çakışma filan olur mu?

• http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/smartwatch/specifications/

Kardeş burada ortaklık durumları yazıyor, senin telefonun hangi statüdeyse ona göre bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 699eren

http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/smartwatch/specifications/

Kardeş burada ortaklık durumları yazıyor, senin telefonun hangi statüdeyse ona göre bak

AArkadaş sanırım 2 ürünü aynı anda kullanabilirmiyiz diye sormuş ikiside bt ile kullanıldığından dolayı .

Birde arkadaşlar benim bir sorum olacak bilen varsa lütfen cevaplasın . Smartwatchyi telefonla 1 kere eşleştirdik diyelimki ayarları filan yaptık . Daha sonrasında telefonun bluetooth u kapalı diyelimki sadece saat olarak kullanılabiliyormu yoksa hiç açılmıyor direk eşleştirme mi istiyor bu benim için gerçekten önemli .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga277 -- 13 Ocak 2013; 14:20:30 >

• smartwatch telefona bağlıyken başka bir ürünü de baglayabiliyorsunuz bluetoothla sıkıntı olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga277

quote:

Orijinalden alıntı: 699eren

http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/smartwatch/specifications/

AArkadaş sanırım 2 ürünü aynı anda kullanabilirmiyiz diye sormuş ikiside bt ile kullanıldığından dolayı .

Birde arkadaşlar benim bir sorum olacak bilen varsa lütfen cevaplasın . Smartwatchyi telefonla 1 kere eşleştirdik diyelimki ayarları filan yaptık . Daha sonrasında telefonun bluetooth u kapalı diyelimki sadece saat olarak kullanılabiliyormu yoksa hiç açılmıyor direk eşleştirme mi istiyor bu benim için gerçekten önemli .

Malesef telefonla eşleştirmeden saat özelliğini kullanamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: gidendalga

Bu iki ürünü birlikte kullanmayı deneyen varmı arkadaşlar ikisi de BT kullanıyor ses kalitesinde filan bir sorun çıkarırmı bir de iki ürün de şarkıyı değiştirebiliyor çakışma filan olur mu?

Bende iki üründen de var. Xperia U ile kullanıyorum. İkisi de aynı anda bağlanabiliyor,ses kalitesinde bir sorun yok,ikisinden de şarkı değiştirilebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peja

quote:

Bu iki ürünü birlikte kullanmayı deneyen varmı arkadaşlar ikisi de BT kullanıyor ses kalitesinde filan bir sorun çıkarırmı bir de iki ürün de şarkıyı değiştirebiliyor çakışma filan olur mu?

Bende iki üründen de var. Xperia U ile kullanıyorum. İkisi de aynı anda bağlanabiliyor,ses kalitesinde bir sorun yok,ikisinden de şarkı değiştirilebiliyor

Nasıl kullanımı memnunmusunuz kullanışlı oluyormu ikisi aslında mn600 Smartwatch a entegre gelmeli bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peja

quote:

Nasıl kullanımı memnunmusunuz kullanışlı oluyormu ikisi aslında mn600 Smartwatch a entegre gelmeli bence

Genel olarak memnunum. Geçen gün alisveris yaparken telefonu mağazada unutmuşum daha mağazanın kapısından çıkar çıkmaz saat titremeye başladı :) telefondan 10 metre uzaklaşınca titreşimle haber veriyor böylelikle telefonunuzu kaybetmiyorsunuz :)
    MW600 ile özellikle araba kullanırken çok kullanışlı oluyor görüşmeyi saat üzerinden açıp kapatabiliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.