Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (850. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hikaye ağırlıklı olduğu için duygu açısından inanılmaz derecede hissedersin 1 ve 2nin yokluğunu.
  • Bu neymiş ya, var mı gerçekten böyle birşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dantery

Yeni oyun dediğinde NG+ diye sormuyorsa eğer oyunun menüsünde indirilebilir içerik kısmında NG+ DLC'si kapalı olabilir. NG+ dlc olarak gelmişti oyuna ilk geldiğinde oradan aktif etmen gerekiyor olabilir.

hocam indirilebilir içeriklerde sadece hearts of stone ve blood and wine dlcleri gözüküyor. aktif edilecek herhangi bir dlc yok.
  • MDV kullanıcısına yanıt
    Yapmayın, etmeyin. 2 sayfa yazı okumakla oyundaki hikaye anlaşılmaz. En azından kolay modda oynayın hikayeyi öğrenme açısından. İnce ince anlatılıyor hikaye, makalelerde en fazla 2 satır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oyunun soundtrack'i bu kadar mı güzel olur arkadaş ? telefona attım spordayken silver for monsters steel for humans cloak and dagger dan başka bir şey dinlemiyorum

Müziklerin ezgileri falan bizim eski orta asya türklerinin kullandığı ezgiye çok benzetiyorum kopuz kullanılmış heralde enfes müzikler ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maul* -- 27 Kasım 2016; 18:55:34 >
  • beyler kuyudakı ruh u bulamadım delı olacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctrin2

beyler kuyudakı ruh u bulamadım delı olacagım

kuyudaki ruhu bulman için ordaki evleride araştır bişeyler bulacaksın sonra kuyuya atlamanı isteyecek orda item var alacaksın,daha sonra öğlen heyeluyası diyorya öğlenmi akşammı ne cıkıyoröyle bişeydi unuttum baya zaman oldu.
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Hocam aksam olmasni mi beklicem simdi ben yemin edrim basima agrilar grdi 😂 Baya bi sovdum ruh cikmiyor sizin dediginizin tam tersini yapiyorum ben 😂Oyun ruh u birak bi iz bile vermiyor bug a girdi heralde 😂

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

bu hatayı alıyorum nedeni nedir acaba?
  • doctrin2 kullanıcısına yanıt
    uyuma şeysi var oyunda hemencecik yapıyorsun ama önce öğlen heyeluyasını araştırman gerekiyor kuyudaki bileziği buldunmu mesela ?,sana öğleni bekle filan diye yazıyor. hemen cıkmıyor yani.
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    "not enough disk space"?

Yeterli alan olduğuna kesin emin misin hocam diskte?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bilenzigi buldum kolu bile buldum yok gecemedim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

ilk oyunu oynamayan varsa bence çok şey kaybetmiş.

Hocam oynancak gibi değil ama ilk oyun. Grafikler ve oynanış çok kötü. Senaryosunu detaylıca okudum ama şimdi içime kurt düşürdünüz.
    öğlen heyeluyası bilmem neyini oku filan diye yazıyormu mesela görev yerinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

ilk oyunu oynamayan varsa bence çok şey kaybetmiş.

Hocam oynancak gibi değil ama ilk oyun. Grafikler ve oynanış çok kötü. Senaryosunu detaylıca okudum ama şimdi içime kurt düşürdünüz.

ilk oyun bence ikinci oyundan bile güzel 30 saat sürdü bitirmek . biraz eski ama alışınca pek sorun olmuyo .sen senaryoyu ne kadar detaylı okursan oku bence yetmez.eğer gerçekten withcer evrenini seviyorsan oynamalısın
  • neroXIII kullanıcısına yanıt
    Ben birinci oyunu 40 saatte bitirmiştim ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ,tek kelime ile harika,tam bir şaheser.Benim kanaatim,eğer ki Witcher serisinde herhangi bir oyunu oynamazsanız,sadece okursanız sağdan soldan,oyunun size yaşattığı hisleri ve evreni bence eksik yaşarsınız kopuk olur.Bence deneyin kesinlikle pişman olmazsınız.Ben Witcher serisinde,her oyunu oynanılması taraftarıyım.Witcher ayrı bir marka,üzerinde çok çalışılmış,çok emek harcanmış,çok ufak detaylar barındıran ender serilerden birisi.Kesinlikle üç oyunda ayrı ayrı güzel,birbirini tamamlayan yapboz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 28 Kasım 2016; 15:14:21 >
    Hocam ogleni bekledim sabah aksam yok bug a girdi oyun ne yapacam

O kuyunun içinde bilezik gibi bir şey olacak onu buldun mu?

Zaman atlamak için de meditasyon yapmalısın.
    O oyunda ben bug olduğunu daha duymadım =) ekranın resmini cekip atarmısın.
    Yukarıda bi arkadaş daha söylemiş bi günlük gibi bişey olması lazım o heyulanın kim olduğu,kimle olduğu falan yazıyor onu okumalısın.Ögleni falan beklemiyeceksin zaten kuyunun başında iskeleti ve bileziği yakacaksın o otomatik bekliyor ve heyula geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.