Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.430
Cevap
69
Favori
553.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı olsun bu renk cok begeniyorum peki ici nasil koyu mu acik renk mi sizin aracin ?
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Nissan note de var yakındayeni kasa da çıkacak, geniş bir araç...
  • handuvarları H kullanıcısına yanıt
    nissan pek sevmedigim bir marka zaten renodan pahalı olur kesin :)
  • Beğenmiyorsanız yapcak bi şey yok. Note çok tutulmadı ama ben aracı 2,5 yıl kullandım. Hiç sorum çıkmadı ve yakıt tüketimi çok iyiydi...
  • EVET ASLINDA NİSSAN TÜRKİYEDE ÇOK FAZLA TUTULAN BİR ARAÇ DEĞİLDİ.TAKİ JUKE VE QQ DAN SONRA AMA YİNEDE İNSAN ŞÜPHE İLE BAKIYOR.
    O YÜZDEN JUKE İÇİN KARAR VERMEK ZOR OLUYOR.CAPTUR İSE RENAULT MARKASI İLE BİR ADIM DAHA ÖNDE GİBİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

Hocam hayırlı olsun bu renk cok begeniyorum peki ici nasil koyu mu acik renk mi sizin aracin ?

mAVİ KİŞİSELLEŞTİRME VAR.aMA KAPILAR MAALESEF KOYU...
  • maksimum 50-55bin civarı bakıldığında ne olabilir
  • fatihanxx F kullanıcısına yanıt
    hocam yanlıs anlamayim ama juke büyük tosbaga gibi bi seye benzemiyor arti ici cok dar o kadar para verenlere hayret ediyorum tam bi kazulet :)
  • DogrucuMustafa kullanıcısına yanıt
    hocam gecende bir arkadas diyordu alacaksam en üst modeli alırım diye bende tüm bildiklerimi yazdim nasilsa fiyat alacak kardesim tanıdık bayi bulmus göya görücez bakalım ne kadar fark edecek fiyat gelsin sizede bilgi veririm
  • quote:

hocam gecende bir arkadas diyordu alacaksam en üst modeli alırım diye bende tüm bildiklerimi yazdim nasilsa fiyat alacak kardesim tanıdık bayi bulmus göya görücez bakalım ne kadar fark edecek fiyat gelsin sizede bilgi veririm

Hayırlı olsunda 55 bin üstü değmeyecek B sınıfına o kadar parayı vermeyiniz hakikaten yazık olur. 55 bin üzeri çıkacaksanız size daha çok seçenek olacaktır. Tanıdık olması azami sanmam ama 500 tl. indirir, 1000 olursa belki.
    Peki o vakit seçenekleri alalım hocam Birde facebookta simdi gördum Clio 4 GT diye bir arac daha var RS ye benziyor ama aynalari farkli gibi nedir bu GT yeni mi cikti bizde neden yok bilen var mi ?
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    iç mekan olarak doğru özellikle arka tarafı diz mesafesi falan dışında oturanın ruhunu sıkacak gibi duruyor ve beni jukedan uzaklaştıran bi sebebte bagaja acayip bir bölme yapmışlar
    zaten ufak olan bagajın derinliğide kaybolmuş.
    captura mayıs sonu gibi bakmştım ama çok fazlada incelemedim açıkçası en iyisi bayiye gidip detaylı bir şekilde bakayım
  • quote:

Peki o vakit seçenekleri alalım hocam Birde facebookta simdi gördum Clio 4 GT diye bir arac daha var RS ye benziyor ama aynalari farkli gibi nedir bu GT yeni mi cikti bizde neden yok bilen var mi ?

Gt demek çok yakmak Aşırı kaçmak demek Okadarcık küçük arabaya G T uymaz, ben almam ama hasrası çok alanıda az denecek kadar var, benzin oldu 5 tl. iyi düşünmek lazım, kararsızlık zamanlarında insanlar hata yapar aman dikkat, 55 bin üzerine C sınıfı alınır... Seçenek için Arabalar gen üzerinden bakın, sonra hangi markayı beyendiyseniz Sitesine geçiş yapın araştırın.

Arabalar gen üzerinde araç seçeneklerinin altında yorumlarda var Yol gösteriyor,
    Son günlerde indirime giden Japon marka Suv lar var 57bine, Alman Suv var ama Otom. değil. Suv olmazsa Sedan çok ben mini suvdan mecburen Sedan araştırıcı oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihanxx

iç mekan olarak doğru özellikle arka tarafı diz mesafesi falan dışında oturanın ruhunu sıkacak gibi duruyor ve beni jukedan uzaklaştıran bi sebebte bagaja acayip bir bölme yapmışlar
    zaten ufak olan bagajın derinliğide kaybolmuş.
    captura mayıs sonu gibi bakmştım ama çok fazlada incelemedim açıkçası en iyisi bayiye gidip detaylı bir şekilde bakayım

Arkadaşım Juke yi burada çok tartıştık Capturdan farklı diz mesafesi az, fiyatı düştü bu arada, kasa eskidi, tip o biçim zaten Ha diyeceksiniz ki Capur mu alayım, zevk meselesi 55 binede Captur alınmaz, acayip pahalı,
    Hocam SUV lardan ziyade HB ler ile ilgileniyorum aslinda benim aradiğim araba otomatik vites olmali az yakmali cok kacmali türünden fiyati en fazla 50 bin olmali tabi full olmali vbg :)
  • Cap ile Cuk karşılaştırması...

Yeni Renault Captur
    haklısınız aslında bu paralar bu arabalara çok ama sonuçta piyasaya bakıldığında artık fiyatlar bu seviyelerde
    2011 yılında 0km corsayı 33 bin tl ye almıştm şu an aynı aracın sıfırı 44-45 bin tl civarı
    TALEP OLDUKÇA BU FİYATLAR DAHADA ÇIKAR GİBİ GÖZÜKÜYOR
    DİZEL C SINIFI SEDAN BİR ARACIN FİYATIDA NERDEN BAKSANIZ 60-65 BİN TL YE ÇIKIYOR
  • quote:

Hocam SUV lardan ziyade HB ler ile ilgileniyorum aslinda benim aradiğim araba otomatik vites olmali az yakmali cok kacmali türünden fiyati en fazla 50 bin olmali tabi full olmali vbg :)

O halde tek Tsi motor kalıyor, o markalarda süper Az yakan Çok kaçan 50 bin altına araç çok. Siz Renoya bağlandınız galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihanxx

haklısınız aslında bu paralar bu arabalara çok ama sonuçta piyasaya bakıldığında artık fiyatlar bu seviyelerde
    2011 yılında 0km corsayı 33 bin tl ye almıştm şu an aynı aracın sıfırı 44-45 bin tl civarı
    TALEP OLDUKÇA BU FİYATLAR DAHADA ÇIKAR GİBİ GÖZÜKÜYOR
    DİZEL C SINIFI SEDAN BİR ARACIN FİYATIDA NERDEN BAKSANIZ 60-65 BİN TL YE ÇIKIYOR

49 bine herşeyi olan dizel markalarda var ama, Yeni Toledo Dizel ful, 49 bin kusura, ön yargılardan uzaklaşabilirsek alınası araç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogrucuMustafa

quote:

O halde tek Tsi motor kalıyor, o markalarda süper Az yakan Çok kaçan 50 bin altına araç çok. Siz Renoya bağlandınız galiba

yok hocam DSG sanjımana güvenmiyorum ben cok fazla şikayet okudum forumlarda hepsi yalan olamaz sonucta :)
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.