DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
LOL Soru-Cevap Kosesi
2.107
Cevap
34
Favori
75.117
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      15599 Mesaj
      09 Ocak 2013 13:59:11
      Merhaba,
      Bu konu altinda LOL hakkinda sorulmak istenilen ve merak edilen tum sorulara beraberce cevap vermeye calisacagiz. Daha once benzeri acilan konulardan farkli olarak Rehber Bolumunde yer alacak ve gerekirse ust konu olarak tutulacaktir.
      Bu konuda akliniza takilan, bilmek istediginiz yada bilmediginiz LOL ile ilgili olan herseyi sorabilirsiniz. Fakat Champion tavsiye, Taktik ve ust konularda bahsi gecen seyler sorulmasi yasaktir. Amacimiz bir cesit bbilgi bankasi olusturmak ve malum Season 3 de ki yeniliklere daha cabuk alisabilmektir.
      Ayrica "Mesajim Bulunsun" veya "Takip" gibi mesajlarinin kullanimi yasaktir. Onun yerine konunun altindaki "Mesajim Bulunsun" butonu ile takibi yapilacaktir.

Konunun Kullanimi:
      - Uyelerimizin sordugu sorunun cevabini bilenler uyenin mesajini alintilayarak cevapyalacaktir.
      - Karsit gorus, alternatif cevap ya da benzeri sekilde konularin uzamasina sebebiyet verecek mesajlarin tartismaya donmeden sonlanmasi gerekiyor.
      Dolayisi ile bu tarz tartismaya girmemenizi tavsiye ederim. Gerekirse tartismanin netlesmesi icin yeni konu acilabilir.
      - Cok eski mesajlari cevaplamayin. En guncel soru konun en sonundaki sorudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 11 Temmuz 2013; 15:32:16 >||:||

• Yüzbaşı
      892 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:08:14
      BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
      bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
      neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123Sharky -- 9 Ocak 2013; 14:11:42 >
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Ocak 2013 14:10:04
      İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 9 Ocak 2013; 14:13:06 >

Nothing is true,Everything is permitted..

.:Altaïr ibn La-Ahad:.
    • Binbaşı
      1687 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:14:05
      Health bazlı vuran itemlere karşı ne yapmalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramstayn -- 18 Nisan 2014; 21:04:05 >

Feuer und Wasser kommen nicht zusammen
      Kann man nicht binden sind nicht verwandt
      In Funken versunken steh ich in Flammen

und bin im Wasser verbrannt

Im Wasser verbrannt
    • Yüzbaşı
      325 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:21:11
      quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
      bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
      neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

@123Sharky bt nin life steal i normal vuruşların tamamında ve bazı fiziksel skillerde etkili.BT nin bana göre en önemli özelliği lane de uzun süre kalmanı sağlar ve fightlarda gelen life steal küçümsenmemeli + olarak yüksek damage full stack bir bt 100 damage veriyor.

Alıntıları Göster

@KıL hiç ranked girmemiş bir oyuncu 1200 elodan başlar ilk oyunlarında elosu gözükmez
      quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

@ramstayn Mundo eğer full itemse 1v1 de öldürmek pek kolay değil ama ap carry niz dfg almışsa birde ignite atmışsanız sanıyorum ki en kolay bu şekil öldürülebilir. (ignite attığında ultisinin verdiği hp nin %50 sini kaybediyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 9 Ocak 2013; 14:23:50 >

• Çavuş
      65 Mesaj
      09 Ocak 2013 14:58:54
      ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

Diamond yolunda .........
    • Yüzbaşı
      325 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:05:26
      quote:

Orijinalden alıntı: za1reth

ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

bende bir ara west te türkçeyi denemiştim bazıları ban yersin diyor ama somut birşey yok herkes varsayımla konuşuyor.Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• Yarbay
      10029 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:06:06
      quote:

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

I can only keep on loving you
      For my heart was meant to beat for you
      Even though the distance that we bear is cruel
      You are always in my heart and mind

500px LoL Skins Steam
    • Çavuş
      65 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:11:54
      quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Alıntıları Göster

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

• Yarbay
      10029 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:16:01
      quote:

Alıntıları Göster

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

500px LoL Skins Steam
    • Binbaşı
      1122 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:47:17
      quote:

Alıntıları Göster

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

Dostum önce iki sunucunun güncel patch dosyalarını indireceksin daha sonra Tr sunucusunu açacaksın ilk oyna geldiğinde kapat. Arkadaşın belirttiği locale.cfg dosyasını aç ve en_gb yaz bu kadar. Bir daha ki açışında güncelleme istemeyecektir senden ama sunucu değiştirirsen dediğim yolu tekrarlaman gerekecek.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksaydık, karanlıklar aydınlığa dönerdi ...
    • Çavuş
      65 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:52:08
      quote:

Alıntıları Göster

Oyun tamamiyle ingilizce oluyor.Diğer türlü yapamadım ben,bu yolla cok basit.Benimde internetim 10 kb

• Yarbay
      3289 Mesaj
      09 Ocak 2013 15:59:43
      oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

• Yarbay
      2129 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:02:12
      TR'de ping yok ama lag var sizde de böyle mi? 4 kişiye sordum 3'ü he dedi.

• Yarbay
      2533 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:07:45
      cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

• Yüzbaşı
      296 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:13:23
      quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

turnusol kağıdı ile renk değiştiriyor

LOL TR : AizChen
    • Yüzbaşı
      922 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:14:35
      quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

KT Bullets Rolster and NaJin Black Sword fan^^
    • Yarbay
      2557 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:17:08
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackDiary

cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

Aşırı profesyonel cevap:

Deneme yapıcaksın, sana dönükken ultiyi basarsan stun yiyor mu yemiyo mu, sonra öteki tarafa dönükken basarsan stun yiyor mu? Onu öğrendikten sonra katarinanın dönük olduğu yere göre ulti atıcaksın. Tabi bunu yapmak için ÇOK güçlü reflexin olması gerekir.

ortalama oyuncu cevabı:

Rastgele bas %50 şansın var.

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi Dev Konu

Zalman Z11+ / Powercolor AMD R9 280x / AMD FX 8320 / M5A97 R2.0 / Kingston 2133 MHz 2*4=8GB Dual Kit
      Sades SA902 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+
    • Yarbay
      10029 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:17:52
      quote:

Orijinalden alıntı: janneninklavyesi

Alıntıları Göster

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.

500px LoL Skins Steam
    • Yarbay
      5865 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:18:16
      quote:

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

hp'ye göre vuran karanterler tercih edilmeli ve 1 adet ignite atılmalı

dün solo top da karşıma geldi,lanede trade girdigimiz an %30 canla ayrılıyor,tabi ulti basıp fulleyip gene geliyor orası ayrı :D ama E skili çok işe yaradı mundoya karşı

ayrıca adc olarakda tristina veya vayne

• Binbaşı
      1687 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:21:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

Alıntıları Göster

hp'ye göre vuran karanterler tercih edilmeli ve 1 adet ignite atılmalı

dün solo top da karşıma geldi,lanede trade girdigimiz an %30 canla ayrılıyor,tabi ulti basıp fulleyip gene geliyor orası ayrı :D ama E skili çok işe yaradı mundoya karşı

ayrıca adc olarakda tristina veya vayne

vayne tam antisi ama mundo iş yapamıyor gibime geldi şimdi.

Feuer und Wasser kommen nicht zusammen
      Kann man nicht binden sind nicht verwandt
      In Funken versunken steh ich in Flammen

und bin im Wasser verbrannt

Im Wasser verbrannt
    • Binbaşı
      1044 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:23:49
      Gold elo olduktan sonra belirli süre rank girmezsen elon düşüyordu bu sezonda geçerli mi? Geçerliyse o süre kaç gün?

"Death is only the Beginning."
    • Yüzbaşı
      922 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:25:50
      quote:

Alıntıları Göster

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.

Evet, misal geçen sezon altın elo'daysan gelecek sezonda altın çerçeve kazanıyorsun ve şunuda unutmamak lazım çerçeveler sadece görsel odaklı değil, bu çerçeveleri kazandığınızda çeşitli ödüllerde gelecektir.

(Ödül kısmı şuanda işlemiyor sanırsam.)

KT Bullets Rolster and NaJin Black Sword fan^^
    • Yarbay
      5865 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:28:21
      quote:

Alıntıları Göster

vayne tam antisi ama mundo iş yapamıyor gibime geldi şimdi.

hacı karşıda dediğim gibi vayne kog trist falan yoksa cok cok iyi iş yapar bence

takımından 2-3 saniye önce aralarına dalıcak,ultiyi basıcak tüm focusları üstüne çekicek tek yapması gereken bu

yanılmıyorsam canı azaldıkca E'nin verdiği ad artıyor o an istedigine geçirirsin tabi öncelik adc ve apc de

• Yüzbaşı
      616 Mesaj
      09 Ocak 2013 16:30:07
      quote:

oleyy en sevdiğim bölüm.

tam tersi ignite ultisini engeller.

LoL TR : Maglor jr
    • Binbaşı
      1134 Mesaj
      09 Ocak 2013 17:33:43
      Bende kırmızı kurdale var şimdi ben teamworkden heralde yeşil kurdaleydi onu açarsam kırmızı kurdalemi gözükücek yeşil olanmı ?

We learned our own weaknesses right now, so what do we do next? Grow stronger! Face them head on! When were all alone, it might be too frightening to bear, but we’re all alright beside each other. We’ve got our comrades right here! There’s nothing to fear! WE’RE NOT ALONE!!
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      09 Ocak 2013 17:58:51
      En uzun mesefaye normal skil atan hero ?

₪ HTC One™ ₪

Android 4.3 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\
      09 Ocak 2013 18:02:19
      quote:

Orijinalden alıntı: muratdoom

ashe E

Coach @ Dark Passage
    • Yarbay
      2466 Mesaj
      09 Ocak 2013 18:02:28
      quote:

Nidalee
      Xerath (base op)

Galaxy S7 edge w/ stock 6.0.1
      Logitech G710+ // Razer deathAdder 3500dpi ed.
    • Er
      1 Mesaj
      09 Ocak 2013 18:34:16
      öncelikle herkeze merhabalar şimdi benim bilgisayarın işlemcisi düşük kardesim 1.60ghz ekran kartı ve 1016mb ram var bundan dolayı bilgisayarımda lol oynayamıyorum [bilgisayarım leptop] bilgisayarımın kasmadan lol oynaya bılmem için yapabileceğim bişi varmı varsa nedir lütfen söyleyin şimdiden teşekkür ederim...

• Binbaşı
      1831 Mesaj
      09 Ocak 2013 18:55:38

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

Tabi insan 3k Elo olunca unutuyor bunları dımı kıl kardeş. Cevabı ise 1200.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

TR: ThePsychoYea
      [color=
      09 Ocak 2013 18:57:08
      quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Alıntıları Göster

Tabi insan 3k Elo olunca unutuyor bunları dımı kıl kardeş. Cevabı ise 1200.

Sorucak soru gelmedi aklıma basit bir şey sorayım dedim ama 2. mesaja yetişebildik anca.Amaç ilk mesajdı ama yetişemedik.Bilmeyenler bilgilensin diye basit soru sordum.Tabi siz bunu düşünemediniz nede olsa nick name'den belli thepsych0.Öğlecisiniz sanırım.Ayrıca sorunun cevabı yuakrda verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 9 Ocak 2013; 18:58:03 >

Nothing is true,Everything is permitted..

.:Altaïr ibn La-Ahad:.
    • Binbaşı
      1375 Mesaj
      09 Ocak 2013 18:59:55

quote:

Global ultileri ve pantheon, noc, tf gibi ultileri saymazsak,

Ashe e, nidalee q, xerath w + q, ezreal q, brand w...

ESP LTD Kirk Hammett Signature White Zombie
      Ken Lawrence Explorer "flame sun inlay"
    • Yarbay
      3404 Mesaj
      09 Ocak 2013 19:36:15
      silver 1200+ gold 1500+

Bazen insanların bensiz daha mutlu olacağını düşünüyorum, etrafında olmamın onlar için pek iyi olmadığını. Onları yıpratıyorum. Mutsuz oluyorlar.. -Rustin Cohle
    • Yarbay
      2426 Mesaj
      09 Ocak 2013 19:44:37
      quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

Alıntıları Göster

Aşırı profesyonel cevap:

Deneme yapıcaksın, sana dönükken ultiyi basarsan stun yiyor mu yemiyo mu, sonra öteki tarafa dönükken basarsan stun yiyor mu? Onu öğrendikten sonra katarinanın dönük olduğu yere göre ulti atıcaksın. Tabi bunu yapmak için ÇOK güçlü reflexin olması gerekir.

ortalama oyuncu cevabı:

Rastgele bas %50 şansın var.

Ortalama oyuncu cevabı değil bahsettiğin gibi bir durum olursa onun anlamı bug olur.Animasyonuna dikkat ettin mi hiç? Hangi insan gözüyle minimanize karakterlerin nereye baktığını görebiliceksin? En basitinden söyle bakıyım oyundaki hangi karakterin göz rengini görme şanşı buldun?

• Binbaşı
      1936 Mesaj
      09 Ocak 2013 20:02:39
      Aram mod ne nasıl girilir ?

• Yüzbaşı
      748 Mesaj
      09 Ocak 2013 20:44:40
      quote:

oleyy en sevdiğim bölüm.

ultisi varus ya da tristana ya bakar

• Yarbay
      10029 Mesaj
      09 Ocak 2013 20:48:40
      Şuan elomuzu 1250 yaparsak silver çerceve gelmeyecek değil mi?

500px LoL Skins Steam
    • Yarbay
      8076 Mesaj
      09 Ocak 2013 20:50:34

quote:

Şuan elomuzu 1250 yaparsak silver çerceve gelmeyecek değil mi?

yeni sezona gecilince geliyor.Bu sezonu gold bitirince diger ara sezon ve sezon gelir.

• Yüzbaşı
      913 Mesaj
      09 Ocak 2013 20:53:04
      Bu konu uzar ve champion tavsiye başlığı gibi saçmalığa dönüşür.
      Saygılar.

diamond1 speaks. in diamond we trust!
    • Binbaşı
      1088 Mesaj
      09 Ocak 2013 20:53:30
      Manual transfer işlemi onaylandıktan sonra hesabın geçmesi ne kadar sürüyor.

Support tarafından mesaj geldi, bilgileriniz girildi transfer işlemi yakında gerçekleşir diye.2 saat oldu yaklaşık hala geçmedi.

• Yüzbaşı
      365 Mesaj
      09 Ocak 2013 21:10:00
      quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Aram mod ne nasıl girilir ?

Aram, heroyu senin seçmediğin sistemin sana sende olan ve o haftanın beleşleri olan heroların arasından rastgele bir hero verdiği tek koridorlu oyun modu. Oyna > Özel > Oyuna Katıl'dan aram bulup girebilirsin

• Yüzbaşı
      748 Mesaj
      09 Ocak 2013 21:13:56
      forumda bir hikaye konusu vardı link verebilecek varmı bulamadımda kafasından uydurup güzel yazan bir arkadaş vardı

• Yarbay
      8076 Mesaj
      09 Ocak 2013 21:16:16

quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

forumda bir hikaye konusu vardı link verebilecek varmı bulamadımda kafasından uydurup güzel yazan bir arkadaş vardı

lol hikayeler diye arat @sir balik in konusunu diyosun galiba.

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      09 Ocak 2013 23:02:43
      Kaçtane takım çalışması vesayre honoru aldığımızda yanda rozet çıkıyor ?

• Yüzbaşı
      919 Mesaj
      10 Ocak 2013 00:36:54
      quote:

Orijinalden alıntı: P4P4Z

Alıntıları Göster

Aram, heroyu senin seçmediğin sistemin sana sende olan ve o haftanın beleşleri olan heroların arasından rastgele bir hero verdiği tek koridorlu oyun modu. Oyna > Özel > Oyuna Katıl'dan aram bulup girebilirsin

random'da rasgele veriyor. Blind pick i filan da var aram ın

Euw ==> TR
      MercuryCannon

Kesilen KIL daha gür çıkar
    • Binbaşı
      1258 Mesaj
      10 Ocak 2013 00:38:42
      stream yapmak için hangi programlara ihtiyaç var

Ore Ni Kateru No Wa Ore Dake Da
    • Yarbay
      2877 Mesaj
      10 Ocak 2013 01:40:05
      Server değiştirince elo 0'lanıyor mu?

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      10 Ocak 2013 03:11:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Server değiştirince elo 0'lanıyor mu?

eğer otomatik geçiş yapıyorsan 0lanmıyor
      ama orda kullanıcı adın kullanılıyorsa manuel geçiş yapıyorsun elon win/lose ration 0lanıyor.

• Yarbay
      4669 Mesaj
      10 Ocak 2013 03:48:00
      quote:

Orijinalden alıntı: xxmelkorxx

Kaçtane takım çalışması vesayre honoru aldığımızda yanda rozet çıkıyor ?

Türkçe karşılığını bilmiyorum ama 25 Honorable Opponent alırsan kırmızı kurdele gelir. Bende 400+ teamwork var bir şey gelmedi, herhalde sadece 1 tane olabiliyor

• Yarbay
      2877 Mesaj
      10 Ocak 2013 05:37:38
      quote:

Orijinalden alıntı: unchange

Alıntıları Göster

eğer otomatik geçiş yapıyorsan 0lanmıyor
      ama orda kullanıcı adın kullanılıyorsa manuel geçiş yapıyorsun elon win/lose ration 0lanıyor.

Peki skinler kalıyor mu gidiyor mu?

• Binbaşı
      1192 Mesaj
      10 Ocak 2013 06:14:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Alıntıları Göster

Peki skinler kalıyor mu gidiyor mu?

Kalıyor tabiki

TR:Gate

• IOS Beta Tester
      7910 Mesaj
      10 Ocak 2013 13:13:49
      Achievements miydi neydi öyle bir buton var ama kitli eskiden o buton açık mıydı? Cidden merak ediyorum eski playerlar bilir belki??

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      10 Ocak 2013 13:17:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Achievements miydi neydi öyle bir buton var ama kitli eskiden o buton açık mıydı? Cidden merak ediyorum eski playerlar bilir belki??

O buton sezon 3 ile geldi ve hiç açılmadı

• IOS Beta Tester
      7910 Mesaj
      10 Ocak 2013 13:18:53
      quote:

Orijinalden alıntı: x21

Alıntıları Göster

O buton sezon 3 ile geldi ve hiç açılmadı

Sezon 2'de de vardı en azından ben öyle hatırlıyorum.

Ben oyuna Sezon 2'nin ortalarında başladım. Hatırlıyorum vardı.

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      10 Ocak 2013 13:23:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Alıntıları Göster

Sezon 2'de de vardı en azından ben öyle hatırlıyorum.

Ben oyuna Sezon 2'nin ortalarında başladım. Hatırlıyorum vardı.

pardon oyunun başından beri varmış. yanlış öğrenmediysem tabi.

Ama hiç açılmadığına eminim.

• Yüzbaşı
      319 Mesaj
      10 Ocak 2013 16:41:15
      Ahrinin tauntunu leblanc'ın w skill'i bozabilir mi?

• Yarbay
      6224 Mesaj
      10 Ocak 2013 16:49:54
      quote:

Orijinalden alıntı: LuckZor

Ahrinin tauntunu leblanc'ın w skill'i bozabilir mi?

gelirken kaçabilirsin ama yakandıysan taunta kaçamazsın.

Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser.
      Tek rakibim kangal.
    • Yüzbaşı
      301 Mesaj
      10 Ocak 2013 17:05:50
      arkadaşlar, merhaba. oyuna ilk başladığım hero: wukong. yaklaşık olarak 2 aydır streamdan solo top oynayan kişileri izleyip deneyim kazanmayı umuyordum. fakat gözüme çarpan bir şey var: ranked maçlarda kimse wukong oynamıyor. bunun detaylarını izah edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

• Binbaşı
      1079 Mesaj
      10 Ocak 2013 17:26:18
      Bende kite olayını merak ettim. Shift sagtık yaptıgımda oldugu yerde durup saldırmaya başlıyor. Ama A tuşuyla target yapıp herhangi bir noktaya ozaman hareket ediyor. Team fighttada zor geliyor kacarken bunu yapmak. Bunu düzgünce anlatabilecek biri var mı ? Ctrlye atamak istedim attack move u ama izin vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaúL -- 11 Ocak 2013; 19:23:40 >

Cpu: AMD Phenom II X4 BE 965 (3.4 Ghz) | Motherboard: Gigabyte GA-890FXA-UD7 v2 | Gpu: Sapphire HD 6950(2gb) | Os: Windows 10 Professional | Ram: Kingston 8Gb 1333MHz | Monitor: Asus MX239H IPS 23"1080p@60Hz
      Case: Thermaltake Spedo Advance Package Full Tower | Hdd:Samsung 250gb Evo Ssd | Keyboard: Logitech G105 Gaming | Mouse: Steelseries Sensei Raw Frost Blue | Headset: Steelseries siberia v2
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.