Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vandal Jax indirimde. olan varmı güzel bi skin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayburtlu -- 6 Nisan 2013; 12:25:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Vandal Jax indirimde. olan varmı güzel bi skin mi?

Diğer skinleri daha güzel ama indirimde olduğu için alınabilir. Maksat skin olsun. Paraya kıyıp alırım diyorsan Nemesis favorim.
  • Şimdi Darius almak mantıklı bir seçim olabilir mi ? Olmuyorsa başka neler uygundur 6300 İP değerinde ki herolardan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDarkus

Şimdi Darius almak mantıklı bir seçim olabilir mi ? Olmuyorsa başka neler uygundur 6300 İP değerinde ki herolardan ?

Şampiyon tavsiye üst konusu daha uygun olurdu bu soru için. Darius mantıklı tabi neden olmasın. Deneyip oynayabildiğin şampiyonları al, fazla düşünme üstünde.
  • Geçmişteki bi maçta karşımızdakinin rune kullanıp kullanmadığına bakabilir miyiz? (tr)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Geçmişteki bi maçta karşımızdakinin rune kullanıp kullanmadığına bakabilir miyiz? (tr)

http://quickfind.kassad.in/ bu siteden sadece o anda ki oyunda kullandıgı run'leri görebiliyorsun.. Belki işine yarar tam istediğini karşılamasa bile
  • win 8 kullanıyorum pc de lol de ranked girerken kıllık yapıyo pvp.net sunucusuyla bağlantı kesildi diyo maça giremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyhnx.

quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Geçmişteki bi maçta karşımızdakinin rune kullanıp kullanmadığına bakabilir miyiz? (tr)

http://quickfind.kassad.in/ bu siteden sadece o anda ki oyunda kullandıgı run'leri görebiliyorsun.. Belki işine yarar tam istediğini karşılamasa bile

onu biliyorum saol yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Şimdi Darius almak mantıklı bir seçim olabilir mi ? Olmuyorsa başka neler uygundur 6300 İP değerinde ki herolardan ?

Şampiyon tavsiye üst konusu daha uygun olurdu bu soru için. Darius mantıklı tabi neden olmasın. Deneyip oynayabildiğin şampiyonları al, fazla düşünme üstünde.

cidden cok gereksiz su champi mi bunu mu alayi muhabbeti.Sonucta sen oynayacaksin senin stilin.Ilk basladigimda champ bolumunde skillere bakip alirdim birde tipi guzelse. Hep assasin oynardim cok zevkli hala da oynarim.Bugun gragas aldim ilk kez oynadim ben bile sasirdim oyunuma rankedda hemde nasilsa tr diye takmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ben ve bir arkadaş Bronze 1'deyiz ama ikimiz aynı ligde gözükmüyoruz. Sebepi nedir? Pek bilgili olmadığım için soruyorum sistem hakkında. Mesela ben Nautilus'un Akıncıları, diğer arkadaş ise başka birşey de, şimdi ben onla hiçbir zaman aynı ligde olamayacak mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodgers

Beyler ben ve bir arkadaş Bronze 1'deyiz ama ikimiz aynı ligde gözükmüyoruz. Sebepi nedir? Pek bilgili olmadığım için soruyorum sistem hakkında. Mesela ben Nautilus'un Akıncıları, diğer arkadaş ise başka birşey de, şimdi ben onla hiçbir zaman aynı ligde olamayacak mıyım?

Nautilus'un Akıncıları vs. onlar rastgele verilmiş isimlerdir.bir önemi yok.ayrıca aynı ad altında olup olmamanızın da bir önemi yok.her türlü birlikte girebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

quote:

cidden cok gereksiz su champi mi bunu mu alayi muhabbeti.Sonucta sen oynayacaksin senin stilin.Ilk basladigimda champ bolumunde skillere bakip alirdim birde tipi guzelse. Hep assasin oynardim cok zevkli hala da oynarim.Bugun gragas aldim ilk kez oynadim ben bile sasirdim oyunuma rankedda hemde nasilsa tr diye takmiyorum.

Riot'un da suçu var biraz. O kadar çok buff-nerf değişikliği oluyor ki insan alırken tereddüt ediyor acaba nerf çok etkilemiş midir yada nerf yer mi diye.

Ben burst dmg vuran apc'leri topladım hep. Spotlight izleyip Phreak ne derse yapıyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

quote:

Riot'un da suçu var biraz. O kadar çok buff-nerf değişikliği oluyor ki insan alırken tereddüt ediyor acaba nerf çok etkilemiş midir yada nerf yer mi diye.

Ben burst dmg vuran apc'leri topladım hep. Spotlight izleyip Phreak ne derse yapıyordum

ben itemlere sobafire dan bakiyodum. Ilk basladigimda phreak her champa trinity alirdi ya bende hep guardian angel alirdim.Ne guzel hem armor hem mres pasifini bilmezdim olunce niye tekrar dogmuyom derdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
    bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
    neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

dün rumble oynarken benim de aklıma takıldı arkadaşkar. Alan etkili yetenekler(mesela rumble ın q skill i) can emme ile birlikte işliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: talhatosun58

quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
    bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
    neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

dün rumble oynarken benim de aklıma takıldı arkadaşkar. Alan etkili yetenekler(mesela rumble ın q skill i) can emme ile birlikte işliyor mu?

Işler ama iyilestirme etkisi alan etkili yeteneklerde 3 de bire duser.

• Hecarim en son ne zaman indirime girdi.Rp ile almayi düşünüyorum.4600 a yakın ip var.
  • quote:

Hecarim en son ne zaman indirime girdi.Rp ile almayi düşünüyorum.4600 a yakın ip var.

Çok fazla şampiyon indirimi oluyor ve hepsini hatırlayacak hafıza yok bende Yakın zamanda girmedi diye biliyorum ama. Lolwiki'de olabilir liste, biraz dolan. Hatta illfell link verebilir belki bilirkişi o.
  • quote:

Hecarim en son ne zaman indirime girdi.Rp ile almayi düşünüyorum.4600 a yakın ip var.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=15223928
  • İyi günler Paypal hesabımda 6€ olmasına rağmen 5€luk rpyi çekemiyorum. Daha önceleri sayısız işlem yaptım paypal üzerinden bir sorun yaşamamıştım. Paypalda para biriktiği için kullanayım dedim. Nedeni nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

İyi günler Paypal hesabımda 6€ olmasına rağmen 5€luk rpyi çekemiyorum. Daha önceleri sayısız işlem yaptım paypal üzerinden bir sorun yaşamamıştım. Paypalda para biriktiği için kullanayım dedim. Nedeni nedir acaba?

daha fazls olmasi gerekiyor sanirim oyle duymustum.5 yazsa da daha fazla aliyormus.khanjui bilir.

@khanjui

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.