Şimdi Ara

Kron XC 500 hakkındaki soruları cevaplıyorum (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
39.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Akales Kargo ve toplatma maliyeti tahmini ne kadar olur bilgin var mı?
    Kronların maşaları sorunlu diye bi kaç yerde okudum o yüzden 2. ele uzağım ne olur ne olmaz bilemiyorum
  • kargo ortalama 50 tl gibi. toplama 5-10tl.
  • merhaba .2 gün önce kron xc500 aldım 2013 model .v fren. . .bugün çok yağmur yağdı dün bıraz kullandım.. . Siyah beyaz medium kadro. .boyum. 1.80 yakın bi arkadaşımdn aldım . .500 tl. .ye 3 kere kullanmış. .memnunum dün bıraz test ettım. .sıfırdan daha iyi ustunde x fığhtır shımano çamurluk var. .ve ayaklık. Manısadan kargoladı arkadaşım .ama bısıkleti .demonte halde yollamış.servis yakındı 20 tl dedi. Ama 10 tlye topladı.vd40 sıktı arka dışlıye vites ayarı fren ayarı yaptı. .daha önce hç son mOdEL BISIkLETE BINmemıştim. .kadro küçuk gelır sandım ama guzel oldu. Boyum 1.80 kg 65 .medıum kadro. . . .merak ettigım .altus benim aktarıcı vites attırıcısı guzel geçiyor. . .kötü bi marka mı altus acera alivo deore nin çok mu altında .kalıyo benı. İdare etmez mi .beşıktaşlıyım kadrosu çok hoşuma gtti. :)ön sispansiyonu da çok guzel ilk tecrubem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı boy kilodayiz 18" ideal. Kargo ne kadar tuttu hangi firmayla gönderdi ? Bende ikinci el alabilirim o yüzden soruyorum. V frenden memnun musunuz ve kron masalarda zoom kullanıyor pek kaliteli değilmiş sizce nasıl?

@akales salcano astro 270 hakkında ne düşünüyorsun donanım olarak baya iyi geldi fiyatına gore

• merhaba bENde ng 650 hdrolık dİSk almak ıstıyodum .salcano .yakından görunce beğenmedim . .sana tavsiyem 2. Bisikleti de yakından görmen hangïsinde rahatsan beğendıysen onu al. . .ben yenı başladım .tecrubem yok .ama maşa şuana kadar bi problem çıkarmadı. .gayet iyi . .v.frende oldukça iyi. .v.frende 4 parmağınla sıkarsın freni hidrolıkte 2 parmağınla. .hidrolik yada v fren al mekanik alma sakın. . .bana yeterlı geldıgi için v .fren aldım. .yagmurda falan kullanımıycam bırde bütçe meselesi. . . . .2.el aldım evet. .kargo paraları çok yüksek . .arkadaşımın anlaşması vardı. .40 tl ödedım normalde 70 tl yapıyodu. .kendi ilinden bul,sana tavsiyem.

• kron xc500 üzerinde kullanılan maşa astroların bütün modellerinden daha düşük bir maşa. Sizi tatmin edecek bir maşa buna emin olun, sonradan bisiklet üzerinde parça değişimine giderseniz eğer maşayı değiştirebilirsiniz. Maşada belirttiğiniz gibi sorunlar yaşamadım ben.
    2. el piyasası demek ölü bisiklet demek değildir. Detaylı incelemeleri okumanızı tavsiye ederim :)

Emir umarım sana verdiğim tavsiyelerden mumnun kalmışsındır. Hayırlı olsun yeni bisikletin, güle güle kullan
  • evet .bu bisiklet . .bana fazla bıle geldi. Harika dostum saol

• Arkadaşlar 2.el xc 500 den vazgeçtim kargo vs de var sıfıra yakın geliyor parası.
    Kron bayisinden sıfır xc 250 alacağım yada astro 270 v alacağım donanım bi seviye üstü. Bu ikisi bisiklet hakkında ne diyorsunuz biri 595 lira ( nakit 550 )diğeri 670 lira .

Bu arada 2014 modeller gelmeye başlar mı fiyatlar düşer mi?
  • Vay be yukardaki XOTİX üyeliğimden sizde danışmışım problemler hakkında bisikletle uzun km katettim ve çok sağlam bir bisiklet çıktı xc500 tamm fp ürünü.
  • iyi akşamlar arkadaşlar bütün konuyu eksiksiz olarak okudum başlarda ng650 v kron xc150/250 gibi modellere bakarken en sonunda xc500 karar kıldım şuanda internette 700tl pazar günü bisikletçiler çarşısına gidip araştırıp almayı düşünüyorum aldıktan sonra yorumlarımı paylaşırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargo2

iyi akşamlar arkadaşlar bütün konuyu eksiksiz olarak okudum başlarda ng650 v kron xc150/250 gibi modellere bakarken en sonunda xc500 karar kıldım şuanda internette 700tl pazar günü bisikletçiler çarşısına gidip araştırıp almayı düşünüyorum aldıktan sonra yorumlarımı paylaşırım :)

hayırlı olsun diyelim şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akales

quote:

Orijinalden alıntı: kargo2

iyi akşamlar arkadaşlar bütün konuyu eksiksiz olarak okudum başlarda ng650 v kron xc150/250 gibi modellere bakarken en sonunda xc500 karar kıldım şuanda internette 700tl pazar günü bisikletçiler çarşısına gidip araştırıp almayı düşünüyorum aldıktan sonra yorumlarımı paylaşırım :)

hayırlı olsun diyelim şimdiden :)

teşekkür ederim:)
    istanbulda oturuyorum uygun alabileceğim bir yer öneriniz var mı kaçkar bisiklet 700tl diyor ama sadece tek çekim için bugün köprüaltı bisikletiçiler çarsısında gidip bakıcam
  • gittim koskoca çarşıda bi tane kron satan yer bulamadım en sonunda salcano astro 212 hd aldim 700 tl ye aldim :)
  • Dağa çıkılıp inilecek ayrıca sahil şeridinde kamp çadır kurularak bir hafta 10 gün yol gidilecek. Temiz 2.el bulursam xc500 düşünüyorum uygun mudur? Fren konusunda ne önerirsiniz hidrolik disk bozulma riski nedir 2. El ve uzun yolculuk için v fren düşünüyordum hidrolik disk mi almalıyım?

• XC 500 Satan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@r@b@

XC 500 Satan var mıdır?

bisiklet kültürünün gelişmiş olduğu her ilde bulabilirsin :)
  • Merhaba,
    Konuyla alakasız olacak ancak bisiklet sürerek ne kadar para kazanıyorsunuz?
    Yarışlara falan katılıyor musunuz?

• Prof. anlamda bir bisiklete sahip olman lazım, çok iyi bir kondisyon ve sağlıklı olman lazım. Sanırım bu evreden sonra bisiklet yarışlarına katılabilir ve para kazanabilrsin. Kolay değil diyelim kısaca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akales

Prof. anlamda bir bisiklete sahip olman lazım, çok iyi bir kondisyon ve sağlıklı olman lazım. Sanırım bu evreden sonra bisiklet yarışlarına katılabilir ve para kazanabilrsin. Kolay değil diyelim kısaca :)

Siz üniversite bünyesinde mi yapıyorsunuz bunu?
    Türkiye'de bisikletten para kazanmak gerçekten mümkün mü tamircilik dışında

• kron xc 250 ve 500 ortalama ağırlıkları ne kadar?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.