Şimdi Ara

Superonline Turbo Servisleri [Bilgilendirme] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
21.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafayı yicem ya . Turbo butonu yaptığım zaman tamam aktif ettik dediler. 50GB download yaptım . Sabah baktığımda 100 GB olan hız alanımın 95 GB si gitmişti.Ayrıca hızım 100 mpbs değil de 50 mpbs idi. Hala silmemişler 50 GB yi. Arayıp sövücem analarına en sonunda , amma uğraştırdı bu superonline beni.
    Bu gidişle hızım yarın 3 mpbs ye düşecek.
  • Tavsiye etmem, hızı 4mbit ile 12mb arasında değişiyor. 100mb aşırı iyimser olmuş, sanırım bölgenizdeki fazlalık hattan yararlanıyor, ben zaten 3mbit ile kullanıyordum işime yaramadı.

Yoğun bir bölgedeyseniz hiç boşuna 5 liranızı çöpe atmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

normal hizmetini düzgün verdiler de turbosu kaldı.
    superonline fiberin ilk satıldığı zamanla şimdiki hali ile dağlar kadar fark var. ping olsun bandwith olsun fark atıyordu ttnete. şimdi hiç farkı yok gibi. hele ki şu kota işlerini nasıl kabullendi millet aklım ermiyor. bana kota koymaya kalksalar saniyesinde iptal ederim üyeliği. eski screenshotlara bakıp ping farkını görünce deliriyoruz zaten. yok youtube takılıyor akşamları yoğun yok torrent da bazen yavaş. bunların düşüncesi bile yoktu önceden. tıkladığın anda sayfa açılır torrent da az seedle bile saniyesinde max hızla başlıodu.

e kota hepsinde var. alternatifi mi var da kabul etmicez kota isini. turkiyenin duzeni bu. vatandasi kafa kola alip duzmek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanıyorum artık 4.90 tl den vericekler.
    Geçenlerde kampanya adı altında ilk 100 kişiye falan bu fiyata veriyorlardı.
    Bugün bakıyorum da normal olarak 4.90 tl.
  • Arkadaşlar toplanalım önce turkcellden başlayar ttnet ve geride ne varsa camlarını indirilerim şirketlerini yakalım

bunlar bakıyorlar ses çıkaran yok kazıkları dikiyorlar diğeri de "benim ne eksiğim var?" diyerek dikiyor. geçiren geçirene geçirilen ise malum. gerçekten de çok rahatlar ciddi manada isyan çıkarmak biraz sistemi düzeltebilir gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

normal hizmetini düzgün verdiler de turbosu kaldı.
    superonline fiberin ilk satıldığı zamanla şimdiki hali ile dağlar kadar fark var. ping olsun bandwith olsun fark atıyordu ttnete. şimdi hiç farkı yok gibi. hele ki şu kota işlerini nasıl kabullendi millet aklım ermiyor. bana kota koymaya kalksalar saniyesinde iptal ederim üyeliği. eski screenshotlara bakıp ping farkını görünce deliriyoruz zaten. yok youtube takılıyor akşamları yoğun yok torrent da bazen yavaş. bunların düşüncesi bile yoktu önceden. tıkladığın anda sayfa açılır torrent da az seedle bile saniyesinde max hızla başlıodu.

nasıl yani akk yok mu sende ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

Arkadaşlar toplanalım önce turkcellden başlayar ttnet ve geride ne varsa camlarını indirilerim şirketlerini yakalım

bunlar bakıyorlar ses çıkaran yok kazıkları dikiyorlar diğeri de "benim ne eksiğim var?" diyerek dikiyor. geçiren geçirene geçirilen ise malum. gerçekten de çok rahatlar ciddi manada isyan çıkarmak biraz sistemi düzeltebilir gibime geliyor

Tek tek uğraşmak yerine tarifelere onay veren merciye o şekil uyarı daha iyi.
  • sacma sapan birseydi bu nedir ya ! turbo buton aldım hızım dahada dustu ben boyle sacmalık gormedim allah belasını versin bu turkcellin superonlinenin nerden kazıklayacaklarını sasırıyorlar . arıza kaydı acıcaklardı 2. bilgisayarımın kablosuz oldugundan acamıyoruz dediler yahu bnm 2. bilgisayarım olmak zorundamı ! ? ttnette bedava ayda bir dun sınırsız 100 mbps var canavar gibi download yaptım
  • Harika bir uygulama bayıldım ! AKK takıldığım için 16 gb bir oyun çekemiyordum ve yaklaşık olarak 25-30 dakikada bitti download :) 8mbs çok rahat görüyor. Her ay 1-2 defa böyle arşiv toplayabileceğim.

Eğer büyük bir kentte yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quarentinaa

Harika bir uygulama bayıldım ! AKK takıldığım için 16 gb bir oyun çekemiyordum ve yaklaşık olarak 25-30 dakikada bitti download :) 8mbs çok rahat görüyor. Her ay 1-2 defa böyle arşiv toplayabileceğim.

ciddi değilsin dimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazov

quote:

Harika bir uygulama bayıldım ! AKK takıldığım için 16 gb bir oyun çekemiyordum ve yaklaşık olarak 25-30 dakikada bitti download :) 8mbs çok rahat görüyor. Her ay 1-2 defa böyle arşiv toplayabileceğim.

Gayet ciddiyim ?

Superonline Turbo Servisleri [Bilgilendirme]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazov

quote:

Gayet ciddiyim ?

dostum adamlar 100 mbps den bahsediyor sen 8 mbps hızdan mı bahsediyorsun yoksa 8mb/s yani saniyede 8 mb mi indirdin ?

• bende turbobuttonu aktif ettim ama tam husrandı hızım dustu :D
  • süpermiş superonline farkı
  • ben de bugun bi deneyeim dedim.malum torrentten 1tb kadar dosya indircektim.netten başvurdum 5dk sonra aktif oldu ancak sorun şu ki kendi normal hız tarifem üzerinden yani 20mbit hız sınırıyla aktif oldu.indirme hızım sadece 1.7mb saniyede.yani olan 5tl ye oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiciselo38

ben de bugun bi deneyeim dedim.malum torrentten 1tb kadar dosya indircektim.netten başvurdum 5dk sonra aktif oldu ancak sorun şu ki kendi normal hız tarifem üzerinden yani 20mbit hız sınırıyla aktif oldu.indirme hızım sadece 1.7mb saniyede.yani olan 5tl ye oldu.

benim basıma gelenin aynısı , işin kotusu hiçbirisi yardımcı olmuyor adamların ttnetten farkı yok beyler kimse kendisini kandırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiciselo38

ben de bugun bi deneyeim dedim.malum torrentten 1tb kadar dosya indircektim.netten başvurdum 5dk sonra aktif oldu ancak sorun şu ki kendi normal hız tarifem üzerinden yani 20mbit hız sınırıyla aktif oldu.indirme hızım sadece 1.7mb saniyede.yani olan 5tl ye oldu.

benim basıma gelenin aynısı , işin kotusu hiçbirisi yardımcı olmuyor adamların ttnetten farkı yok beyler kimse kendisini kandırmasın
  • Ben bu hizmeti eskiden 1-2 kez kullanmıştım. Son 1-2 aydır ne zaman satın almak istesem yok 100 kişi kaldı, 78 kişi kaldı diye uyarı verip aktif olmuyor hizmet bir türlü. Benzer sorunu yaşayan var mı?
  • Biraz önce bu hizmeti 4,90TL karşılığında satın aldım.
    Müthiş bir hız!!!!
    İzmir, Karşıyaka, Atakent'teyim.
    Hizmeti online hizmetlerden aldım ve yaklaşık 1dk içerisinde mesaj geldi ve hız değişikliğini anında gördüm.

Öncesinde tüm download edeceklerimi hazırladım. ve şimdi süper bir hızla iniyor hepsi.
    Süper bir şeymiş bu.

Bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Sayesinde haberdar oldum.

İşte hızım:

JDownloader inidrmelerim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdblack35 -- 19 Ekim 2013; 16:26:20 >

• şu anda bu hizmet kaç TL acaba??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.