Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fufifufi

Bende 27 Aralık Cuma günü ABC Otomotivden (Ankara) dizel-otomatik active donanım+smeg ekran+navigasyon+arka park sensörü+metalik boya (platinyum gri) arabamı satın aldım.Aşağı yukarı herşeyiyle 60000 lira civarında bir fiyata mal oldu.Araba da ellerinde var.Pazartesi günü gittik gördük arabamızı:) Görünüşü çok güzel içi kahverengi kumaş olan donanımdan. Arabayı bu pakette alınca kozmetik farklılıklar hariç allure dan bir eksiği kalmıyor.Canımı sıkan şey çelik jant koymamaları oldu bu donanıma.Hani daha farklı görünüşlü olsa bile jantlar çelik olsa güzel olurdu.Kıytırık Dacia larda bile var:) Arabayı teslim alınca kullanım izlenimlerini paylaşırım sizinle...

hayırlı olsun güle güle kullanın

• yeni yıl, ötv artışı vs dedikten sonra artık 70 bine dayarlar fiyatları..
  • ARACINDA SADECE SMEG EKRAN BULUNAN ARKADAŞLAR BİR SÜREDİR ORJİNAL EKRAN VE DİREKSİYON ÜZERİ KONTROL DÜĞMELERİNİ BOZMADAN ARACA MULTİMEDYA VE NAVİGASYON DESTEĞİ SAĞLAMAK İÇİN NELER YAPILABİLİR DİYE ARAŞTIRIRKEN BU AŞAĞIDA LİNKİNİ VERDİĞİM ARACA MULTİMEDYA DESTEĞİ SAĞLAYAN (GERİ KAMERA, VİDEO, NAVİGASYON VB.) BİR ALETİ GÖRDÜM TAM ARAŞTIRAMAMAKLA BİRLİKTE SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. NAVİTECH İMALİ KOREA MALI GİBİ GÖZÜKÜYOR AMA TAM OLARAK TÜM FONKSİYONLARINI ÇÖZEMEDİM. BU İŞLERDEN ANLAYAN ARKADAŞLAR PAYLAŞIMLARDA BULUNURSA SEVİNİRİM. SERVİSİMİZ MALUM NE SORARSANIZ YOK OLMAZ DEMEKLE YETİNDİKLERİ İÇİN. BİZİM İŞİMİZ SERVİSE KALIRSA BİZ DAHA ÇOK BEKLERİZ GİBİ GELİYOR.

PEUGEOT NEW 208 VIDEO INTERFACE
    APPLICATED FOR PEUGEOT NEW 208, NEW 2008

- 100% PLUG AND PLAY (JACK by JACK TYPE CONNECTOR)
    - AV1, AV2 FOR DVD, DTV etc
    - AV OUTPUT

http://www.gonavitech.com/

• arkadaşlar aracına peugeot dan 11 farklı komple koruma yaptıran var mı
  • 11 farklı komple koruma mı bilmiyorum ama bir koruma paketi yaptırıyorum ben...Arabayı alırken indirimli falan dediler arada gitti...Yaptıralım bakalım dedik...11 farklı komple korumamıymış o :)
  • arkadaşlar bende yaptırdım ama pek memnun kalmadım en iyisi bu işin ehli zıbart, sonax, meguiars vb. yerlerde yaptırmanız gerçekten fark açıkça belli oluyor (sonaxta nano komple koruma yaptırınca) bilginize...
  • Peugeot da listeyi güncelliyor

Bakalım bi sürpriz çıkacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Bende 27 Aralık Cuma günü ABC Otomotivden (Ankara) dizel-otomatik active donanım+smeg ekran+navigasyon+arka park sensörü+metalik boya (platinyum gri) arabamı satın aldım.Aşağı yukarı herşeyiyle 60000 lira civarında bir fiyata mal oldu.Araba da ellerinde var.Pazartesi günü gittik gördük arabamızı:) Görünüşü çok güzel içi kahverengi kumaş olan donanımdan. Arabayı bu pakette alınca kozmetik farklılıklar hariç allure dan bir eksiği kalmıyor.Canımı sıkan şey çelik jant koymamaları oldu bu donanıma.Hani daha farklı görünüşlü olsa bile jantlar çelik olsa güzel olurdu.Kıytırık Dacia larda bile var:) Arabayı teslim alınca kullanım izlenimlerini paylaşırım sizinle...

Hayırlı olsun güle güle binin

Sizi de sahiplere ekliyorum.

Sanırım ilk Active sahibisiniz

teşekkür ederim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: manonfire

quote:

hayırlı olsun güle güle kullanın

Size de teşekkür ederim...

• Başka sitelerde yorumlara bakıyorum kıyasıya eleştirmişler arabayı sonrada 12 daha verir Volvo v40 alırım demişler:) E bende 80 daha verir audi a4 alırım o zaman...Yorumlar şaka gibi walla:)
  • arkadaşlar 11 koruma boya koruma + seramik kaplama+ön kaput filmi +cam filmleri+su kaydırmaz özelliği+araç altı ve davlumbaz içi ses ile paslanmazlık yalıtımı+torpido tozlanmama+koltuk kir yalıtımı

ismi aklıma gelmeyen birkaç koruma daha...
  • quote:

Başka sitelerde yorumlara bakıyorum kıyasıya eleştirmişler arabayı sonrada 12 daha verir Volvo v40 alırım demişler:) E bende 80 daha verir audi a4 alırım o zaman...Yorumlar şaka gibi walla:)

bırak kardeş volvo alsınlar o zaman 12 daha verliyorsa...
    ben v40 baktım öyle 12 daha verince olmadığını gördüm o yüzden de alamadım
    olsaydı alırdım kesinlikleee
  • SA.arkadaşlar şükür dün akşam Adana dörtler den nasip oldu.
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasda01

SA.arkadaşlar şükür dün akşam Adana dörtler den nasip oldu.
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

Aleyküm selam güle güle kullanın kazasız belasız sürüşler inşallah
  • serbe1905 kullanıcısına yanıt
    peugeot.fr sitesinde aracın baya bi aksesuarı var açın inceleyin orda kolçak da var tabiki türkiye de sunulan modellerde yok illa ki şart diyorsanız bayi isterse getirirler ama iş bayiler işini hiçbir zaman iyi yapmıyor
  • gorki_cem G kullanıcısına yanıt
    Evet İngiltere sitesinde de var ama onlar galiba soğutuculu modeller ve fiyat da 500 tl leri buluyo gibi anladım.
  • Arkadaşlar peugeot yeni fiyatları açıklamış.

www.peugeot.com.tr/media/deliacms/media/78/7845-72e940.pdf
  • quote:

11 farklı komple koruma mı bilmiyorum ama bir koruma paketi yaptırıyorum ben...Arabayı alırken indirimli falan dediler arada gitti...Yaptıralım bakalım dedik...11 farklı komple korumamıymış o :)

valla aklıma gelenleri yazdım yarın sabah kısmetse teslim edecekler
  • quote:

Kardeş hayırlı olsun, herhangi bir indirim yaptırabildin mi? ÖTV zammı uygulanmadı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nongrata -- 3 Ocak 2014; 23:05:11 >

• geçmiş olsun arkadaşlar fiyatlar artmış epey :)
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.