Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
111
Favori
484.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metmen

Kol dayama arayan arkadaşlar için...

hocam kol dayama güzelde nereden bulucaz bunu bilginiz varmı
  • metmen M kullanıcısına yanıt
    İyi güzel de fiyat biraz yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilandaki aracım araç fazlalığı nedeni ile satılıktır. Az bir pazarlık payı vardır.
    Saygılar....

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-2016-peugeot-2008-1.6-dizel-plusclassic-edition-pluscam-tavan-plus2350-km.de-346152169/detay/
  • İncelemeyi yapan Korhan Bey'e teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobbiest

Arkadaşlar ilandaki aracım araç fazlalığı nedeni ile satılıktır. Az bir pazarlık payı vardır.
    Saygılar....

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-2016-peugeot-2008-1.6-dizel-plusclassic-edition-pluscam-tavan-plus2350-km.de-346152169/detay/

Otomatik olaydı keşke :((

hayırlı satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobbiest

Arkadaşlar ilandaki aracım araç fazlalığı nedeni ile satılıktır. Az bir pazarlık payı vardır.
    Saygılar....

Izmir olsaydi keske.

Hayirli satislar.

• Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun, teşekkürler. Araç gerçekten sıfır gibi. Umarım iyi birine nasip olur.

• derniere kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak iyi, fakat diğerinin görünüşü daha iyi. Çünkü ikinci nin yan aşağı doğru uzantısı iyi durmuyor. Bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: tnsrkn

quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

80 bin TL liste fiyatı olan 1.2 EAT6 Allure için son fiyat alan oldu mu acaba?

.hocam 80,400 liste fiyatı olan 1,6 dizel manuel allure'yi Edirne Köşkdere'den 77,500 e aldım. metalik renk fiyata dahil

1.6 dizel manuel allure 77.000 fiyat aldim.

Sizce nasil fiyat/performans olarak?

Arac icin sikayet edilecek durumlar nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

quote:

.hocam 80,400 liste fiyatı olan 1,6 dizel manuel allure'yi Edirne Köşkdere'den 77,500 e aldım. metalik renk fiyata dahil

hocam ben 1,25 fiesta'dan bu araca geçince uçağa binmiş gibi oldum :) ben çok araştırdım fiyat performans olarak piyasadaki alınabilecek en donanımlı araçlardan biri. ilk depo ile 750 km gittim bunun 500 km şehir içi. ilk depomda 23 kuruş yaktı. performans olarak oldukça yeterli bir araç. henüz 155 km sürati geçmedim ama 170-180 hızlara çok kolay geçebilecek izlenimi veriyor. bana göre tek eksiği 110-120 km hızdan sonra camlardan rüzgar sesi alıyor. alındığında pişman etmeyecek üzmeyecek bir araç...

• Buda farklı bir inceleme özellikler motor ve şanzuman vurgusu yapılıyor bu kadar iyi mi acaba?

• derniere kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatına göre iyi görünüyor ancak ben bu arabayı alabilirsem paraya kıyıp şu kol dayamayıda almayı düşünüyorum. Tamamen aracın orjinal donanımı gibi duruyor.

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===
  • İlandaki aracım ihtiyaç nedeniyle satılıktır.

Burdan ulaşan arkadaşlara ekstra indirim yapacağım.

İlan için tıklayınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

quote:

hocam ben 1,25 fiesta'dan bu araca geçince uçağa binmiş gibi oldum :) ben çok araştırdım fiyat performans olarak piyasadaki alınabilecek en donanımlı araçlardan biri. ilk depo ile 750 km gittim bunun 500 km şehir içi. ilk depomda 23 kuruş yaktı. performans olarak oldukça yeterli bir araç. henüz 155 km sürati geçmedim ama 170-180 hızlara çok kolay geçebilecek izlenimi veriyor. bana göre tek eksiği 110-120 km hızdan sonra camlardan rüzgar sesi alıyor. alındığında pişman etmeyecek üzmeyecek bir araç...

120 den sonra mercedes bile rüzgar sesi alıyor.

Arkadaşımın sıfır c180 i de aynı durumda.

Nerede o eski kalite..

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Çarşamba günü 2008 allure full 1.6 dizel otomatiği 81000 tlye aldım. Ancak jukebox a nasıl müzik yukleyebilirim?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Merhaba

Çarşamba günü 2008 allure full 1.6 dizel otomatiği 81000 tlye aldım. Ancak jukebox a nasıl müzik yukleyebilirim?

Teşekkürler

Aracta kol tutma yeri yok demi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Merhaba

Teşekkürler

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler diliyorum.

USB porta USB takmalısınız sanırım.

Donanım ve ekstralar hakkında bilgi verirmisiniz.

Ek donanım var mı. Metalik boya vs var mı. Hangi bayiden aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

İlandaki aracım ihtiyaç nedeniyle satılıktır.

Burdan ulaşan arkadaşlara ekstra indirim yapacağım.

İlan için tıklayınız.

Hayırlı satışlar. Sahibinden.com'dan mesaj attım.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.