Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazdığınız eksiklikler eşdeğer lehinde de yok örneğin arka havalandırma mokka capturda yok.yazdığınız bazı şeylerde alırken bakmadınızmı arka darlığı gibi....😀😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif ırıyıla sordum. İnanın aracı görmedim sattık bitti dedi...
  • tazcan kullanıcısına yanıt
    Benim bu aracı almamın tek sebebi köpeğim için bagaj hacminin yeterli ve yüksek bir araç olmasıydı. Arabalardan anlasaydim zaten almazdım

Böyle herkes övüyor aracı da o yüzden sordum bir ben de mi sorun var merak ettim. Bundan önce Getz kullandım vites geçişleri çok yumuşaktı. Bunda çok hissettiriyor

• PEUGEOT 2008 in bagaja tekerlekli sandalye sığar mı arkadaşlar
    şöyle birşey düşünün
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

Yazdığınız eksiklikler eşdeğer lehinde de yok örneğin arka havalandırma mokka capturda yok.yazdığınız bazı şeylerde alırken bakmadınızmı arka darlığı gibi....😀😀😀

clio 4 kullanıyorum peugeot 2008 ı bende begenıyorum hatta alamayı dusunuyorum renault grubu butun araclarda clıo da dahıl en bos modelınde bıle arka havalandırma var on surucu koltugu altında ama pek verımlı degıl olsa ıyı olurdu aslında
  • bende merak edıyorum bagaja bebek arabası felan sıgarmı 4 5 kısılık bır aıle ıcın nasıldır mcv nıyetıne kullanılırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozep

bende merak edıyorum bagaja bebek arabası felan sıgarmı 4 5 kısılık bır aıle ıcın nasıldır mcv nıyetıne kullanılırmı

Bebek arabası rahat sığar, 2 yetişkin 2 çocuk için uygun, ama arkada yetişkinler daralabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi tek benzinlide mı tam otomatik vites var ?

ETG6 S&S nedir hiç bilgisi olmayan birisi olarak

• 2008 b sınıfımı c sınıfı mı?
  • sekobaba kullanıcısına yanıt
    etg otomatik şanzumanının ismi. s&s ise start ve stop. otomatik dizeli var ama classic editionda yok.
    araç b segment.

• sekobaba kullanıcısına yanıt
    yatay pozisyonda da sığabilir ama resimdeki pozisyonda bagajdaki üst bölmeyi çıkardığınızda çok rahat sığar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha1982

Bu arada listedeki araçlar nerdeyse hepsi otomatik benide eklerseniz sevinirim 1.6 ehdi allure manual sedef beyaz 2015

Hocam sizin aracın üzerinde gelen lastiklerin marka modeli nedir acaba? Goodyear Vector mü, Michelin CrossClimate mi? Veya başka bir lastik mi, kısaca bilgi verirseniz sevinirim.

• Fredegar kullanıcısına yanıt
    geri kaçmalı olanlardan değil yani

• dela D kullanıcısına yanıt
    genelde yatay koyuyoruz aten tşklr

• Arkadaşlar ben bu aracı almayı düşünüyorum, 40k kadar bir param var üzerine 30 bin kredi çekmeyi düşünüyorum. Otomatik versiyonu nasıldır? Yoksa 40k ya 2.el bir araç mı bakmalıyım. İlk aracım olacak bu arada.
  • Ulan 20 yıl sonra ilk kez araba alacakken darbe oldu şansa bak
  • Tormintor kullanıcısına yanıt
    Sıfır alacaksanız bayii 25000 e 18 ay 0 faiz veriyor. İyi fırsat. Otomatiği yeni test ettim. Güzel. Ancak yarıotomatik olduğu için yokuşlu inişli çıkışlı yollarda hissettirir. Hatta rahatsız eder. Ama alışırsınız. Bende ikinci el alacağım kendi aracımı satınca.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tormintor

Ulan 20 yıl sonra ilk kez araba alacakken darbe oldu şansa bak

classic edition mu alacaktınız
  • Arkadaşlar, ek garanti tavsiye eder misiniz? Var Mıdır sıkıntılı, kronik bir parçası aracın?

• ydnsnr kullanıcısına yanıt
    Ben 2.5 yıldır dizel Alura manuel'ini kullanıyorum bir sıkıntı olmadı. Bende alırken garanti uzatmamistim.selametle.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.