Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
829.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bu seferki bitirişimde mutsuz son istiyorum, ona göre koruyucu davranıp boğup bunaltıcam ciri'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 30 Eylül 2016; 11:52:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Beyler 1.13'de bu sayfaya nasıl geçiş yaptı

Karakter panelinde skillerini dagittigin kutucuklar varya onun ortasında üçgene basiyosun ps4 te oynuyosan eğer öyle aciliyor ama profesör Moreau görevini bitirdiysen eğer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

quote:

Beyler 1.13'de bu sayfaya nasıl geçiş yaptı

Karakter panelinde skillerini dagittigin kutucuklar varya onun ortasında üçgene basiyosun ps4 te oynuyosan eğer öyle aciliyor ama profesör Moreau görevini bitirdiysen eğer

Ana oyunda var mı yoksa sadece ek paketlerde mi yapılabiliyor?

Blood and wine da geliyo o görev ana oyunda yok kardeşim

• Kaer Morhen'de kar topu oynadık
    Babasının yanına gitmesini tavsiye ettim
    Emhyr'in verdiği parayı kabul etmedim
    Skellige'deki elemanın mezarına beraber gittik
    Avallach'in laboratuvarını dağıtmasına izin vermedim
    Sahirelerle tek başına konuşmasını istemedim

İyi sonla bitti Ciri Witcher oldu

Bu arada BAW'daki Orianna karakteriyle ilgili ekşide gördüm

unseen elder yoluyla detlaff'ı bulma yolunu seçenler anlamış olabilir: oyunun cinematic launch trailerındaki hanım orianna. kendisi kan ihtiyacını gidermek için yetimhane işletiyor ve biz bunu öğrendiğimizde bu işler bitince peşine düşeceğimizi söylüyoruz. bu questin sonunda da wolves asleep amidst the treesli a night to remember isimli şarkıyı söylüyor ve evet bu şarkı trailerde söylediği şarkının tam olarak aynısı. trailerda arkada bir yerlerde novigrad görünüyor zaten. dolayısıyla oyun bitince orianna bizden korkup velen'e kaçıyor anlaşılan ve bir süre saklanabiliyor zira trailerden anlaşıldığı kadarıyla bir grup insan orianna'nın başına ödül koymuş ve geralt kontratı üstleniyor. dolayısıyla orianna oralarda insanların başına ödül koymasına yol açacak kadar uzun bir süre takılmış. trailerı hepimiz biliyoruz, orianna ölüyor. ancak oyunun release trailerının aslında oyunun epilogu olması müthiş bir detay. buradan da geralt'ın blood and wine'dan sonra ne kadar bilemesek de bir süre daha witcherlığa devam ettiğini ve hemen şarap işine girişmediğini anlıyoruz.

Vay anasını
    https://eksisozluk.com/entry/61377322
    4:08
    https://www.youtube.com/watch?v=hHJuX4ThXSg

@C-TRanger
    @HajHaj
    @zepharoth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 30 Eylül 2016; 14:46:40 >

• Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    vay be.
    oyun bu yüzden efsane işte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt

Acikcasi ben de sadece iyi sonla bitirdim, diger sonlari gormek icin tekrar da oynamadim ama youtube uzerinden sonlari arastirirken bir video rehberde izlemistim o 5 diyalogu ve sona etkilerini, belki izledigim videoyu hazirlayan eleman da yanlis biliyordur

Detaylari bir araya getirerek Orianna'yi harbi guzel yorumlamis eksideki arkadas, zaten Geralt reisin sarap isinde kalamayacagi belliydi hem kendisi de Orianna'ya ileride senin icin de gelicem gibi birsey diyordu diye hatirliyorum.
  • arkadaşlar bu oyun multi odaklamı yoksa senaryosu falan varmı acaba burda konuşulanlar(para kasma,zırh kılıç vs) multi içinmi yoksa normal senaryo modu içinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

arkadaşlar bu oyun multi odaklamı yoksa senaryosu falan varmı acaba burda konuşulanlar(para kasma,zırh kılıç vs) multi içinmi yoksa normal senaryo modu içinmi?

senaryo modu

almadıysanız kesinlikle tavsiye ederim,oyun enfes insanın bırakası gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

quote:

arkadaşlar bu oyun multi odaklamı yoksa senaryosu falan varmı acaba burda konuşulanlar(para kasma,zırh kılıç vs) multi içinmi yoksa normal senaryo modu içinmi?

senaryo modu

hocam sadece witcher 3 mü alıyım season passlımı alayım yoksa goty mi alayım birde tr altyazı varmış galiba hangisinde oluyor psn fark edermi?yardımcı olursan memnun olurum ps4 de yeniyimde..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

quote:

senaryo modu

hocam sadece witcher 3 mü alıyım season passlımı alayım yoksa goty mi alayım birde tr altyazı varmış galiba hangisinde oluyor psn fark edermi?yardımcı olursan memnun olurum ps4 de yeniyimde..

Pal ve sansürsüz ise türkçe altyazı güncellemeyle iniyor direk ama size tavsiyem kesinlikle goty almanız

ben goty aldım kutulu 140 liraya,valla bu oyuna 180 bile değer,adamlar efsane yapmış,türkçe olması çok çok iyi

• forumdan çift hak goty bulmaya çalışayım ben o zaman.cevaplar için teşekkürler.
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hocam o kılıcı elde ettim 35 lvl im lakin adam 3 tane taş koymuş mühür gibi duruyo onu nasıl koyucaz o şekilde

• z21 kullanıcısına yanıt
    Hearts of Stone'da runewright vardir (Turkceye runyazicisi diye cevirmisler galiba), ona gidip once kilica 3 soket actirmaniz lazim, biraz pahali bir islemdir yalniz crownlari hazirlayin simdiden
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşeklürler hocam bu kılıç ömürlük galiba hangi taşları koymalıyım sizce

• Sa beyler daha önce yazdım cevap gelmedi bu monticor zırh hangi zor birde bu aerondight kılıcını nasıl alabilirim ayrıntılı yazarsanız çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk204 -- 30 Eylül 2016; 21:06:51 >
  • Ben de dayanamadim az once aldim store'dan game of the year edition'ı:)

Birkac sorum olacak.

.oyun normalde 40gb ama oynanabilmesi icin 10gb inmesi gerekiyormus. Bu 10gb inen datayla turkce oyanayabilecek miyim?
    .turkce ceviri icin eksi'de vasatin altinda deniyor. Ne kadar dogru? Cok mu kotu ceviri?

• aligur16 kullanıcısına yanıt
    Goty 86 mb yama indiriyor sadece diye biliyorum kutuluda böyle goty de ya aynıdır yada gömülü geliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Goty 86 mb yama indiriyor sadece diye biliyorum kutuluda böyle goty de ya aynıdır yada gömülü geliyordur.

Bundan bahsetmiyorum hocam:) turkce olmasi icin 40gb da inmeli mi yoksa 10gb inen ve oyunu oynamak icin yeterli olan datayla da turkce olcak mi?

Bir de turkce ceviri hem ekside hem de donanimhaberde asiri kotulenmis. Bahsedildigi kadsr kotu mu? Bilgisi olan arkadaslar yazabilir mi?

• aligur16 kullanıcısına yanıt
    Tamamen inmeli oyun.Bence bahsedildiği kadar kötü değil yarım akıllı değilse oynayan kişi anlar :D
  • arkadaşlar us psnden alınmış witcher3+season pass ile goty arasında bir fark varmıdır acaba?
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.