Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
53
Favori
144.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nerede yanlış yapıyorum? Okudum burada yazanları ve yazdığı gibi SKSEyi syrimin olduğu yere kurdum ve onunla çalıştırıyorum oyunu. Nexus Mod Manager kurdum resimdeki gibi modları indirdim ama olmuyor, modlar devreye girmiyor. Misal SkyUI kurdum ama eşya menüsü aynı duruyor...

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Arkadaşlar nerede yanlış yapıyorum? Okudum burada yazanları ve yazdığı gibi SKSEyi syrimin olduğu yere kurdum ve onunla çalıştırıyorum oyunu. Nexus Mod Manager kurdum resimdeki gibi modları indirdim ama olmuyor, modlar devreye girmiyor. Misal SkyUI kurdum ama eşya menüsü aynı duruyor...

programın üstünde launch skse yazıyor onunla giriyorum ben oyuna masaüstündeki skse kısayoluyla girdiğimde bende de aktif olmuyor modlar.

• tahir40 kullanıcısına yanıt
    SkSE nin nexus sayfasında bazı açıklamalar vardı .ini dosyasında birkaç satır değiştirmeyi anlatıyor. Onları yapınca düzelmişti bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oLgan kullanıcısına yanıt
    Benim hatammış arkadaşlar, indirince otomatik kuruyor sanıyordum. Tek tek üzerine o menülerden bulup çift tıklayıp aktifleştirmek gerekiyormuş modları...
  • modlar bozdu türkçe yamayı şimdide bazı görevler ingilizce oldu,bende tüm modları ardından oyunun kendisini ve yedeğinide sildim,yeniden indirip yamasız,modsuz tertemiz yedekledim,
    3-5 mod kuracağım sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

modlar bozdu türkçe yamayı şimdide bazı görevler ingilizce oldu,bende tüm modları ardından oyunun kendisini ve yedeğinide sildim,yeniden indirip yamasız,modsuz tertemiz yedekledim,

Kaldır indir kur uğraşmanıza gerek yoktu. Steamden sağ tıklayıp dosyaları kontrol et demeniz yeterli :) Değişen dosyaları bulup düzeltiyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

modlar bozdu türkçe yamayı şimdide bazı görevler ingilizce oldu,bende tüm modları ardından oyunun kendisini ve yedeğinide sildim,yeniden indirip yamasız,modsuz tertemiz yedekledim,

Kaldır indir kur uğraşmanıza gerek yoktu. Steamden sağ tıklayıp dosyaları kontrol et demeniz yeterli :) Değişen dosyaları bulup düzeltiyor...

aklıma hiç gelmedi,
    Türkçe yamayı bozan modlardan birini buldum:aMidianBorn book of silence serisi,sadece bunları kurmuştum ilk önce,girdim oyuna yine bozuk,hepsini kaldırdım düzelde
    3-5 tane mod kurulu şuan sadece...

• Toccata Follower Mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 3 Ocak 2015; 13:32:02 >
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Bu modu nasıl yükledin? İçinde bayağı dosya var 4k cbb gibi
  • Normal nexusdan indirdim kurdum, zaten bu videoyu izlemem yeterli oldu :)

http://www.youtube.com/watch?v=SXtd_sWWRbU
  • quote:

Normal nexusdan indirdim kurdum, zaten bu videoyu izlemem yeterli oldu :)

http://www.youtube.com/watch?v=SXtd_sWWRbU

İyi de orada anlatmıyor ki nasıl kurulduğunu, yoksa ben mi görmedim Sen şimdi hangi dosyaları attın data ya? (00 main, 01 option, 002 image, fomod)

• Nexusdan indirip kurdum. Zaten Google'ye yazdığınızda ilk sonuç nexus sayfası. Burdan:http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/61140/? indiriyorsunuz, üstten download nmm dedim. indirdi, üstüne çift tıkladım. 5 mod var, ben en üsttekini seçmişdim, daha sonra tekrar diğer zırhlı versiyonlarına da bakıcam :)
  • quote:

Nexusdan indirip kurdum. Zaten Google'ye yazdığınızda ilk sonuç nexus sayfası. Burdan:http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/61140/? indiriyorsunuz, üstten download nmm dedim. indirdi, üstüne çift tıkladım. 5 mod var, ben en üsttekini seçmişdim, daha sonra tekrar diğer zırhlı versiyonlarına da bakıcam :)

Ben manuel kuracağım da Peki bu follower ı nereden bulacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 3 Ocak 2015; 20:05:00 >

• Kurduktan sonra whiterunda bi tapınak var. Zaten görev için gidiyorsun oraya bikaç kez. Orda köşede oturuyor, kalk kız diyosun bırakmıyor peşini :D
  • quote:

Kurduktan sonra whiterunda bi tapınak var. Zaten görev için gidiyorsun oraya bikaç kez. Orda köşede oturuyor, kalk kız diyosun bırakmıyor peşini :D

Tamamdır, sağ olun
  • Hocam su yukaridaki follower modunu manuel olarak kurayim dedim ama sadexe agzi ve bir kac takisi gozuken gorunmez bir karakter yaptim (en sonuncu versiyonu indirdim bu arada (ilk link yani).

Ne yalacagim ben bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı modların düzgün çalışması için başka modlara ihtiyacı oluyor o yüzden eksik kalmış olabilir. Benim kullandığım follower modları vardı onlarda hiçbir ek dosyaya gerek yoktu gayette başarılıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Bazı modların düzgün çalışması için başka modlara ihtiyacı oluyor o yüzden eksik kalmış olabilir. Benim kullandığım follower modları vardı onlarda hiçbir ek dosyaya gerek yoktu gayette başarılıydı

Hocam az yukarida link verildi, ek dosya var mi yok mu bir bakar misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek bir dosyaya ihtiyacı yok diyor, diğer modlarınla çakışmış da olabilir
    Modun sağlıklı çalışması için Sykrim 1.9.32.0 veya daha üst versiyon gerekir denmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 4 Ocak 2015; 12:43:58 >
  • O modu manuel olarak yükleme zaten modu yapan kişide öyle demiş seçenekler çıkıcak modu kurarken ordan istediğini seçiceksin manuel eksik yükleyebilirsin.
    Eğer görünmez bir karakter filan çıkıyorsa o body moddandır kurarken seçtiğin body(sevenbase,cbbe,unp etc.) oyunda kullandığın ile uyumlu olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.