Şimdi Ara

NEXT MACHİNA 3D SERİSİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
9
Favori
71.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dephyr

ultra diyorsaun yani

ultra demeyelimde süper yakışır.
  • Arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.En fazla 6 bilemedin 10 ay sonra yeni cihazlar arayışına çıkacaksınız.Nedenmi?,machinanın destegi kesilecek ve birşey istediğinizde,bunlarla idare edin diyecekler.Zorlamı sattık diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.En fazla 6 bilemedin 10 ay sonra yeni cihazlar arayışına çıkacaksınız.Nedenmi?,machinanın destegi kesilecek ve birşey istediğinizde,bunlarla idare edin diyecekler.Zorlamı sattık diyecekler.

Machinede yok yok niye yeni cihaz arayışına girelimki

youtub cccam ıptv süper cift tuner 2 li hd pıp

destegin kesileceğini nerden biliyorsun kaçtane next kullandın
  • İlk cihazım 1994 next analoğ ile başlamıştı.daha sonra 8000 xcam-5000cı ve son olarak 2000 cıs süperplus.Daha ne olacak,hele 8000 xcama verilen 400 dolara halen acırım.
  • rahat 8-9 hd cihaz kullandım bu cihazda elime geçti görüntü kalitesi ali chip gibi kötü olmasada başarılı değil soft mat bir görüntüsü var logolar titriyor var cihaz nerdeyse değerinin 3 katı pahalı bu chipli cihazlar yurdışında pas pas fiyatlara satılıyo ali chipler gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Mart 2013; 23:49:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

rahat 8-9 hd cihaz kullandım bu cihazda elime geçti görüntü kalitesi ali chip gibi kötü olmasada başarılı değil soft mat bir görüntüsü var logolar titriyor var cihaz nerdeyse değerinin 3 katı pahalı bu chipli cihazlar yurdışında pas pas fiyatlara satılıyo ali chipler gibi..

dediklerinin hiçbiri yok tvn ne acaba

s...... hotbirde hd kanallar ın görüntü kalitesi mükemmel

sen tr sd kanallara bakarakmı yorum yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gülter

ben next machina cihazını yeni aldım almaz olaydım sinir krizi geçirdim 15 yıl önce aldığım cihazdan bile kötü tek kelimeyle rezalet next firmasını ve mühendislerini kınıyorum nasıl bu kadar kötü cihaz yapabildiz
    sorunları sayayım bu arada değişik marka 10 tane cihaz kullandım sorunlar 1.görüntü dondurma ve zoom özelliği yok 2. kumanda kalitesi ve tasarımı çok kötü next mühendisleri en azından goldmaster 1050 modelinin kumandasına bi bakın derim belki size biraz ilham kaynağı olur tuş yerlernin kullanımı çok ters 3.kanal geçiş hızı yaklaşık 3 saniye çok eski cihazlar bile daha hızlıydı 4.kayıt yapmıyo flash bellek takınca hata diyo youtube yi açıyo videoları oynatmıyo interne giriyo fakat sadece nex in sitesine giriyor bu cıhazı kullanmak için profösör olmak lazım herade 5. kumanda çekim alanı çok kısıtlı direkt tutmassan çekmiyo ayrıca kumanda tuşlarına sert basman gerekiyo tek kelimeyle şok oldum geri götürücem inş değiştirirler kullanmadım ama bundan sonra alacağım cihaz ya humax ya teknisat yada drembox olur heralde next e benzer diğer markaların yanına bile yaklaşmayın derim.

Paylaşım için teşekkürler. 2 gündür sırf PIP - PAP - PAT özellikleri var diye yani aynı anda 2 ve 4 kanalı gösteriyor diye bu Machine den alacaktım. Vazgeçtim.

Objektif olarak yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler. Para boşa gitmemiş oldu.

PIP - PAP - PAT özellikleri olan başka uydu alıcı bakacağım. Bu arada tv panasonic 42 st 50 e. Bu tv ye uygun bahsettiğim özelliklerde uydu alıcı tavsiyesi olan varsa yazabilir arkadaşlar.

Donmasın, yazılım filan uğraştırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

quote:

ben next machina cihazını yeni aldım almaz olaydım sinir krizi geçirdim 15 yıl önce aldığım cihazdan bile kötü tek kelimeyle rezalet next firmasını ve mühendislerini kınıyorum nasıl bu kadar kötü cihaz yapabildiz
    sorunları sayayım bu arada değişik marka 10 tane cihaz kullandım sorunlar 1.görüntü dondurma ve zoom özelliği yok 2. kumanda kalitesi ve tasarımı çok kötü next mühendisleri en azından goldmaster 1050 modelinin kumandasına bi bakın derim belki size biraz ilham kaynağı olur tuş yerlernin kullanımı çok ters 3.kanal geçiş hızı yaklaşık 3 saniye çok eski cihazlar bile daha hızlıydı 4.kayıt yapmıyo flash bellek takınca hata diyo youtube yi açıyo videoları oynatmıyo interne giriyo fakat sadece nex in sitesine giriyor bu cıhazı kullanmak için profösör olmak lazım herade 5. kumanda çekim alanı çok kısıtlı direkt tutmassan çekmiyo ayrıca kumanda tuşlarına sert basman gerekiyo tek kelimeyle şok oldum geri götürücem inş değiştirirler kullanmadım ama bundan sonra alacağım cihaz ya humax ya teknisat yada drembox olur heralde next e benzer diğer markaların yanına bile yaklaşmayın derim.

Paylaşım için teşekkürler. 2 gündür sırf PIP - PAP - PAT özellikleri var diye yani aynı anda 2 ve 4 kanalı gösteriyor diye bu Machine den alacaktım. Vazgeçtim.

Objektif olarak yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler. Para boşa gitmemiş oldu.

PIP - PAP - PAT özellikleri olan başka uydu alıcı bakacağım. Bu arada tv panasonic 42 st 50 e. Bu tv ye uygun bahsettiğim özelliklerde uydu alıcı tavsiyesi olan varsa yazabilir arkadaşlar.

Alabilirseniz çift tunerlilerden kathrein ufs 913 var.750-800 tl arasında bulunuyor.Bütçenizi aşarsa Goldmaster 1090 var.O da 400 civarına bulunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MALCOLMX©

quote:

quote:

Alabilirseniz çift tunerlilerden kathrein ufs 913 var.750-800 tl arasında bulunuyor.Bütçenizi aşarsa Goldmaster 1090 var.O da 400 civarına bulunuyor

Alıntıları Göster

Sağol arkadaşım.
    Evet şimdi onları inceliyordum. Sitenin birinde de

" Opticum HD TS 9600 Prima Kullanıcı İncelemesi... "

diye bir yazı vardı. Opticum diye bir cihazdan bahsedilmiş. Çift tuner i var mı yok mu yazmamışlar. Çok iyi bir cihazmış. Şimdi onu okuyordum. 300-TL imiş. Ama servisi yokmuş. Yurt dışından geliyormuş.

Goldmaster ın servisi vardır sanırım Bursada. Kathrein in yokmuş servisi oda yurtdışından geliyor. internetten yazılım yükleniyormuş. Hepsi kaliteli cihazlar.

• Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Sağol arkadaşım.

diye bir yazı vardı. Opticum diye bir cihazdan bahsedilmiş. Çift tuner i var mı yok mu yazmamışlar. Çok iyi bir cihazmış. Şimdi onu okuyordum. 300-TL imiş. Ama servisi yokmuş. Yurt dışından geliyormuş.

Goldmaster ın servisi vardır sanırım Bursada. Kathrein in yokmuş servisi oda yurtdışından geliyor. internetten yazılım yükleniyormuş. Hepsi kaliteli cihazlar.

Opticum HD TS 9600 Prima BU cihaz almanya üretimi olup rağbet görmeyen markalardandır yani yazılım desteği çabuk bitmiş yazılımlardan bir tanesidir aman uzak durun...

• quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

Sağol arkadaşım.

Opticum HD TS 9600 Prima BU cihaz almanya üretimi olup rağbet görmeyen markalardandır yani yazılım desteği çabuk bitmiş yazılımlardan bir tanesidir aman uzak durun...

Alıntıları Göster
    * * * * * *Teşekkürler hemşerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

tv led+ machıne = Mükemmel görüntü

machıneyi 200 tl lik tüplu tv ye bağlarlarsa herhalde görüntü malum

diyeceğim 2011-2012 led fulhd tv ye machıneyi bağladığında görüntü sd kanallarda hd gibi

machınede ıvır zıvır özellik yok özelliklerin hepsi kullanışlı örnek hdpıp 4 lü pıp reklam geciktirme başka bi cihazda yok cs süper stabil

su anda 5000 kanal ıp tv var stabil daha ne olsun.başka makinalar gibi sınırlı değil.

* * * * * * *

Kardeş,

Aynı anda 2 kanal yada 4 kanal seyrettiğin oldu mu ? Biri sesli , diğerleri sessiz ? Demişler ki donma oluyor doğru mu ? Kararsız kaldım . Ya yurt dışından Kathrin 913 yada bu Machine yi alacağım.

Bide Machine nin kumandası kötü demişler. Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

• quote:

quote:

diyeceğim 2011-2012 led fulhd tv ye machıneyi bağladığında görüntü sd kanallarda hd gibi

machınede ıvır zıvır özellik yok özelliklerin hepsi kullanışlı örnek hdpıp 4 lü pıp reklam geciktirme başka bi cihazda yok cs süper stabil

su anda 5000 kanal ıp tv var stabil daha ne olsun.başka makinalar gibi sınırlı değil.

* * * * * * *

Kardeş,

Aynı anda 2 kanal yada 4 kanal seyrettiğin oldu mu ? Biri sesli , diğerleri sessiz ? Demişler ki donma oluyor doğru mu ? Kararsız kaldım . Ya yurt dışından Kathrin 913 yada bu Machine yi alacağım.

2 li pip ve 4 lü pıp çalışıyor donma flan yok hemde tek tunerde cift hat bağlarsan daha iyi

kumanda direkt cihaz karsısında sorun yok çapraz kenarlarda sorun oluyormuş ben sorunsuz kullanıyorum.yeni gelen partide kumandası değişmiş

eski parti de alsan kumandayı değiştireceklermiş nextde doktor söyledi

bence bi bayide güzelce incele cihaz hızına piplere bak öyle al avcılar nebu dan aldım ilgililer yakınsan ordan test edebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

* * * * * * *

Kardeş,

2 li pip ve 4 lü pıp çalışıyor donma flan yok hemde tek tunerde cift hat bağlarsan daha iyi

kumanda direkt cihaz karsısında sorun yok çapraz kenarlarda sorun oluyormuş ben sorunsuz kullanıyorum.yeni gelen partide kumandası değişmiş

bence bi bayide güzelce incele cihaz hızına piplere bak öyle al avcılar nebu dan aldım ilgililer yakınsan ordan test edebilirsin.

Bursa Merkezdeyim. Maximum kartı böldüreceğim 12 ye. Bir bakayım bayide çalışmasına, donma var mı yokmu diye. Daha tam karar veremedim. Kathrin 913 ün servisi olsa onu alacaktım. Servis yok.

Bu hafta cumartesiye kadar araştıracağım. Cumartesi yağmur yağmazsa uyduyu alıp servise kurduracağım. Yağmurlu havada uydu kurulursa, sakatlık çıkar.

Markaya bir karar verebilsem.....Tüm topikleri tüm uyduları okudum. Hepsinin eksileri var. Eksisi fazla olmayanlar Alman Malı . Onlar ın da servisi yok ne Türkiye de ne Bursa da. Bozulursa uğraşamayız, tamir edemeyiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

* * * * * * *

Kardeş,

Bursa Merkezdeyim. Maximum kartı böldüreceğim 12 ye. Bir bakayım bayide çalışmasına, donma var mı yokmu diye. Daha tam karar veremedim. Kathrin 913 ün servisi olsa onu alacaktım. Servis yok.

Bu hafta cumartesiye kadar araştıracağım. Cumartesi yağmur yağmazsa uyduyu alıp servise kurduracağım. Yağmurlu havada uydu kurulursa, sakatlık çıkar.

Markaya bir karar verebilsem.....Tüm topikleri tüm uyduları okudum. Hepsinin eksileri var. Eksisi fazla olmayanlar Alman Malı . Onlar ın da servisi yok ne Türkiye de ne Bursa da. Bozulursa uğraşamayız, tamir edemeyiz.

Ben burada bazı şeyler yazdım ama toıpici baştan sona kadar okudunuz mu bilemem ama 1-2 kişi super mega diye gaza gelip next aldığın zaman hayal kırıklığı yaşarsan sana kim önerdiyse muhatabındır

• Bu chazlari fazla abartmayalm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle gözünüzle görmeden almayın! Genelde yeni bir cihaz çıktıktan sonra açılan konular da yorum yapanların yarısı satıcıdır. Ya next ya da rakip markanın!?

Ben hayatım da bir tane next gördüm,süper diyebileceğim; Next2000 plus... 10 yıllık cihaz ve halen kullanıyorum, sd yayınlar gerçekten güzel çünkü işlemci sti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Kesinlikle gözünüzle görmeden almayın! Genelde yeni bir cihaz çıktıktan sonra açılan konular da yorum yapanların yarısı satıcıdır. Ya next ya da rakip markanın!?

Ben hayatım da bir tane next gördüm,süper diyebileceğim; Next2000 plus... 10 yıllık cihaz ve halen kullanıyorum, sd yayınlar gerçekten güzel çünkü işlemci sti.

sahibinden.com da Next2000plus CIS var. onu diğer odadaki tüplü tv için alsam nasıl olur ? Herkes övmüş bu Next2000plus CIS I. Bir sorun yaşarmıyım ? Bunlara ömür boyu yazılım desteği var mı ? Yoksa bir aldıktan sonra hiç işlem yapmadan ömür boyu kullanılabilir mi Next2000plus CIS ? Panasonic plazmada hiç denediniz mi ? Güzel gösteriyor mu ?

Diğer odada Panasonic full hd 3 d plazma var 42st50e modeli. Bu plazma için full hd uydu arıyorum zaten. Aklım Katrin 913 de onunda servisi yok.

• Yazılım desteği kesileli yıllar oluyor, ömür boyu yazılım diye bir şey yok zaten.Sd bir cihaz ve ekstra özelikleride yok. Bu saatten sonra yazılımın bu cihaza katacağı bir şey yok.
    Bildiğin düz bir uydu alıcısı..Sd yayın olduğu için ve işlemci sti olması nedeniyel görüntü günümüz çoğu cihazdan daha keskin ama unutmayın cihaz sadece sd yayınları destekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 9 Nisan 2013; 16:33:04 >
  • Next pandora alcam beyler fikriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.