Şimdi Ara

Windows 8 skype sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
51.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün yeni bir laptop aldım (Hp pavilion g6 corei5 3220 vs vs) alır almaz skype'i açmayı denedim fakat açamadım microsoft hesabı istiyor giriyorum kullanıcı adımı ve şifremi sonra Skype ekranı karşılıyor beni yenimisiniz yoksa hesabınız var mı diye hesabım vara tıkladım fakat login ekranı gelmedi ondan sonra kapatıp tekrar açtım bu sefer yeniyim dedim yine aynı şey oldu eğer sorunumu anlamadıysanız resimde atabilirim.

• "Skype masaüstü" ile denediniz mi? Sizin denediğiniz muhtemelen skype win 8 uygulaması. Onun yerine Bu Linkten skype masaüstünü indirirseniz sizden microsoft hesabı istemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

"Skype masaüstü" ile denediniz mi? Sizin denediğiniz muhtemelen skype win 8 uygulaması. Onun yerine Bu Linkten skype masaüstünü indirirseniz sizden microsoft hesabı istemez.

Teşekkür ederim hocam. +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

"Skype masaüstü" ile denediniz mi? Sizin denediğiniz muhtemelen skype win 8 uygulaması. Onun yerine Bu Linkten skype masaüstünü indirirseniz sizden microsoft hesabı istemez.

Hocam size nasıl teşekkür etsem az. o win8 in skype app ı ne lanet ne rezil birşeydi ya. Arkadaşlarla oyun oynarken oyna girince ses kesiliyordu ya

sağolun hocam google da ararken buldum postunuzu eyvallah

• Windows 8 ile Skype kullanımını başlatırken microsoft hesabı istediği hatta farklı yerlerde bile ihtiyaç duyduğu doğrudur.
    Eskiden kullandığım skype hesabımla aktif hesabımı karıştırınca hatalı olanla kaydolmuş oldum.
    "Windows şifresini değiştirin, düzelir" diyen yorumların sonuçsuz olduğunu hemen söylemeliyim.
    İlk çözüm onu buldum ve denedim. Külliyen yalan ve hiçbir sonuç vermiyor. Sadece şifrenizi değiştirmekle kalıyorsunuz.
    Win8 Skype içerisinde oturum kapatma yok. Bu işi yapmanın yolu webden skype hesabına login olmak ve oradan bağlantıyı iptal etmektir.
    Webden düzenleme sonrası windows içinde tekrar mikrosoft hesabı ile giriş yapıyorsunuz. Ardından yeniden ve doğru hesapla skype girişiniiz yapıyorsunuz.
    İşte sonuç...

Aşağıda bu işlemler için gerekli yönlendirmeyi içeren linki de görebilirsiniz.

https://support.skype.com/en/faq/FA12211/how-do-i-unlink-my-skype-and-microsoft-or-facebook-accounts

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.