Şimdi Ara

>> ALİ AĞAOĞLU'NA NASIL ULAŞABİLİRİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
30.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar kendisinden bir konu hakkında yardım isteyecektim de, nasıl ulaşabilirim?Genelde koruma almıyor yanına.Yolda, Önünü kessem Durdursam, sonra Mevzuyu anlatsam kızar mı?En sağlam makamında ziyaret etmek.Nasıl yapabilirim?

Teşekkürler

• sen ulaşamazsın o isterse sana ulaşır
  • Fazla egosu olan biri değil şirketine gitme imkanın varsa git görüşebilirsin belki..Yada telefonda şansını dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guero -- 5 Ocak 2013; 8:59:55 >
  • Hayirdir, insaat sektorunde bug mi buldun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Evet arkadaşlar kendisinden bir konu hakkında yardım isteyecektim de, nasıl ulaşabilirim?Genelde koruma almıyor yanına.Yolda, Önünü kessem Durdursam, sonra Mevzuyu anlatsam kızar mı?En sağlam makamında ziyaret etmek.Nasıl yapabilirim?

Teşekkürler

Genel Müdürlük

Barbaros mah. Ihlamur sk. No.4A, Özel İşyeri No:1 34746 Ataşehir / İstanbul

Telefon : 0 (216) 687 11 11 pbx
    E-Posta : info@agaoglu.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: guero

Fazla egosu olan biri değil şirketine gitme imkanın varsa git görüşebilirsin belki..Yada telefonda şansını dene.

fazla egosu yokmu adam kendini fatih yaptı
  • Genel merkezi ara, öğrenci olduğunu söyle.

Ali Ağaoğlu ile çok kısa bile olsa bir görüşme yapmak istediğini söyle, kabul etmemesi için bir sebep yok.

Antipatikleşti zaten bu aralar, onunla görüşmek isteyen bir öğrenciyi kıracağını sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 5 Ocak 2013; 9:13:06 >
  • Ben ofisin hergun onunden geciyorum kendisi bizden once kalkmis gelmis oluyor ofise:s bi huyu var adamin arabalarini ofisin onune parkediyor gosteris yapiyor.ofisin oraya git bence senle gorusur kendisi oyle kaprisli falan degil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: İplenmeyen Adam

quote:

Fazla egosu olan biri değil şirketine gitme imkanın varsa git görüşebilirsin belki..Yada telefonda şansını dene.

Orası işin şov dünyası.Benim kastettiğim daha önce forumda bir arkadaş konuşup resimler çektirmişti burdada konusu vardı görmüşündür.Yani konuşmak isteyen birini tersleyecek değildir sanırım.
  • Git ofisine konus hocam. sonucu bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snow' -- 5 Ocak 2013; 9:48:23 >
  • İş veren olarak onun gelmesini söyle
  • kız meselesi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmeyen Adam

quote:

+1
  • ulastigin zaman bana da haber ver. ben de gorusmek isterim.

• adam dilenci sevmez

• Ben de görüşmek istiyorum Ali Bey'le. Fakat direk gitsem ofisinde bulabilir miyim, bilmiyorum. Yaşanmış bir durumu anlatmak istiyorum. Onun desteği lazım bana. Telefonla arasam, ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Acaba ne söylemeliyim ki benimle görüşme şansını arttırabileyim?
  • Şirketinin sitesinden sorabilirsin

• KİM UPLATTI LAĞN
  • vatan hainlerine bulaşma
  • İzmir' den İstanbul' a geldiğimiz de yaz günüydü, cabrio rolls royce ile yanımıza yanaştı trafikte camı açıp Ali bey merhaba, nasılsınız filan diyerek sohbet etmiştim. Gayet güler yüzlü bir şekilde cevap filan verdi, sonrada iyi günler deyip yolumuza devam ettik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.