Şimdi Ara

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÜCRETSİZ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİ FIRSATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
6
Favori
43.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilgili bakanlıkta çalışan bir arkadaşım aracılığıyla haberdar oldum. Forumun yaş ortalamasını dikkate alınca epey arkadaşın işine yarayacak bir eğitim gibi görünüyor. Hem tatil yapıp hem de eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bence kaçırmayın.

Not: Lütfen olayı siyasi bir boyuta çekmeye yönelik mesajlar yazmayın. Bu yaklaşımda olan kişiler itina ile şikayet edilir.

İlgili link için TIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simplycity -- 4 Ocak 2013; 11:08:23 >

• Çok teşekkür ediyorum hocam haber verdiniz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu hakkında bilgi verebilecek olan varmı?
    buraya nasıl gidilir?
    burada ne yenir ne içilir?
    cebimizden para harcayacakmıyız?
    kamp lideri olduktan sonra kamplara katılmak zorunlumu?
    kısacası bilen birisi işi özetlerse çok iyi olur.
  • öğretmenler katılabilirmi acaba?? kimler katılabilir kısmında memurlar için bir şey yazmıyor
  • teşekkür ederiz.

son katılım tarihi nedir acaba?

Birde bundan sonraki kamplar ne zaman olur ki böyle 15 tatilde mi yazın mı yoksa her daim mi?
  • Arkadaşlar lütfen bu kadar hazırcı olmayalım. Merak ettiğimiz konuları illa ki birileri bize aktarsın diye beklemeyelim ve mümkünse aşağıdaki siteden aklımıza takılan soruların yanıtlarını arayalım. Bu eğitimler ve yapacağınız tatil zaten bedava ama bilgiye de bedava ulaşma alışkanlığı sürdürülebilir bir yaklaşım değil bence. Saygılar.

http://www.genclikkamplari.gov.tr/
  • http://www.genclikkamplari.gov.tr/Modul/Donemler.aspx

buradan kamp tarihlerini görebilirsiniz. memurlar katılabilir ancak yıllık izin mi alırlar idari izin mi o kadar detayını bilemiyorum tabii.
  • herşeyi okudumda eğitimin yapılacağı yere ulaşımı nasıl sağlayacağız biletleri onlar mı temin ediyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamrock33

herşeyi okudumda eğitimin yapılacağı yere ulaşımı nasıl sağlayacağız biletleri onlar mı temin ediyorlar ?

Sorularınız için en sağlıklı cevapları Bakanlığın ve ilgili il müdürlüklerinin iletişim bilgilerini kullanarak elde edebilirsiniz.

http://www.genclikkamplari.gov.tr/Modul/Iletisim.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinibil

Arkadaşlar ilgili bakanlıkta çalışan bir arkadaşım aracılığıyla haberdar oldum. Forumun yaş ortalamasını dikkate alınca epey arkadaşın işine yarayacak bir eğitim gibi görünüyor. Hem tatil yapıp hem de eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bence kaçırmayın.

Not: Lütfen olayı siyasi bir boyuta çekmeye yönelik mesajlar yazmayın. Bu yaklaşımda olan kişiler itina ile şikayet edilir.

İlgili link için TIKLAYINIZ

saol hocam, bende böyle birşey arıyordum, iyi denk geldi
  • çok teşekkürler hocammm
  • Ücret veriliyormu acaba ? Birde öğretmenler başvuruda bulunursa idari izinli sayılırmı ?
  • Çok tsk ler. Trabzona kampci olarak gitmistim bunada lider olarak giderim sanirim. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu guzel haber ıcın tesekkurler hocam
  • gitsem de gitmesemde teşekkürler hocam.. aslında istiyorumda kafam allak bullak yahu.. bakalım, kısmet artık.. tekrar teşekkürler
  • Peki günlük ücret nekadardır liderlik için ? Kesinlikle merakımdan soruyorum. Yoksa illa para ile yapılcak bişey değil tabiki.

• Güzel bir deneyim olur hem topluma yararlı olmak boş oturmaktan iyidir hemde bu sayede yeni yerler kültürler tanınmış olur. Biraz daha ayrıntı verseler iyi olurdu anlayamadığım yerler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Güzel bir deneyim olur hem topluma yararlı olmak boş oturmaktan iyidir hemde bu sayede yeni yerler kültürler tanınmış olur. Biraz daha ayrıntı verseler iyi olurdu anlayamadığım yerler var.

Arkadaşlar yukarıda bakanlığın ilgili birimlerinin mail ve telefon bilgilerini verdim. Lütfen bu kadar hazırcı olmayalım biraz zahmete katlanıp iki satır mail ya da iki üç dakikalık bir telefon görüşmesi yapalım. Bazı arkadaşların sorularını görünce oldu olacak sizin yerinize de biz gidelim kamp liderliği eğitimine diyesim geldi açıkçası.
  • ben daha önce seyyah programı içinde çanakkaleye gittim izmirden, daha once gitmeyip bilmeyenler diğer insanların beynini yıkamasın. son derece keyifli ve zevkli geçti gezi. ne siyaset barındırıyo nede baska bişey. bi cok arkadas edindim. bunada basvurcam saolasun haber veren arkadass
  • sağolasın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.