Şimdi Ara

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÜCRETSİZ KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİ FIRSATI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
6
Favori
43.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crossfitter

quote:

Orijinalden alıntı: espial

quote:

Sayın F*** Y***,

Kamp Liderliği Eğitimi yapılan başvuruların fazlalığı sebebiyle değerlendirme süreci devam etmektedir.

Katılımcı listelerinin belirlenmesinin hemen ardından sonuçlar sizinle mail yoluyla ve kamp liderliği otomasyonu aracılığı ile paylaşılacaktır. Sonuçlar asla telefonda bildirilmeyecektir.

Lütfen bu maili cevaplamayınız. Gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür eder, başarılar dileriz.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
    Eğitim Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü

bende de aynı mail.

hocam sen girmişsin kamp havasına şimdiden bandana falan

• https://www.facebook.com/kulturyasa

açıklmayı yaptım arkadaşlar sonuçlarla ilgili.
  • herkese gelen cevap facebook adresinle yeni bir seymis gibi paylasma nedenin anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e bu kadar bekledik biraz daha bekleriz . benim bir sorum olacak , seçilip de gitmeme gibi bir şansımız varmı ? :W
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

herkese gelen cevap facebook adresinle yeni bir seymis gibi paylasma nedenin anlayamadim

reklam kokan hareketler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senta34

e bu kadar bekledik biraz daha bekleriz . benim bir sorum olacak , seçilip de gitmeme gibi bir şansımız varmı ? :W

abiki de hocam zorunluk mu polur. zaten merak etme yedekte kalanlar birileri gelmesede sıra bize gelse diye dua edecektr
  • bu is yarina kalirsa cok fena gicik olurum. cook istiyorum cikmasini cikmaz sa bu gece uzulim istiyorm

• inş bu gece belli olur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

bu is yarina kalirsa cok fena gicik olurum. cook istiyorum cikmasini cikmaz sa bu gece uzulim istiyorm

bana da ilk sene çıkmamıştı iyi olmadı ama ikinci sene çıkınca hiç ilk seneyi takmıyorsunuz :)
  • geceye kalır bu iş
  • hocam vala mersıne gitmek ıstıyom bahanesı olacak en yakın unıversıte arkadaslkarım ve ilk öğrt atanmdgım zamankı arkadaslarım mersınlı

ojnları gormek ıcınde bır baha ne olacak.. hem dahaca ne egeyı ne akdenızı gordum

cıksın bana yaa
  • arkadaşlar ücretsizmiydi bu kamplar?
  • YOL UCRET HARİÇ ÜCRETSİZ... yalnız bu kamp tan cok eğitim olacak... daha sonrakı kamplarda eğitmen olarak yetiştirilecelk gidenler
  • buradaki linkte yapılan açıklamada bütün masrafların onlar tarafından karşılanacağı yazıo. ben daha önce çanakkaleye gitmiştim yol parası falanda almadılar hatta hiç para almadılar. şimdide almazlar çünkü saçma olur. Para alcak olsalar yol parası olarak değil katılım ve ya sertifika ücreti olarak cüzi bi miktar alırlar .

EDİT : Kendi sitesinde yazıyomuş ulaşım kendileri tarafından karşılancakmış diye :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironicix35 -- 22 Ocak 2013; 0:09:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut5500

quote:

Orijinalden alıntı: crossfitter

quote:

Orijinalden alıntı: espial

quote:

Sayın F*** Y***,

Kamp Liderliği Eğitimi yapılan başvuruların fazlalığı sebebiyle değerlendirme süreci devam etmektedir.

Katılımcı listelerinin belirlenmesinin hemen ardından sonuçlar sizinle mail yoluyla ve kamp liderliği otomasyonu aracılığı ile paylaşılacaktır. Sonuçlar asla telefonda bildirilmeyecektir.

Lütfen bu maili cevaplamayınız. Gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür eder, başarılar dileriz.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
    Eğitim Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü

bende de aynı mail.

hocam sen girmişsin kamp havasına şimdiden bandana falan

biraz önce köpek kovaladı,

BEN BU İŞ İÇİN DOĞMUŞUM DOSTUM

• yarın açıklanır mı arkadaşlar ne dersiniz?
  • yarin ogleye kalmaz aciklanir

sadece tahminim tabi

ben yatar tum gum burda grcti artikyeter yani

• AÇIKLAMA VAR mı arkadaşlar?

donanımhaber'e giren ama bakanlığın sitesine giremeyn bir internet yapımız var şirkette de o yüzden. açıklanırsa eğer benim ismime de bi bakıverin bi zahmet
  • yok bi durum ama bugun mutlaka aciklanir diye dusunuyorum. merakdan ctlicm he

• Bugün akşam üzeri açıklanır diye düşünüyorum ben
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.