Şimdi Ara

' CONNECT KULLANANLAR ( ESKİ YENİ FARKETMEZ ) !!! ' BUYRUN (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
124.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hafif ticari araç satışları ile ilgili bir liste,grafik falan var mı ya ? nerden biliyosunuz ? Bana da söylesenize.Dobloculara gösterecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

Hafif ticari araç satışları ile ilgili bir liste,grafik falan var mı ya ? nerden biliyosunuz ? Bana da söylesenize.Dobloculara gösterecem

listeye gerek yok herşey ortada
  • SET KARDEŞ SEN BU İŞLERLE İLGİLENİYON HERHALDE.ŞU CONNECT TOPİCLERİNİ BİR ARAYA TOPLASAN DA DERLİ TOPLU TAKİP ETSEK.Bİ EL AT ŞU İŞE.NE DERSİN ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

Hafif ticari araç satışları ile ilgili bir liste,grafik falan var mı ya ? nerden biliyosunuz ? Bana da söylesenize.Dobloculara gösterecem

listede doblo ile kafa kafaya gidiyordu en son yani doblocularla fazla uğraşma belki de ikinci sırada olabilir bizim araç.
  • Yok sanmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sercanonut

ya connect bu kadar kotu yorumu haketmio bence. bende 90 hp lik var. tamam biraz cok yakıo ama bu sınıftaki arabaların en iisi bence. bi kere arabanın kaslı bi karoseri var. insana guven verio. sağlam bi durusu var. fiyatını da hakedio. soylendiği gibi de 10 lt. falan yakmıo. en fazla 8.5. biraz elinizi vicdanınıza koyun bu sınıfta bi araba daha alırsam o da connect full olur.

aynen kardeşim bende de connect var wala memnunum bu araçtan sınıfının en iyi aracı
    en sağlam ve en güvenli araç olduğu konusunda güzel yazmışın kardeşim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.