Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
15
Favori
54.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bershkada çalışan arkadaşım bana ayın 14 ünde 2. indirim olacak dedi. Orada çalıştığı için kesin bilgi ama bu tarihleri Türkiye değil İspanya belirliyor bu sebepten ötürü 14 ünden erken bir zamanda indirim olabilir. Ben denk gelirsem hemen buraya yazıcam yarın magazadaki başka birine yine sorarım bilginiz var mı diye .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Ben Ankara/ Kızılay kotondan 30 tl ye harika bi keten pantolon aldım... nasıl o fiyata düşmüş anlamadım... diğer bütün pantolon ve kotlar 60 dan aşağı değil....

Ve yine kızılay zara'dan 89 TL ye de klasik spor orta tarz bi pantolon aldım.. renkleri çok hoş ve hafif parlak bu yüzden çok şık duruyolardı aldım füme/gri gibi olanını... çok orjinal şeyler var cidden Zara , Polo garage ve Mangoda...

Mango'da erkek kreasyonu olduğunu bilmiyordum

Bu arada Koton'da son yıllarda kaliteli şeyi arayıp bulmak gerçekten zor. Polo Garage'ı tek geçerim

• bugün sizler için eskişehir zara ve bershka ya gittim. güzel tek birşey ya kalmamış ya da zaten yoktu.

ne montlar gördüm aslında yoktular yani gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Ben Ankara/ Kızılay kotondan 30 tl ye harika bi keten pantolon aldım... nasıl o fiyata düşmüş anlamadım... diğer bütün pantolon ve kotlar 60 dan aşağı değil....

Ve yine kızılay zara'dan 89 TL ye de klasik spor orta tarz bi pantolon aldım.. renkleri çok hoş ve hafif parlak bu yüzden çok şık duruyolardı aldım füme/gri gibi olanını... çok orjinal şeyler var cidden Zara , Polo garage ve Mangoda...

Bu arada Koton'da son yıllarda kaliteli şeyi arayıp bulmak gerçekten zor. Polo Garage'ı tek geçerim

Mngo sırf bayan diye biliyodum ben de ama biraz kız çevresinden birazda meraktan dolayı insan öğreniyo bi şeklilde...

Polo garage harikadır.. ama pahalıdır.. Cacharel de öyle nitekim ama Cacharel'in fiyatlar uçuyo resmen...

• 2. indirimin günü benim için çok önemli. 1. indirimde birkaç parça ürünü gözüme kestirdim 2. indirimde kaldıysa almayı planlıyorumda

dipnot: satılan ürünler çok dandik almayın sakın
  • Zara'nın dünyada en çok kazanan giyim şirketi olduğunu duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

Zara'nın dünyada en çok kazanan giyim şirketi olduğunu duymuştum.

Aynen öyle hocam

http://ekonomi.milliyet.com.tr/ispanyol-zara-nin-patronu-zenginler-ligi-nde-warren-buffett-i-solladi/ekonomi/ekonomidetay/09.08.2012/1578298/default.htm
  • Bu akşam uğradım ama doğru dürüst şeyler yoktu.
    Daha önce beğendiklerimde kalmamıştı.
    Bakalım belki ilerleyen tarihlerde buluruz birşeyler.
    Bu arada şu indirime girse de alsak
    http://tr.burberry.com/store/menswear/leather-shearling/london/prod-38487511-mid-length-alligator-leather-trench-coat 215 bin liraymış sadece.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Mngo sırf bayan diye biliyodum ben de ama biraz kız çevresinden birazda meraktan dolayı insan öğreniyo bi şeklilde...

Polo garage harikadır.. ama pahalıdır.. Cacharel de öyle nitekim ama Cacharel'in fiyatlar uçuyo resmen...

HE by Mango var arkadaşlar güzel şeyler oluyor fiyatlarda bazen inanılmaz düşüyor. Ankara'da 365 AVM de var mesala.

• mango çok kalitesiz ve kötü kesimlere sahip bence zara nın yanında lafı edilmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Bu akşam uğradım ama doğru dürüst şeyler yoktu.
    http://tr.burberry.com/store/menswear/leather-shearling/london/prod-38487511-mid-length-alligator-leather-trench-coat 215 bin liraymış sadece.

Bu fiyata alamazmıyız ? nerden alınıyo bu ?

• quote:

quote:

hocam 2 tane sardırdım geçende indirim yaptılar 425 BİN liraya bıraktılar, siz de oyle yapın
    sanırım anladınız fiyatı

cevahir zara'da durum nasıl

• quote:

off gocuk efsane yalnız cidden. 800 liraya kadar veririm buna

bu arada ikinci indirim daha başlamamış beyler aynı tas aynı hamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 8 Ocak 2013; 14:43:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

quote:

quote:

hocam 2 tane sardırdım geçende indirim yaptılar 425 BİN liraya bıraktılar, siz de oyle yapın
    sanırım anladınız fiyatı

cevahir zara'da durum nasıl

Gerçek timsah derisi mi bu ? ve yanlış mı anladım 215 milyar mı tam algılayamadım ? :O

• merhabalar 2. indirmi bekleyenler yarın 2. indirme giriyor 10.01.2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi56

merhabalar 2. indirmi bekleyenler yarın 2. indirme giriyor 10.01.2013

saol baskan bilgi için
  • quote:

Eminsin dimi Bir arkadaşta 14'ü demişte
  • zaradan online alışveriş yapılamıyor mu? illa mağazaya mı gitmek lazım?
  • Bende bugün gittim baktım indirim yok buraya yazacaktım arkadas yarın olduğunu söylemiş artık yarın:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

quote:

Eminsin dimi Bir arkadaşta 14'ü demişte

bana gelen duyum o sekilde calısan bir arkadasım var ben sabah gidicem marmara foruma geldiğimde yine yazarım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.