Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
15
Favori
54.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar zara ilk indirimine yarın giriyormus bedenler tukenmeden almak lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdi56 -- 1 Ocak 2013; 13:57:42 >

• kaynak?
  • marmara forumda zarada calısan bir arkadasım..
  • zara çok pahalı be...
  • Ne kadar indirim olacakmış her üründe gecerli olacakmıymıs? Bilgi yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi56

Merhabalar arkadaslar zara ilk indirimine yarın giriyormus bedenler tukenmeden almak lazım..

hocam yüzde kac indirm oluyo
  • ilk indirimdeki hali bile beni aşıyor. ihtiyacı olanlar için ise iyi olacaktır...
  • quote:

Merhabalar arkadaslar zara ilk indirimine yarın giriyormus bedenler tukenmeden almak lazım..

Süper haber teşekkürler dostum, tüm Zaralarda değil mi Ankara'da dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Süper haber teşekkürler dostum, tüm Zaralarda değil mi Ankara'da dahil

evet tüm zararlarda ama yuzde kaç olucagını bilmiyorum tahminen ilk indirim %40 oluyor
  • ilk indirimde %40 olmaz %15-20 arasında oluyor haftalar geçtikçe indirim oranı artıyor bazı ürünler ise hiç indirime girmiyor yeni sezon bahanesi ile.
  • bir tane military palto vardı altın düğmeli.450 liradan düşmedi sezon başından beri.yarın uygun bişiye düşerse alırım

http://keep.com/black-military-coat-coats-man-zara-united-states/k/18600/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 1 Ocak 2013; 15:04:27 >
  • Başkalarıda teyit etse iyi olacak. Gidince şoke olmayalım
  • dün alsancak'a gittim 2-3 bi şey beğendim, hiçbirinin bedeni yoktu. indirimi beklememek lazım sanırım.
  • Marmara forumdaki mağazasına 2-3 hafta önce gitmiştim inanın alacak hiç bişey göremedim,yok abi baktım ürün çeşidi yok
  • Ayin 2 sinde tüm INDITEX (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterqüe) grubu indirime giriyor bu tüm dünya da gecerli
    2012 ürünleri ortalama %30 dan balisliyor , cok nadir %20 ler var kimileri %70 ile de basliyor ,

Her carsamba günüde indirim ürünlerinin fiyatlari dahada düsecek 2 aylik indirim sürecinde %90 a kadar indirim uygulaniyor.

Bu arada indirimsiz olanlarda bu sezon dur indirim yok bahanesi gibi birsey yok.

2012 kis ürünlerinin tamaminda indirim olacak . 2013 yaz ürünlerinde degil
  • İlk indirim kesmez beni, aysonuna doğru uğrarım.

Özellikle kızımın 3-4-5 yaşa kadar giyebileceği fiyat uygun kıyafetleri bombalamayı düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

İlk indirim kesmez beni, aysonuna doğru uğrarım.

Özellikle kızımın 3-4-5 yaşa kadar giyebileceği fiyat uygun kıyafetleri bombalamayı düşünüyorum..

Sakın ha....Kıyafetlerin yarısı elinde kalır. Bize öyle oldu. Her kıyafeti beğenmiyor bizimki. Erkeklere ne giydirsen giyiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumpocket

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

İlk indirim kesmez beni, aysonuna doğru uğrarım.

Sakın ha....Kıyafetlerin yarısı elinde kalır. Bize öyle oldu. Her kıyafeti beğenmiyor bizimki. Erkeklere ne giydirsen giyiyorlar.

Söylediğinin doğruluk payı var hocam. Ancak Zara'nın ve bir kaç markanın (GAP) çocuk kreasyonu hem şık hem de oldukça kaliteli.

Standartların üzerinde kilo veya boy artışı olmadığı sürece, bizim çocuk maşallah yaşına göre normal, alınan şeylerin boşa gitmeyeceğini düşünüyorum.

Bizim kıza aldığımız ürünleri severek giyiyor. Adamlar öyle güzel kıyafet, ayakkabı, aksesur üretiyorlar ki arkadaşların çocukları için de alıp hediye paketi yaptırıyoruz, zamanı gelince çok güzel hediye oluyor. Normalde LCW, C&A gibi firmalarda satılan fiyatlara çok daha kalitelisini almış oluyoruz

• 2 hafta sonra fiyatlar makul seviyeye iner...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

Başkalarıda teyit etse iyi olacak. Gidince şoke olmayalım

beni de aradılar haber vermek için, yani yarın indirim var.
    Yüzde kaç olduğunu sorduğumda henüz belli değil diye geçiştirdiler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.