Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
18
Favori
501.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadas ben net cevaplar vereyim isteyen arayip dogrulasin bakanligi 1-kirmizi reishi mantari icin Saglik bakanligi (ankara)bu urunun onayli olmadigini ve hicbir ulkenin bu urune ait onayinin olmadigini iletiyorlar, firma temsilcileri ordan onayli burdan onayli diye bilincsiz konusuyorlar...2-firma saglik orgutu onayli diye kalkmislar ambalajlama urununun sertifikasini veriyorlar ingilizce ve malezya dilinde yazili,herkes cahil ya! ingilizce bilmiyor..., keci bokunu iyi ambalajla onada Turkiyede tarim ve koy isleri bakanligindan onay alirsin.3-herkes bir hastalik soyleyip, kirmizi reishi mantarinin faydali oldugunu soyluyor arkadas madem bu kadar her derde deva bu kadar bilim adami neden bu urunu ilaclastirmiyor demekki her dert icin bir ilac yeter digerleri sektorden silinir gider:)) 4-gano excel firmasi bir marketin sirketidir sahibine ulasilmiyor saglik bakanligi bu firma icin dava acmistir fakat muhattabini bulamamistir(isteyen yorum yapmasin bakanligi arasin) 5-sistem alttaki uyelerin surekli uye bulmasi ile kazanc sagliyor usttekinin para kazanmasi icin alttaki birilerinin batmasi gerekiyor(bknz telemarketing sistemi egitimleri) 6-bu sistem gercekten cok para kazandiriyorsa bu isi manyaklar gibi yapanlarin tamaminin altinda jipler oturduklari yalilar nerde? 7-sonucta takviye urunler turkiyedede var papatya caylari yada keci boynuzu vs.gibi dukkanlarda satiliyor peki bu urunler neden dukkanlarda eczanelerde yok? 8-takviye urunler bir hastaligi kokten cozmez, cozmus olsa bilim nirvanaya ulasir.japonlar bunu kral icecegi olarak degil, krallari zehirlemek icin kullanmislar bunuda reishi mantarinin icindeki maddeleri arastirip tarihdeki zehirleme sistemleri ile karsilastirabilirsiniz.9- kahve ve cay zaten zararli ne alaka bunlarin icine konulmas, cevabi insanlarin en cok tukketigi icecek olmalari.10-Marketing sistemine uye olup calismak tercih meselesidir;bu bir gida takviyeside olur, devremulkte yada farkli birseyde sonuc olarak bu isten zengin olunabilinir ama bu isi yaratan zengin olur, sen degil arkadasim
    Hayallerini kullandirtma, bu sistemler sizlerin bilinc altiniza sinyal gondererek uye yaparlar, "sen cahilsin, sen anlamazsin, demekki sen para kazanmak istemiyorsun, sen zaten anlamiyorsun dinlemiyorsun vs... "assagilama ve bayagi gorerek davranirlarki etkilesinler.hic birseye on yargili olmayin gidin dinleyin ama urunu kullanacaksaniz dibine kadar arastirin.Beyin bedava :)Tekrar diyorum urunun Tarim ve Koy islerinden onay almasi o urunun iyi oldugunun kaniti degildir. urun bir olumsuzluge care olmamis, bu kadar etkiliyse Avrupada dunya saglik orgutu tarafindan legal satisi durduruldu.yaniniza ingilizce birini alip uyari yazilarini okuyun.Bos kelimlerle ugrasmayin, Saglik Bakanligini arayin.Bu urunun gercekten faydali olup olmadigini sorun, kirmizi reishi mantari analizleri yapildi size en dogrusunu bilim adami soyler.sokaktaki ahmet efendi, bilmem nerdeki fatma hanim degil.
    Ben bu kadar suursuzlugunla arastirdim aradim,sizler akilli insanlarsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhurrsuz -- 5 Mart 2016; 22:48:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imebdemir

merhaba ,
    Bende 1 ay once gano excelle ve urunleriyle tanıştım :)
    sabunu diş macunu ve kahvelerini kullanıyorum gayet basarılı oldugunu soyleyebilirim.
    Sedef rahatsızlıgı olan 2 arkadasım sabunu ve kapsulunu kullanıyorlar ve sedeflerinde iyileşme var .
    Ürünler saglık bakanlıgı onaylı ve herhangi bir kimyasal içermiyor. Sizde saglıklı urunleri cevrenize tavsiye ederek , kullanarak para kazanmak isterseniz iletişime gecebilirsiniz .İşi ürünleri kazanc planını detaylıca konusabiliriz, iş sunumu yapabiliriz.

görüşmek üzere...

Türkiyede bu vb hiçbir ürünün saglık bakanlıgından alınmıs onayı yok olamazda.
    Cünkü saglık bakanlıgından ancak ilaçlar onay alabilir ve onlarda 10 yıl kadar insan ve hayvanloar üzerinde denenip sonucları y7an etkileri vb tüm ayrıntıları netleştikten sonra alınabilir.
    Tarım bakanlıgından üretim izinleri vardırki bunu her önüne gelen alabilir.
    Bu izinin hiçbir hükmü yoktur.

İnsanları yalan yanlış yönlendirmeyin bu saglık meselesidir büyük günah büyük hak meselesi.

• Bu tür ürünlerin nasıl para tuzağı olduğunun göstergesi.Milletin parasın almak için yapılan ne idüğü belirsiz haplar.Sağlıkbakanlığı nasıl izin veriyor satılmasına anlam veremiyorum.
  • Arkadaş mesajında sağlık bakanlığı onayı diyerek hata yapmış.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı deseydi daha doğru olurdu.Gano Excel'de ilaç değil tıpkı GNC veya Solgar gibi gıda takviyesidir.Bu bakımdan sadece Tarım Bakanlığı onay vermektedir.Tarım Bakanlığı laboratuvarlarında incelendikten sonra içinde insan sağlığına zarar verecek hiç bir kimyasal veya doğal bileşik bulunmayan ürünler onay almaya hak kazanırlar.

Yapaylık hayatımızda yer almaya başladığında ve insanlar bu yapaylıktan zarar görmeye başladıklarını anladıklarında doğal olan ürünlere yönelmeye başladılar ve sağlık&wellness sektörünü canlandırdılar.Bu sektörde iyi niyetli firmalar olabileceği gibi kötü niyetli firmalarda olabilir.İnsanların dikkat etmeleri gereken nokta gıda takviyesi kullanmaya başlamadan önce doktorlarına danışmalarıdır ve doktorları onay verirse doğru firmayı araştırıp ona göre ürün kullanmalarıdır.Bilinçli kullanım hayatınızda olumlu etkiler oluşturabilir , bilinçsiz kullanım ise sizi şu andaki durumunuzdan daha kötü bir hale getirebilir.Her zaman ilk önce DOKTORUNUZA danışınız.Önceki yıllarda bir çok ürün sitesinde şu madde bu hastalığa iyi gelir bu madde şu hastalığa iyi gelir gibi reklamlar ve makalaler, bir çok insanın bilinçsiz bir şekilde bu tarz ürünleri kullanmasına ve zarar görmesine neden olduğu için bugün bu tarz makale ve reklamlar yasaklanmıştır.Hatta google, yandex gibi siteler bile gıda takviyesi ve ilaç reklamları almamaktadır.

Gelelim bitkisel tedavi ve gıda takviyeleri meselesine.Günümüzde sağlık konusunda üzerinde en çok durulan konular beslenme, bağışıklık sistemi ve yanlış/fazla ilaç kullanımıdır.Özellikle antibiyotik kullanımı hakkında uzmanlar sık sık insanları uyarmaktadır.Çünkü yanlış veya fazla antibiyotik kullanımı ciddi manada zarar vermektedir.Bir çok hastalığa sebep olarak dengesiz beslenme ve özellikle obezite gösterilmektedir.Bağışıklık sistemini güçlendirmek ise kanserlerden tutunda çesitli patojenlerle mücadelede en iyi yöntem olarak gözükmektedir.Bu yöntemde bizi bitkisel ürünler ve gıda takviyelerine özellikle mantar özlü takviyelere yönlendirmektedir.Uzakdoğuda asırlardır kullanılan bağışıklık sistemini mantarlarla güçlendirme ve bu sayede sağlıklı ve uzun bir hayat sürme yöntemi batı dünyasında yeni sayılabilecek bir süredir kabul görmektedir.Bu nedenle mantarlar bilimsel araştırmalara yeni yeni konu olmaya başlamıştır.Ganoderma, shitake, kordisepsis gibi mantarlar başta olmak üzere mantarlar hakkında ciddi araştırmalar yapılmıştır ve devam etmektedir.Türkiye'de de yapılan bir araştırma da Türkiye'ye has olan 4 farklı yabani mantarın antimikrobiyal özellikleri tesbit edilmiştir.Bu tarz mantarların bağışıklı sistemi üzerindeki olumlu etkileri bilim dünyasının dikkatini bu mantarlara yöneltmesine sebep olmuştur.

US National Library of Medicine National Institutes of Health(Amerika ulusal tıp ve sağlık enstitüsü kütüphanesi) adlı web sitesinden bu araştırmaları takip edebilirsiniz.Ganoderma lucidum hakkında şu an itibariyle 931 araştırma yer almaktadır.(Şu anda ganoderma konusu işlendiği için ganoderma örneği daha uygun düşmektedir)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=ganoderma+lucidum

Ben ziraat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve ganoderma ürünleri satan bir firmanın üyesiyim.Bu forumda kesinlikle reklam gibi bir amacım yok.İnsanlara yardım edebildiğim ölçüde yardım etmeyi seven birisiyim ve sizlere tavsiyem;
    -İçeriğinde ne olduğu belli olayan ürünleri kullanmayın
    -Birisi size bir ürün tavsiye ederse bilimsel veri isteyin
    -Doktorunuz onay vermezse kesinlikle kullanmayın
    -Size takdim edilen ürün veya ürünlerin muadillerini karşılaştırın gerekli sertifikalarını sorgulayın ve fiyatlarını karşılaştırın.

Ek olarak ganoderma lucidumu kimler kullanamaz konusuna da değinmek isterim.Hemofili hastaları(kanları pıhtılaşmayanlar), oto-immün rahatsızlığı olanlar(bağışıklık sisteminin kendi bedenine saldırması)(sistemik lupus için olumlu sonuçlar ve deneyimler mevcuttur bu nedenle bu grubun dışında tutmak gerekir) , organ nakli yaptırmış olanlar, kan inceltici ilaç kullananlar ve düşük tansiyona sahip kişiler ganoderma lucidum kullanamazlar.Bu grupların içinde yer alan hastaların herhangib ir ürün kullanmadan önce mutlaka doktora danışmaları gerekmektedir.Ayrıca bayanların muayyen günlerinde eğer ganoderma lucidum kullanıyorlarsa ara vermeleri gerekmektedir çünkü ganoderma lucidumun kan inceltici ve kanın pıhtılaşma süresini uzatıcı etkileri mevcuttur.

Ganoderma lucidumun olumlu etkileri için arama yapabilirsiniz yüzlerce türkçe ve yabancı kaynak mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashbacter -- 26 Aralık 2013; 8:21:24 >

• Kahve vs. ürünler çerçevesinde düzenlenen yeni nesil saadet zinciri. Diğer ponzi şeması mekanizmasına sahip saadet zincirleri eleştirilirdi, içinde reel üretim yok diye. Ama bunlar kılıfı hazır etmişler, paket ürün alıyorsun, ondan sonra çevrendeki cümle aleme ısrar ile kredini tüketerek satmaya çalışıyorsun.

Neden direk saadet zinciri diyorum?
    network marketingde talep edilen bir ürün piyasaya arz edilerek perakende geliri elde edilir ve bu satış diğer insanlara da öğretilerek onlara da kar kazancı sağlanır.

Eğer ki işin içinde piyasada aşırı talep gören ürün yoksa, kar marjı yüksek değilse, sadece organizasyon gelirleri özendirilerek işe dahil etmeler varsa, dahası sipariş edeceğiniz ürünün içeriğine bile karar verme yetkiniz yoksa maalesef ki bir titan zinciri vakasıyla daha karşı karşıyasınız.

Kısaca ganoda 460 ve 990 tl lik paketlerle başlıyorsunuz ve 6 kişiyi batırarak para kazanma evresine geçiyorsunuz. İşin en berbat kısmı ise tıbbi iddalar.

Arkadaşlar aklınız varsa uzak durun :)

• Kaynım da vardı öldüydü, kahveyi verdim dirildiydi! Bırakın insanların sağlıkların üstünden para kazanmayı.. Son moda ise, bu işte artık sağlıkçıları referans olarak kullanıyorlar.. X doktor çıkıyor ve falanca hastada şu ürünü kullandık hastalığı geriledi diyebiliyor.. Kardeşim bu meret senin bilim adamı sıfatınla bunu başarıyorsa otel odalarında pazarlamak niye sormazlar mı adama? Google üzerinden aratıp buraya gelerek reklam yerine çevirmişler konuyu, pes
  • her network marketing ürünü gibi hayal satan bir ürün. sene 2014 olmuş hala ponzi şemasını uygulayan şirketlere itibar edenler var arkadaşlar, kardeşler, vatandaşlar; bu ürünler gerçekten mükemmel ve faydalı olsalardı eczanelerde, hastanelerde görürdük. yahu zibilyon tane rahatsızlığa iyi gelecek bir ürün böyle pazarlama teknikleri ile pazarlanır mı? bakın bioxin tarzı ürünlere eczanelerde, marketlerde bulunuyor. insanlar gidip alıyor. iyi ürün piyasaya girerken bir kere reklamını yapar, sonrasını insanlar birbirine tavsiye ettikçe, faydasını gördükçe yaygınlaşmasına vesile olur. böyle el altından, sıradan vatandaşlara pazarlatılmak sureti ile satılan bir üründen ne bekliyorsunuz?

pazarlayan vatandaşlar bu işe ürünü fahiş fiyattan alıp giriyor. altlarına yeni kurbanlar bulmaları isteniyor. amaç sağlık değil halka veyahut zincir oluşturup dandik bir ürünü satıyoruz ayağına para toplamaktır.

network marketing hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız buyrun.

https://eksisozluk.com/quest-net--1874614

https://eksisozluk.com/qnet--2463866

https://eksisozluk.com/mega-holdings--3286759

https://eksisozluk.com/gano-excel-international--3810241

bunları savunacak insanlar çıkacaktır. bana güvenin itibar etmeyin. paranızı boş yere harcamayın. hayal satan insanlardan uzak durun.

• Memlekette bu kadar idiot varken telefon açıp paranı şuraya buraya yatır diyen dolandırıcılarda, avoncularda, bunun gibi sadet zincirleride bitmez. Adama 3 kuruşluk kahveyi 500 TL'ye satıyor sonra seni bilmem nere bölge bayisi yaptım diyo. O sazanda seviniyo eşini dostuna kakalamaya başlıyo. Kendi IQ'sunda eş dost akrabadan bi sazan bulup onuda bilmem ne şehrinin bayisi yaparsın silsile ile para kazanırsın. Yatacak yeriniz yok, sağlık yönünde insanları istirmar etmeniz sizi cehennem azabının en büyüklerini verecek. Bi çare insanları kandiriyorsunuz. Telefon numarası verenleri arayıp sayıp sövesim geldi.
  • İlginçtir ki burada bu ürünü öven ve bir mucize olduğunu iddia eden kişilerin tamamı bu ürünün bayisi olduğunu ve isteyen herkesi alt bayi yapabileceklerini söylüyor. Alt bayisi olduğunuz kişiye de her alışverişinizde kazanç sağlıyorsunuz. Yani bu ürünü öven sıradan kullanıcı yok herkes bayii. Ayrıca ne hikmetse şahsi reklamını yapan ve tavsiyelerde bulunup halkı aydınlatanların maximum 5 mesajı var. Yani sırf burada reklam yapmış olmak için üye olup yazıp da tekrar bu sayfaya uğramamış kişiler.

Ürünün faydası yoktur demiyorum illaki birşeylere faydalıdır. Lakin hiçbir ürün yoktur ki herşeye faydalı olsun. Fındığın cevizin faydalarını araştırsanız onlarca faydası olduğunu görürsünüz, sırf böyle diye fındık ve cevize ilaç muamelesi mi yapmalıyız. İşin özü ürün faydalı ama kısmen, fazlası şişirme.
  • Yine doluşmuş sıfır mesajlı arkadaşlar buraya
    Bana ocakbaşını çağırın hemen.Ocakbaşııııııııııı
  • Bi bitmediniz.
  • Gano excel iyi ambalajlanmış bir balon hocam
  • Bütün hepsi hikaye. Madem bu kadar muhteşem bir sağlık ürünü verin o zaman eczanelere satılsın. Neden el altından saadet zinciri altında satıyorsunuz. Kimsenin ilaçla sağlıkla falan ilgisi yok. Kendinizi kandırmayın. 1000 TL yakın kahve alın. Altı kişiyi üye yapmayın bakalım ne oluyor yine aynı şeyleri yazabilecek misiniz?

Sağlık dağıtmaya çalışıyorsunuz ama hiç biriniz ne doktor ne de eczacı değilsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞININ ONAYI OLMAYAN HİÇ BİR ÜRÜNÜ HİÇ BİR HASTALIK İÇİN HELE KANSER GİBİ BİR HASTALIK İÇİN KESİNLİKLE KULLANMAYINIZ.

quote:

"- Ek gelir
    - Kişisel Gelişim
    - Neredeyse 0 sermaye ile Kendi işine sahip olmak
    - Başkalarına yardım etmek
    - Kariyer Yapmak
    - Takdir edilmek
    - Daha fazla zaman
    - Gezip görmek
    - Sağlıklı ve kaliteli yaşam
    - Ekonomik özgürlük
    - Gerçek emeklilik
    - Tamamen özgürce çalışabilme imkanı
    - İstediğiniz zaman diliminde çalışabilme imkanı
    - İflas etmeniz imkansız

Peki G.Excel Bayiliğini Almak için Bir Seferlik Ödediğiniz 300-500-1000 tl Paketlerin Biri Size Neler Sağlar Ona Bakalım:
    1- Ömür boyu Gano Excel'i temsil etme hakkı ...
    2- Kariyer yapma süresi yoktur ...
    3- Kariyerden düşmek yoktur ...
    4- Perakende gelir imkanı…(Ömür boyu toptan fiyatına ürün alabilme imkanı )
    5- Bayilik gelirleri elde etme imkanı…(Sınırsız sayıda kişiye yada kuruma bayilik verme hakkına sahip olursunuz )
    6- Uluslararası Ticaret ...(107 ülkede 81 ilde)
    7- Uluslararası web sitesi ( sınırsız derinlikte takip imkanı ) ...
    8- Dünya Seyahatleri
    9- Miras bırakabilme hakkı ...

Nerede burada sağlık. :)) komik güldürmeyin ve insanları kandırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciaman -- 6 Mayıs 2014; 13:19:13 >

• Arkadaşlar sizlere öncelikli önerim şu olacak;www.medline.com vewww.pubmed.com sitelerinin ne olduğunu bir doktor tanıdığınıza sormanız veya bu iki sitenin ne olduğunu internetten araştırmanız. Araştırmanız bittikten sonrawww.pubmed.com adresine girip ürünün latince ismi olan ganoderma lucidum yazıp ürün hakkında yapılan uluslar arası bilimsel makaleleri okumanızı tavsiye ediyorum. Orda 1027 adet bilimsel makale var. Not: Makaleler ingilizcedir. Onu da geçtim kullanıp da Allah'ın izniyle şifa bulan onlarca insan var çevremde. İşin ticari boyutuna gelecek olursak; network marketing popülerleşmiş bir satış ağıdır. Basın yayın yoluyla reklam yapmaktansa reklamını distribitörler aracılığıyla ve bizzat kullanıcılarıyla yapar. Reklam giderlerini de distribütörlerine dağıtır. Sorun nerde peki? Sorun bu tanıtım ve satış işlemlerinin kötü pazarlamacılarla yapılmasıdır. Nihayetinde herkes bu işi yapabiliyor. Ayrıca çok cüzzi bir fiyata bayilik kuruyorsunuz ve kimse sizden tekrar para yatırmanızı beklemiyor. Müşteri memnuniyeti ve tavsiyelerle büyüyorsunuz. Aylık milyonları bulan ciroların döndüğü bir şirketten bahsediyoruz. Müşteri memnun olmasaydı bu şirket yoluna emin adımlarla devam eder miydi? Her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırım. Özel mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blased -- 17 Kasım 2014; 1:10:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: referans09

Kaynım da vardı öldüydü, kahveyi verdim dirildiydi! Bırakın insanların sağlıkların üstünden para kazanmayı.. Son moda ise, bu işte artık sağlıkçıları referans olarak kullanıyorlar.. X doktor çıkıyor ve falanca hastada şu ürünü kullandık hastalığı geriledi diyebiliyor.. Kardeşim bu meret senin bilim adamı sıfatınla bunu başarıyorsa otel odalarında pazarlamak niye sormazlar mı adama? Google üzerinden aratıp buraya gelerek reklam yerine çevirmişler konuyu, pes

Aynen katiliyorum. Forumda bu urun şöyle iyi boyle iyi diyenlerin hepsi altina telefonunu yazmis... Para kazanacak ya amcam, saf çok memlekette, umut tacirligi yapacak.
    1. Kısa yoldan zengin olma hayalleri
    2. Bunu yutacak dolu temiz saf gariban Anadolu insani olmasi

Maalesef saadet zincirinden başka bir sey değil.. Bilmediniz şeyleri vucudunuza alip daha kotu olursaniz sizi guvenmediginiz tıp bilimi de kurtaramaz vesselam.

Urune iyi diyenlerin alayi PM demiş tel no su vermiş... Hala anlamadin mi? Tamamen duygusal :) moneyyy

• Tutup mantara o kadar para vereceginize dengeli ve duzenli beslenin diyoruz o kadar
    Birisi de demiyor ki yok boyle iyi yok soyle iyi hic mi yan etkisi yok
    Hemofili hastalarinda kullanilmiyor buyuk olasilikla kan sulandirici etkisi var bir tarafiniz kesilirse durdurmaya ugrasirsiniz
    Otoimmun dedigimiz hastaliklarda kullanilmiyor cunku bagisiklik kuvvetlendirici bir etkisi var bu dogru ama ayni etki mandalina limonda da var yarin bu mantari yiyenler alerji olur sedef olur ms olur haberleri duyulur
    Zaten TÜCCARLAR oyle anlatiyor ki sanki bunu yemezsen olecekmissin gibi
    Inanmayin sunlara oyle her deva bir ilac da yok besin de yok
    Ayrica bu mantarlar besin takviyesi olarak gecer tarim bakanligindan ruhsat alirlar
    Tarim bakanligi ruhsati su demektir
    Bu besin takviyesinde ilac etken maddesi yoktur bu besin takviyesi zehirli degildir
    Tarim bakanligindan onayli bilmem ne mantari ile cikolatali gofretin farki yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kromatit -- 14 Şubat 2015; 13:23:07 >
  • eczicten E kullanıcısına yanıt
    Bir eczacı olarak bu tarz ürünlerin sağlık açısından güvenirliliğini nasıl ve neye göre onaylayabiliyorsunuz? Sonuçta malezya ürünü bu ve nasıl yapıldığını bilmediğimiz ürünler. Network sistemi apaçık bir ticaret merkezidir, bir takım şeyleri sattırarak üzerinzden para kazanırlar. bunun yanı sıra aile boyu kullandığınza göre çok güveniyosunuz sanırım? Bu konuda bir eczacı olarak sizden açıklama bekliyorum tabii lütfederseniz.
  • Ürünü satan bir kaç tanıdığım var yeni üye yapabilmek ve ürün satabilmek için her türlü taklayı atıp duruyorlar.Seminerden seminere koşuyorlar.Herhangi bir rahatsızlığınız için bir ürün almaya kalksanız yanında ek başka ürünlerde almanız ve ürünleri aylarca kullanıp faydasını zaman içinde göreceğiniz anlatılıyor.Kısaca her ay yeni ürün almanız gerekiyor.Bu nasıl bir üründür ki ölüm hariç neredeyse her derde çare.Bir zamanlar zayıflamak için yosun hapları satılıyordu.Ard arda ölümler başladı bakanlık uyanıp yosun haplarını bir anda piyasadan topladı.Daha sonra bir doktor olduğunu söyleyen biri çıktı bir sürü bitkilerden yapılmış ilaç destek ürünleri satmaya başladı her köşe başında dükkanlar açmaya başladı.Şimdi ürün sattığı dükkanlar tek tek kapanıyor.Yıllardır birileri çıkıp Türk halkının sağlığını ile deneme tahtası yerine koyuyor.Bu ürünlerden de inşaallah kimsenin başına bir şey gelmez.Sayfaya başından itibaren bakıyorum ürünü övenler genelde ilk mesajlarını yazmışlar devamı yok.Enteresan değilmi??Satıcı arkadaşlarıma bir kaç kez ürünlerinin yıllardır satılıyor olmasına,sağlık için bu kadar şifa kaynağı olmasına rağmen neden duyulmadığını neden eczanelerde satılmadığını.Neden etrafımda bir çok doktor yakınım var.Bunlardan gano excel hakkında en ufak bilgilerinin olmadığını sordum.Cevap profesyonelce geçiştirme.Yazılanları okuduğunuzda bir çoğu ürün hakkında bilgi verebileceğini,bazıları ise genelde diş ürünlrini kullandığını ve memnun olduklarını yazmış.Piyasadaki herhangi bir diş macununu düzenli ve bilinçli olarak kullansanız zaten diş ve diş eti sorununuz kalmayacak.Ürünü satmak isteyenlerin ilk hedefi kanser hastaları yani çaresizliğe düşmüş insanlar.Benden sizlere tavsiye güvendiğiniz doktorların tavsiyesi dışına çıkmamanızdır.

Saygılarımla

• 2000'li yıllarda aloe vera bitkisinin etkileri gibi her derde deva niteliği taşıyan bir marketing sistemi. Tabikide ürünün etkileri olacaktır, kişiden kişiye değişsede kimi insanlar için faydalı kimi insanlar için faydasız gelecektir. Alan kullananlar için hayırlı olsun.
    Ülkemizde bozuk bir sistemin bozuk bir parçası malesef marketing sistemi. Ürün prospektüs'ü yok yöneticiler seminerde havalı pozlarını gördüğümüz insanların dediklerini kulaktan dolma bilgi yayarak insanlara ulaştırıyoruz. Klasik türk aklı sabah akşam yada aç tok al mutlaka faydası vardır mantığı. Yaşlılarımız hapların şekillerine göre haplara bakar ve ağızlarına atardı bizlerde ona iyi geliyor buna iyi geliyor yemekten önce yemekten sonra çay kahve niyetine derken onları bir nebze taklit ediyoruz. hoş türkiyede sağlık konusunda şansa yaşıyoruz. bu bitki ilaçlardan birşey olmaz gider bir sağlık kuruluşunda mide ağrısı için gideriz bacağımızı kaybederiz(Allah korusun)
    Bu tür sistem aldatmacasına kanmamanızı rica ederim çok değil 2 saatlik araştırma ve konu ile neyin ne olduğu anlaşılıyor. Saadet zincri mantığı gibi bir sistem çok basit şekilde özetleyeyim direk anlarsınız.

990 tl lik ilk kez paket aldınız ve size 550pv kazandırdı. Buda demek %11 pay yani 990*11/100=108 tl kazandınız. Ama bu kadar kazandınız yani 108tlcik. daha sonra siz soy ağacı oluşturacaksınız ve şanslısınız ki kendiniz üzerinden 4 kişiyi aynı anca 990Tl lik pakette dahil ettiniz. 550*4=2200pv birde sizin 550 pv niz vardı toplam 2750pv yaptı buda demekki %20 pay alacaksınız 990*20/100=198Tl yapar 4 kişiyi dahil ettiniz 198/4=792Tl kazandınız e bir de 108tl vardı TOPLAM 900TL yani Siz kendiniz dahil toplam 5 kişi girdiniz ve şirkete 4950tl kazandırdınız ama sadece siz 900tl kazandınız diğer arkadaşlarınız yani o 4kişi her biri 108tl kazandı.
    http://www.wellness.gen.tr/kazanc-plani/ /burdan bakabilirsiniz)

Şimdi uyanıklar diyorki para katlanarak artıyor bir nebze doğru ama size söylemedikleri şu şimdi siz yukarıda yaptığımız işlemleri yaptınız ve 1ayda 900tl kazandınız. Tamam peki diğer ay ne olacak bunlar diyorki para katlanıyor ya 900 sabit kalıyor sanki onun üzerine ekleniyor gibi gösteriyorlar. Bknz başları hikayelerine hep öle yazıyor 1 ay da şukadar 2 ayda bukadar 3 ayda daha fazlası. Kesinlikle hayır 900tlsabit kalmıyor siliniyor. burdaki %20 max kar payı artık sizin dahil ettikleriniz kimleri dahil ederse yada siteden ne alırsa aldıklarının %20si yani sizin dahil ettiğiniz 4 kişi hiçbirşey yapmazsa para alamıyorsunuz. Yada bu 4 kişinin 4 üde siteden 20tl lik alışveriş yaptı toplam 80tl harcadı siz 80tl nin %20sini alırsınız..

Kısaca o 5 kişide kendi kazançlarını sağlaması için her biri bi 4 kişi daha dahil edecek sonra dahil ettikleride dahil edecek ve soy ağacınız büyüyecek. artı bunları yaparkende ilk 4 kişi siteden alışveriş yapacak ve onlarıda satacak. Yani kolay iş değil zaten 4 kişi 990tl lik paket aldırıyorsunuz 900 tl kazanıyorsunuz 90tl zarardasınız

Ürün tanıtımını yaptım nasıl kazancaksınız anlattım şimdi son olarak şuna dikkat çekeyim. Yıllardır bozuk sistem aldı başını gidiyor. Peki siz hiç bu işten kar edip bir işletme kurup ekmeğe muhtaç insanlara iş kapsı aralayan gördünüzmü ? Bu iş için girerler video çekilir hikayeler yazılır ok para kazandırıyor denilir ama sonrası ? 3 sene içinde aylık 30bin tl nin altına düşmüyorlarmış. Aklı başında olan adam ayda 30bin tlnin altına düşmüyorsa gider bir işletme kurar en basitinden simit dükkanı açar simitçi kurar insanlara hizmet götürür yapan varmı yok !!

2.cisi dikkat edin hep maddi durumu zor olan insan böle büyük para kazanır, lisede tembel olan, ailesini okula gönderemeyen,bir baltaya sap olamamış ama birden bu işe girmiş köşeyi dönmüştür. bir video izledim genç bir kız ailesinin durumu olmadığı için bu işi görmüş ve önyargılarını yıkmış ya olurmu demiş ve olmuş şimdi bu işten kazandığı ile özel ünivertiye gidiyor ve şimdi otomobil almayı düşünüyormuş. Tabi haklıdır genç kızımız otomobil alsın özel üniversiteye gitsin türkiyede hedef o olmalı zaten.. İzgören hocayı dinlemediği nerden belli (Bedava peynir sadece fare kapanında olur)
    Başarı hikayelerini okudum matematiğim şaşdı 3 yılda ayda stabil 30bintl kazanıyor maşallah dedim böle devam etsin 5yılda rahmetli sakıp sabancının vefat ettiğindeki parasına ulaşır!

3.cüsü bu kadar sağlık düşünülüyorsa ve pazarlaması yapılıyorsa ve çok önemli ise neden bu şirketin ceo'ları facebook yada sosyal medayada poz vermesini biliyorda bir onkoloji binasında poz vermiyor yada bir kanser hastası bir çoğun yada bir insanın yardımında değil. Üniversitelerde dünya sağlık gününde seminer değilde her ilin 4 veya 5 yıldızlı otellerinde toplantı hazırlanır. Yada bir dernekte toplantı hazırlanır. Neden stand kurulmazda dünya sağlık gününde halka bedava ürün çay kahve ikram edilmez. Neden doğa için mücadele yada tema gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer almazlar. Bir çalışanınız 30bin tl kazanıyorsa siz ne kadar kazanıyorsunuzdur kim bilir.

Son olarakta para her derde deva ise durumu iyi olan bu işe girmek istemezmi ? misal ayda 10bin tl kazanan bir kimse ek gelir ile ayda 20bin tl kazanmak istemezmi. istese bu işe girmezmi ? giremez diye kural mı var ?

Arkadaşlar siz siz olun telemarketing,webmarketingyadanetroekmarketing gibi olaylara bulaşmayın, Ancak hayatta belirli bi noktadasınızdır araba satıp 70bintl yi bir spor takımına yatıracak güçde iseniz ve para umrunuzda değil bir zevk için bunu yapacak konumda iseniz girin bu işe yoksa hiç bulaşmayın.
    Denetimsizlik dizboyu ve haksız rekabete ortak olmuş olursunuz kolay gelsin

• eczicten E kullanıcısına yanıt
    Tüm gano satıcılarının kopyala yapıştır gibi ezberledikleri cümleler. Tek amacınız üye yapıp para kazanmak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.