Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
18
Favori
501.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada yorum yapanların cogu er yada yeni uye..eski uyelerden yorum yok dogru duzgun..buda ınsanı supheye cekıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

burada yorum yapanların cogu er yada yeni uye..eski uyelerden yorum yok dogru duzgun..buda ınsanı supheye cekıyor..

çok doğru söylüyorsunuz. dikkatimi çekti. bu form gelenlikle teknoloji ağırlıklı bir site. amam bakıyorum ki. adam sadece (GANO EXCEL) li kötülemek için üye olmuş. ilk masajı bu. başka aktifliğide yok.
    rakib bir firmadan mı diye düşünmeden edemiyorum.
  • bakın arkadaşlar eski yorum yapan kişiler şimdi unutmuşlardır takip bile etmiyorlardır siteyi onun için yazmamaları gayet normal ürün hakkında şüphe duyan varsa ona anlatabilirim evet başarılı bir firma kazanç planında kimse kimsenin hakkını yemiyor kafasında soru işareti olan varsa anlatabilirim
  • cancan68 C kullanıcısına yanıt
    -MALEZYA SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI
    -MALEZYA GIDA KONTROL ONAYI
    -AVUSTRALYA KARANTİNA VE DENETLEME ONAYI
    -SİNGAPUR ÖZEL ÜRETİM STANDARDI ONAYI
    -CAMBRİDGE ÜNİVERSİTESİ LABORATUAR ONAYI
    -BİOCHEM LABORATUAR ONAYI
    -DSA-FEDSA-WEDSA ÜYELİĞİ
    -ULUSLARARASI HELAL SERTİFİKASI
    VE SON OLARAK TÜRKİYE SAĞLIK VE TARIM BAKANLIĞI ONAYI
    BU LABORATUAR DAN ONAY OLAMAK HİÇ KOLAY DEĞİLDİR ARAŞTIRMADAN LÜTFEN YORUM YAPMAYINIZ BUNU HER İŞ İÇİN DİYORUM
    SENİN GANO EXCELE KARŞI Bİ GAREZİN Mİ VAR ACABA YANİ HER YORUMUNDA KÖTÜLÜYORSUN ŞİRKETİ ÜRÜNLERİ MADEM DEDİĞİN GİBİ KÖTÜ OLSA 5 YILDAN BU YANA YÜKSELİRMİYDİ BU ŞİRKET CİROSU İLK YIL 100 BİN İKEN ŞİMDİ 30 MİLYON OLMASI KÖTÜ BİR FİRMA OLDUĞUNUN GÖSTERGESİMİDİR ACABA ? SENİN ÜRÜNLERİ NASIL KULLANDIĞIN ÖNEMLİDİR
    BEN SENİ GERÇEKTEN KINIYORUM ÇÜNKÜ BİLMEDEN YORUMLAR YAPIYORSUN VE İNSANIN SİNİRLERİNİ BOZUYORSUN 282 PAKETİN AÇIKLANMAMASININ SEBEBİ ŞUDUR ÜRÜN AZ OLDUĞU İÇİN VERİM ALINMIYACAĞI İÇİN SÖYLENMİYOR AMA ÖĞRENCİ OLUP BU İŞE HEVESLİ İŞİ YAPMAK İSTEYENLER İÇİN VERİLEN BİR PAKETTİR BİDE SEN ÜRÜNLERİ İSKONYOLU ALIYORSUN ÇÜNKÜ 990 TL LİK PAKETİ ALDIĞINDA HESABINA 30 TL GİBİ BİR ÜCRET YATIYOR
  • şüpheli...içim rahat değil...
  • titan zinciri olur yakında.
  • detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar!!!
    grubumuzun sitesi olan
    www.wellness.gen.tr adresini inceleyebilirler.
    iyi çalışmalar.
  • GANO EXCELLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİR ÇOK CİDDİ ÜRÜN SONUÇLARI ALDIM KESİNLİKLE KULLANMANIZI ÖNERİRİM . 0541 905 1654 ARİF YILMAZ
  • ARKADAŞLAR BEN 22 AYDIR FİRMANIN İÇERSİNDEYİM VE ÇOK CİDDİ SONUÇLAR ALDIM KESİNLİKLE BUNLARI PAYLAŞMAM GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM O YÜZDEN YORUMA YAZIYORUM İNŞALLAH BİRİLERİNİN HAYATLARIDA DOKUNABİLİRİM DİYE
    ARİF YILMAZ : 0541 905 1654 .
  • mechultipo M kullanıcısına yanıt
    GANO EXCELLE İLGİLİ HİÇ SUNUM VEYA HER HANGİ BİR ŞEY DİNLEDİNİZ Mİ ?
  • Arkadaslar inanmayin , kanmayin bu tarz urunlere
    Bunlarin hepsi pazarlama stratejisi
    Her sene bir başkası moda oluyor gojisiydi, yesil kahvesiydi uzar gider bu tarz urunler
    En fazla yapabildikleri biraz vucut sicakligini artirmak, biraz kalp atışını hizlandirmak bunlar da metabolizmayi cok az bi miktar hizlandirir
    Onun dışında sayilanlarin hepsi sizin paraniza ve sagliginiza dikilen ac gozlerin uydurmasidir
    Hele hele sirf bu konuya mesaj atmak icin uye olanlari kaale dahi almayin
    Bir doktor adayi olarak simdilik soyleyebileceklerim bu kadar, tesekkurler okudugunuz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatta direk bu topikteki 0 mesajli üyeleri bloklayin ki ilerde baska konuda da sizi kandirmaya calismasinlar, ben oyle yapicam şahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırklareli ilinden cevaplamak isterim....Ganodermalicidıum özütü Sadece Ganoexcel firma patentindedir.Taklitleri var dikkat ediniz.Kesinlikle ilaç değil yalnız içerisinde taşıdığı organik germanyum ve daha fazlası pub-med doktor görüşleri sitesinden bakabilirsiniz.0 537 495 19 11 Murat.....Daha neler var neler reishi de. Kesinlikle pişman olmazsınız.
  • hiçbir network marketing firmasının titan ile alakası yoktur titan,saadet zinciri vb gibi terimler birer kandırmacadır size elle tutulabilir bir ürün vermezler ve olduğundan fazla para isterler yani yatırım yapıyoruz derler başka açıklama yapmazlar network marketing ise cuzi fiyatlarla sisteme dahil olmanızı sağlar çünkü network marketing bir iş fırsatıdır diğer ismi ile ağ pazarlamacılığı koskoca ülker fabrikası bile dore markarsıyla network marketing yaparak ciddi bir gelir elde etti inanmıyorsanız araştırabilirsiniz google elinizin altında ve turkcell facebook microsoft coco cola vb şirketlerde network marketing yaparak böyle büyük noktalara geldiler network marketing masa başında oturup bir patron emri altında çalışmadığınız için sizlere çok tuhaf ve garip geliyor oysaki bu sistem ile zengin olmuş insanlar var.. gelelim firmaya gano excel firması sağlığımıza yararlı olan 6 adet ganoderma mantarı bileşeninin tek patent sahibidir bu formülasyonı sadece kendi firması kullanıyor başka kişiler bilmiyor bu formülü ürünleri kaliteli ve sağlıklı hücre yenileme ve bağışıklık sistemini güçlendiren maddeler bulundurmaktadır mantar yenilebilen bir mantar türü değildir içindeki ham madde kahve diş macunu sabun çay ve kapsüllerin içine konularak tüketmemizi sağlar bunlar hiçbir şekilde ilaç değildir sadece gıda takviyesidir şuan 22 yaşında bir gano excel firmasının üyesiyim yeni katıldım ve şuan ki kariyerim director firma ve kazanç planı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz unutmayın sadece 1 saatinizi can kulağı ile dinlemeye ayırırsanız sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz isterseniz bu işi tam zamanlı bile yapabilirsiniz unutmayın sadece karşınızdakini dinleyin onlar sizin bu fırsatı değerlendirmeniz için konuşuyor karar sizin...

• conqueror21 kullanıcısına yanıt
    peki siz bir doktor adayısınız ve bilmediğiniz bir konu hakkında yorum yapıyorsunuz sizce ön yargılı davranmıyormusunuz ? çevremde ilaçtan ve doktardan görmedikleri yararları bu ürünler sayesinde gördüler peki ben hangisine inanmalıyım ? evet doktorlar ve ilaç fabrikaları böyle ürünlerin kullanılmasını kesinlikle önermiyorlar peki neden ? çünkü insanlar böyle bir gıda takviyesinin vücuda iyi geldiğini hatta ve hatta tedavi olduklarını görünce ilaç kullanmıyacaklar peki ne olacak ilaç firmaları sekteye uğrayacak artık çark dönmeyecek insülin şeker hapları ve bir çok haplar tüketilmeyecek fabrikalar kapatılacak kolon kanserinden 6 aylık ömrü kaldı götürün diyen doktor 6 ay sonra temiz raporunu görünce şok oldu yani daha bir çok tedavide başarılı bir şekilde sonuç aldı kalkıp bana bu insanlar kandırıyorlar sizi demeyin peki kandırmaca olsaydı eğer türkiyeye ilk geldiğinde ilk yıl 1 milyon ciro yapıp aradan 6 yıl geçip 30 milyon ciro yapması sizce bir kandırmacamı ? ha bu arada TÜRKİYE SAĞLIK BAKANLIĞI onayı var ayriyetten CAMBRİDGE ÜNİVERSİTESİNDEN onayı far doktor adayısınız az çok nasıl bir üniversite olduğunu bilirsiniz iyi akşamlar...

• arkadaşlar kulaktan dolma bilgilerle milletin zihnini bulandırmayın?hanginiz kullandıda faydasını görmediniz..sosyal ağlardan başınızı kaldırıpta araştıranınız oldumu ??!
    gano exelin türkiyede tükettiğimiz ürünlerin % 99 undan daha faydalı ürünleri var.alıp kullanacaksın bi kaç ay ondan sonra klavyenin başına geçeceksin....
  • mucahityetik M kullanıcısına yanıt
    http://www.ganoexcel.com.tr/ girin araştırın.google amcayada sorun o size istemediğiniz kadar sonucu atar önünüze
  • coca cola çok faydalı bi ürün değilmi ?? herkes ne pok olduğunu bildiği halde hergün tıkınıyor o zıkkımıhttp://enteresanbilgiler.net/dis-devletlerde-kola-bakin-ne-icin-kullaniliyor-izleyin birde şu videoyu izleyin bi zahmet
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.