Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
8
Favori
40.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartalacar

ya bu bimcelle avea bire bir aynımı?...

Şebeke alt yapısı olarak evet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: padrino86

quote:

Orijinalden alıntı: f2012

ben avea'nın yıkılanını kullanıyorum normalde. 19 lira artı vergisi şuyu buyu derken baktım her ay 30 lira yüklemek zorunda kalıyorum.

şimdi soracağım soru şu: bimcell'de istediğimiz miktarda kontör yükleyebiliyor muyuz? mesela tarife için 19 lira yüklesem tam 19 ya da 22 lira yükleyebilir miyim? bilgisi olan var mı?

vergisi şuyu buyu nedir ya faturalımı kullanıyosun,ben 1 senedir kullanıyorum 19.dan bi kurus fazla almadı benden

19 lira paket 1.3 lira vergi etti 20.3 lira. 20 lirayi gecti. 20 liradan snra 30 lira yuklenebldgi icin 30 lira yukluyosun. tabi snraki aylarda oncdn arta kalanlari biriktrirek daha az yukleme yapilblir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internet paketi konusunda sunlari ekleyeyim.
    Dh ve facebook takiliyrm. Ayda 200mb bile yetiyor.
    Video izlemem kucuk ekranda.
    Telefon galaxy ace

• evimde vodafone 4 mbps net hizi verirken avea da durum bu sekilde. bimcell e gecsemmi diye kararsz kaldim
     Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

evimde vodafone 4 mbps net hizi verirken avea da durum bu sekilde. bimcell e gecsemmi diye kararsz kaldim
     Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL

Hiç durma.Avea severlere duyrulur

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: padrino86

quote:

Orijinalden alıntı: f2012

ben avea'nın yıkılanını kullanıyorum normalde. 19 lira artı vergisi şuyu buyu derken baktım her ay 30 lira yüklemek zorunda kalıyorum.

şimdi soracağım soru şu: bimcell'de istediğimiz miktarda kontör yükleyebiliyor muyuz? mesela tarife için 19 lira yüklesem tam 19 ya da 22 lira yükleyebilir miyim? bilgisi olan var mı?

vergisi şuyu buyu nedir ya faturalımı kullanıyosun,ben 1 senedir kullanıyorum 19.dan bi kurus fazla almadı benden

19 lira paket 1.3 lira vergi etti 20.3 lira. 20 lirayi gecti. 20 liradan snra 30 lira yuklenebldgi icin 30 lira yukluyosun. tabi snraki aylarda oncdn arta kalanlari biriktrirek daha az yukleme yapilblir.

avea hariç diğer operatörlerden geçersen 1.30 tl vergiyi 1 sene ödemezsin ama avea'dan bimcele geçiş yaparsan 1.30 tl vergiyi almaya devam eder. örneğin türkcell veya vodafondaki hattını bimcelle taşırsan ve bu paketi alırsan bir sene boyunca her ay 20 tl yükleyip 19 tl paket alıp 1 tl'de hesabında kalır
    ayrıca bim'lerden veya bimcell online işlemlerden 5tl, 10tl, 20tl, 30tl ve katları gidiyor örneğin hattınıza 15 tl yüklemek istediğinizde 10 tl ve 5 tl'yi bim kasiyeri anında yüklüyorlar veya 25 tl yükleyeceksiniz 20 tl ve 5 tl hemen yüklüyorlar ister kredi kartınıza ister para kartınıza ister nakit olarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuanda en iyi bim gibi.. bundan daha iyisi yok gibi...varsa bilgilendirin arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

quote:

Orijinalden alıntı: aileia

quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Şöyle 250MB İnternet+Her Yöne 100SMS+Her Yöne 50DK gibi bir paket/tarife yapsalar benim için 10 numara olacak.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Bal100Paketi

belki bu isinize yarar faturasiz ayda 9 tl. 100 dakika, her yöne 100 SMS, 100 MB internet

Keşke dediğiniz gibi ayda olsa maalesef haftalık paket. İlk gördüğüm zaman ben de aylık sanıp çok heyecanlanmıştım

aynen dediğin gibi.

bu paket aylık olsa saniye durmaz Avea'ya geçerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan99

Merhaba arkadaslar. Yasadigim bolgede ne internet var ne sabit telefon. Suan Turkcell kullaniyorum ancak 5 snlik aramaya bile 50 krs kesiyor smslerde oyle. Bana uygun bir operator ve tarife ariyorum. Aylik gorusme suresi 200 dk yeter, sms olsada olur olmasada olur. Yasadigim yerde internet olmadigi icin 500 mb veya 1 gb internet olursa mukemmel olur. Bu hepsine verebilcegim para 20 tlyi gecmemesi lazim. Lutfen yardimci olur musunuz arkadaslar..Tskler.

?

• quote:

quote:

Merhaba arkadaslar. Yasadigim bolgede ne internet var ne sabit telefon. Suan Turkcell kullaniyorum ancak 5 snlik aramaya bile 50 krs kesiyor smslerde oyle. Bana uygun bir operator ve tarife ariyorum. Aylik gorusme suresi 200 dk yeter, sms olsada olur olmasada olur. Yasadigim yerde internet olmadigi icin 500 mb veya 1 gb internet olursa mukemmel olur. Bu hepsine verebilcegim para 20 tlyi gecmemesi lazim. Lutfen yardimci olur musunuz arkadaslar..Tskler.

?

Konu başlığındaki BİMcell'in 3lü tarifesi tam size göre.
  • quote:

quote:

?

20 tlye bugunun sartlarinda daha iyi bir paket yok arkadasim.

• bende yakında bimcelli olacam gibi vodafone da o kadar bakmama rağmen az konuşma ve smsli sınırsız internet bulamadım..6 seneden sonra elveda vodafone

bimcell in interneti nasıl arkadaşlar peki benim için en önemlisi internet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercankb -- 14 Ocak 2013; 2:49:52 >
  • aynı tearife avedada var zaten neden herkes bimmcell diyor.
    200 dk her yöne + 5000 sms + 1 gb internet. 19 tl
    interneti 2 katı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

aynı tearife avedada var zaten neden herkes bimmcell diyor.
    interneti 2 katı.

Hangi tarife hocam?

• Avea faturali var bende. bim e gecis yaparsam 30 tl faturama eklenecek mi.

• avea altyapısını düzeltsinde ondan sonra altyapı dağıtsın saga sola erzincan merkezine 7 km lik mesafedeyim hala 3 g yok internet o kjadar yavaş ki wap sayfalarını açmak bile işkence konuşmalar kesintili ne kadar berbat anlatamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Avea faturali var bende. bim e gecis yaparsam 30 tl faturama eklenecek mi.

Eklenir faturalıdan faturasıza geçiş ücreti
  • Avea faturalıdan Bimcell ön yüklemeli hatta herhangi bir ek ücret ödemeden geçmenin yolu nedir? İlla ki başka operatöre mi taşınmamız lazım öncelikle?

Bir de, Avea harici operatörden Bimcell'e geçersek, telsiz kullanım ücreti ödemiyor muyuz 1 sene, yoksa ben mi yanlış anladım?
  • quote:

interneti 2 katı.

Hocam hangi tarife bu tam benlikmiş vodafone kullanıyorum hemen buna geçiyim :)

• quote:

interneti 2 katı.

200 dk her yöne + 5000 sms + 1 gb internet. 19 tl HANGİ AVEA TARİFESİ BU?

FATURASIZ MI? NEDİR? KENDİN KULLANIYOR MUSUN? GEÇİŞ NASIL OLUYOR?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.