Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
8
Favori
40.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea'dan Bimcell arandığında ve arayan kişinin Avea içi her yöne konuşma süresi varsa Bimcell'i aradığında ücretlendirme Avea içi ( yani Avea her yöne süresinden mi düşer) gibi mi olur yoksa diğer operatör gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aileia

quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Şöyle 250MB İnternet+Her Yöne 100SMS+Her Yöne 50DK gibi bir paket/tarife yapsalar benim için 10 numara olacak.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Bal100Paketi

belki bu isinize yarar faturasiz ayda 9 tl. 100 dakika, her yöne 100 SMS, 100 MB internet

Keşke dediğiniz gibi ayda olsa maalesef haftalık paket. İlk gördüğüm zaman ben de aylık sanıp çok heyecanlanmıştım
  • Her yöne 500 dakika ve sınırsız internet 25 tl dendi beyler sizce nasıl teklif ?
  • hangi firma? sınırsızkac mb a kadar hızlı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

hangi firma? sınırsızkac mb a kadar hızlı?

Avea kişiye özel teklif.Sınırsızın hızı hakkında bir bilgim yok müşteri hizmetleri ile görüşmedim zira bu ara ayda bir değişik teklifler yolluyorlar kafam karıştı çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utuman -- 11 Ocak 2013; 1:36:22 >
  • Ben kullanıyorum Bimcell i 8 yıldır ilk defa doya doya konuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

avea zam yapti 19'luga buna mi gecsem diye dusunmuyor degilim.

nası zam yaptı? ne kadar oldu aveanın yıkılan paket i?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

nası zam yaptı? ne kadar oldu aveanın yıkılan paket i?

"12 aydan daha uzun süre YIKILAN PAKETten faydalandın. 8 ocak itibariyle aynı paketi 23 Tl ye veya Heryöne 500 dk+1000 sms içeren yeni YIKILAN PAKETi 19 Tl ye alabilirsin" diye mesaj geldi AVEAdan
  • BİLGİ:

Avea her yöne 500 dk - 5000 sms - sınırsız internet 20 tl ödüyorum, 1 yıl tahattüt verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monster99

BİLGİ:

Avea her yöne 500 dk - 5000 sms - sınırsız internet 20 tl ödüyorum, 1 yıl tahattüt verdim.

hocam nereden başvurabiliriz

vodafone faturalı kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: use2000

Bugün kimlik fotokopim ile birlikte Bim'e gidip Bimcell'e numara taşımak için başvurdum. Sanırım önümüzdeki hafta içi hattım taşınmış olur.

Bende bimcell'e geçmeyi düşünüyorum halihazırda avea kullanıyorum bu şartlarda numaram taşınmış mı olacak çünkü bimcell'de avea altyapısı kullanıyor ondan bağımsız mı değil mi? İkincisi hattım faturalıydı bimcell'e geçince faturasız hatta mı dönüşecek? Bimcell konuşma dakikası bitince yeniden yüklenip bir ay sonrasına kadar mı geçerli oluyor? Geçiş için fatura kesim tarihlerini mi beklemek lazım geçince avea'dan yüklü fatura gelme gibi bir durum olur mu? Birde şikayet var sitesinde bimcelle ilgili çok şikayet var mesela geçiş yapılırken 39 TL gibi bir ücret alınıyor mu? veya yüklenen TLnin haricinde hatta ekstradan 50 kuruş daha olması gerekiyor mu vb...Aydınlatırsanız çok sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: remurat

quote:

Orijinalden alıntı: use2000

Bugün kimlik fotokopim ile birlikte Bim'e gidip Bimcell'e numara taşımak için başvurdum. Sanırım önümüzdeki hafta içi hattım taşınmış olur.

Bende bimcell'e geçmeyi düşünüyorum halihazırda avea kullanıyorum bu şartlarda numaram taşınmış mı olacak çünkü bimcell'de avea altyapısı kullanıyor ondan bağımsız mı değil mi? İkincisi hattım faturalıydı bimcell'e geçince faturasız hatta mı dönüşecek? Bimcell konuşma dakikası bitince yeniden yüklenip bir ay sonrasına kadar mı geçerli oluyor? Geçiş için fatura kesim tarihlerini mi beklemek lazım geçince avea'dan yüklü fatura gelme gibi bir durum olur mu? Birde şikayet var sitesinde bimcelle ilgili çok şikayet var mesela geçiş yapılırken 39 TL gibi bir ücret alınıyor mu? veya yüklenen TLnin haricinde hatta ekstradan 50 kuruş daha olması gerekiyor mu vb...Aydınlatırsanız çok sevinirim...

Avea'dan geçenlerden sanırım 20 TL gibi bir geçiş ücreti alınıyormuş. Avea son faturaya ekleniyor diye duymuştum. Onun için önce başka operatöre sonra da Bimcell'e geçebilirsiniz. Bimcell hatları sadece faturasız. Bimcell paketin bittiğinde ay içerisinde tekrar alabiliyorsun diye biliyorum. Eğer paket kullanıyorsan fatura kesim tarihinden 1 hafta 10 gün önce taşıma işlemlerine başla sonraki faturan doğmasın.
  • Bugün geçişim tamamlandı. Şuan için oldukça memnunum. Tereddütte olanlar bence bi geçip deneyin
  • Turkcell hattım arkadaşın üstüne sırf zamanında gnctrkclle geçebilmek için onun bilgileriyle kayıt olmuştum. Kendisi şehir dışında ve bir kaç senedir görüşmüyoruz. Turkcell üzerinden hat bilgilerimi güncelleyip Bimcelle geçiş yapabilir miyim? Yoksa ektradan yapmam gereken bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Turkcell hattım arkadaşın üstüne sırf zamanında gnctrkclle geçebilmek için onun bilgileriyle kayıt olmuştum. Kendisi şehir dışında ve bir kaç senedir görüşmüyoruz. Turkcell üzerinden hat bilgilerimi güncelleyip Bimcelle geçiş yapabilir miyim? Yoksa ektradan yapmam gereken bir şey var mı?

hat arkadaşınız üzerine ise taşıma için arkadaşınızın olması şart, yok hat sizin üzerinize ama gençtürkcell kaydı arkadaşınızın üzerine ise hiç sorun yok, çünkü gerçek hat sahibi sizsniz, birde açık hatmış gibi davranıp kendi üzerinize alma olayı var türkcell hala yançiziyormu bilemiyorum ama Avea ve Vodafone BTK kararını uygulayıp kişinin kendi üzerine hattı almasına müsaade ediyor bu sene ekim ayına kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

Orijinalden alıntı: monster99

BİLGİ:

hocam nereden başvurabiliriz

vodafone faturalı kullanıyorum.

Hocam ben turkcellden geçtim aveanın 25 tl lik bi kontörlü paketine 250 dk 250 sms 1 gb internetti, 3 ay sonra beni arayıp böyle bi kampanya olduğunu söylediler, 1 yıl tahhüt verirsem 500 dk 5000 sms sınırsız internet oluyormuş, aslında paketin adını bile bilmiyorum ama avea müşteri hizmetlerini ararsan öğrenebilirsin, şu an memnunum sınırsız internet olayı süper bişey. Hatta sıcak fırsatlar bölümünde açılmış konusuda vardı, biraz araştırırsan denk gelirsin, yanlız bu kampanya 5 ay önce falan olmuştu.
  • quote:

Evet 23 TL oldu fakat her yöne 500 dakika ve 1 GB internet veriyor.
    Bu pakette aynı miktara ulaşmak için 19 TL + 9 TL (ekstra 500 MB) + 10 TL (ekstra 250 dk) = 38 TL vermek gerekir.

Tabii az kullanıyorsanız yine de uygun - ben de kardeşimi bu tarifeye geçirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

ben geçtim çok memnunum. interneti bayağı hızlı

mesajlar her yöne değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

ben geçtim çok memnunum. interneti bayağı hızlı

mesajlar her yöne değil mi?

evet
  • Avea'dan bimcelle geçen yok mu geçerken hangi hattan olursa olsun ücret alınıyor mu? Aveadan da geçsek sonuçta numara taşıma olmuyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.