Şimdi Ara

Facebook Hareketleri Dökümü Bölümünü Nasıl silebilirim?(Resimli)ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
85.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar facebooktaki geçmişte olan şeyleri kayıt olduğu bir bölüm var kendi tarafımızdan görülen.Yani benim hesabımdan giriş yaptığım zaman bunların sıfırmış gibi göünmesi gerekiyor hareketler dökümü bölümünün

Facebook Hareketleri Dökümü Bölümünü Nasıl silebilirim?(Resimli)ACİL

bu resimdeki 2011 2012 yılında yapılan şeyler mesela,nasıl kadlırabilirim tüm geçmişi?Sağdaki bölümlere tıkladığım zaman bazıları silinmiyor.Yani bir arkaşıma o zaman arkadaşlık siteiği göndermişsem bu silinemiyor anca arkadaşlıktan çıkar diyip silebiliyorum oda olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 29 Aralık 2012; 3:52:10 >

• Sağ taraftaki kalem işaretine tıklayıp sil dediniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

Sağ taraftaki kalem işaretine tıklayıp sil dediniz mi ?

Gerek kalmamış sanırım artık, kız arkadaşı terk etmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

Sağ taraftaki kalem işaretine tıklayıp sil dediniz mi ?

Gerek kalmamış sanırım artık, kız arkadaşı terk etmiş olabilir.

ALLAH seni güldürsün sen beni güldürdün :D

• peki tüm hareketleri nasıl komple birden sileceğiz
  • Arkadaşlar biraz hort olacak ama bende bu soruna çözüm arıyorum tekrardan yazmak yerine buraya yazmayı uygun gördüm. Konuyu açan arkadaşda yardımcı olabilirse sevinirim. Googledan arattığımda hep searchi silmek ile ilgili şeyler çıkıyor ancak arkadaş ekleme olayını kaldırabilir miyiz "Yani bir arkadaşıma o zaman arkadaşlık isteği göndermişsem bu silinemiyor anca arkadaşlıktan çıkar diyip silebiliyorum oda olmaz." Aynen bu sorunu yaşıyorum ve nasıl olur bunun cevabını bilen birileri varsa çok yardımcı olur
  • aynen arkadaşlar bende bu durumdan mağdurum arama kayıtlarını silmeyi gösteriyor herkes ama burada arkadaşlık isteği gönderdiğim kişiler görünüyor ve arkadaşlıktan çıkarmadan gitmiyor başka bi yolu yok mu bilenler yardımcı olsa
  • Facebook bu sorunu kendi bünyesinde çözmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B597E0BCE -- 21 Haziran 2021; 12:0:3 >
  • Facebook bu sorunu kendi bünyesinde çözmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B597E0BCE -- 21 Haziran 2021; 11:59:40 >
  • Hareketler Dökümü sayfasının hemen alt kısımda bulunan Daha Fazla seçeneğe tıklayın. Bu sayede alt kısımdaki menünün açılmasını sağlayacaksınız.

facebook-arama-silme-son

Daha Fazlaya tıkladıktan sonra alt kısımda Ara Seçeneğini göreceksiniz. Bu ara seçeneğine tıkladığınızda tüm ayların arama kayıtlarını göreceksiniz. Aldığım ekran görüntsünde Ocak 2013 ve Aralık 2012 yılın arama sonuçları görünüyor. Bu dökümleri tek tek silmenize gerek yok. Üst kısımda bulunan Arama Kayıtlarını SiL seçeneğine tıklamanız yetecektir. Sonrasında Tüm arama geçmişinin silindiğini göreceksiniz. Bu sayede aradığınız ve yaptığınız hiçbir şey görünmeyekcektir. Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.