Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
62
Favori
456.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ülkede bir sürü suriyeli var. it gibi enikliyorlar,bunlara bedava sağlık hizmeti,ceplerine harçlık nasıl verilecek.bizim gibi enayiler sayesinde işte. benim hakkımı kim yiyorsa zehir zıkkım olsun.
  • heh bu fiyatların en önemli sebeplerinden biri tavan fiyat uygulaması.

adam trafik canavarı, önüne gelen çarpıyor. dolmuş şöförü, taksici falan filan.

normalde ne olur bu adam cezalandırılır di mi ? nah size, istikrar abidesi ülkenin adalet timsali partisi hiç daha çok kendine oy veren bu adamları üzer mi tabi ki üzmez.

adam senede 20 tane kaza da yapsa trafik sigortası maksimum 5000 tl olabilir diye kanun çıkarır, e sigorta firmaları ne yapacak, sigorta yapmak zorundalar, düzgün araç kullanan, kurallara uyan sefillerden bu adamların yaptığı kazanın parasını çıkarır.

üo sefil kim mi oluyor, biz oluyoruz. insan gibi yaşamaya çalışan, neyin ne olduğunu gören bu yüzden makbul olmayan milletten sayılmayan gavurlarız. adamlar burada bile vuruyor kardeşim.
    OLAY TAMAMEN BAZI SERVİS VE ARAÇ SAHİPLERİNİN 2000 LİRALIK HASARI 10.000TL OLARAK GÖSTERİP SİGORTA ŞİRKETLERİNİ SOYMALARI İLE ALAKALI.KASKODAN ALDIĞI PARALARLA GEÇİMİNİ SAĞLAYANLAR BİLE VAR.SEN SİSTEMİ KÖTÜYE KULLANIRSAN SUÇU OLMAYAN VATANDAŞDA YANAR ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ..OLAYIN KISACA ÖZETİ BU..
    Bugun satışını aldığımız 2009 Fiat Fiorino Combimix 'e alayı 2000 ve üstü fiyat cıkardılar. Doğa ise 900 TL çıktı yaptırmadım. Ne benim ne babamın ne de validenin Allaha şükür 20 yıldır hiçbir kazası yok. Şaka gibi bir ülke olduk yazıklar olsun böyle adaletsizlige. Yayında ve yapımda emeği gecen herkesin Allah belasını versin.
  • heh bu fiyatların en önemli sebeplerinden biri tavan fiyat uygulaması.

adam trafik canavarı, önüne gelen çarpıyor. dolmuş şöförü, taksici falan filan.

normalde ne olur bu adam cezalandırılır di mi ? nah size, istikrar abidesi ülkenin adalet timsali partisi hiç daha çok kendine oy veren bu adamları üzer mi tabi ki üzmez.

adam senede 20 tane kaza da yapsa trafik sigortası maksimum 5000 tl olabilir diye kanun çıkarır, e sigorta firmaları ne yapacak, sigorta yapmak zorundalar, düzgün araç kullanan, kurallara uyan sefillerden bu adamların yaptığı kazanın parasını çıkarır.

üo sefil kim mi oluyor, biz oluyoruz. insan gibi yaşamaya çalışan, neyin ne olduğunu gören bu yüzden makbul olmayan milletten sayılmayan gavurlarız. adamlar burada bile vuruyor kardeşim.
  • Memlekete gelen istikrar fiyatlara yansıyor sayın seyirciler. A Haber sundu.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    OLAY TAMAMEN BAZI SERVİS VE ARAÇ SAHİPLERİNİN 2000 LİRALIK HASARI 10.000TL OLARAK GÖSTERİP SİGORTA ŞİRKETLERİNİ SOYMALARI İLE ALAKALI.KASKODAN ALDIĞI PARALARLA GEÇİMİNİ SAĞLAYANLAR BİLE VAR.SEN SİSTEMİ KÖTÜYE KULLANIRSAN SUÇU OLMAYAN VATANDAŞDA YANAR ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ..OLAYIN KISACA ÖZETİ BU..
  • sanırım bu millet buna müstahak, her şeyde olduğu gibi tepki gösteren yok, gösterenlerde sosyal medayda yazıp çiziyor uygulamada bişey yok
  • Bugun satışını aldığımız 2009 Fiat Fiorino Combimix 'e alayı 2000 ve üstü fiyat cıkardılar. Doğa ise 900 TL çıktı yaptırmadım. Ne benim ne babamın ne de validenin Allaha şükür 20 yıldır hiçbir kazası yok. Şaka gibi bir ülke olduk yazıklar olsun böyle adaletsizlige. Yayında ve yapımda emeği gecen herkesin Allah belasını versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

aracımı geçen sene 410 liraya doga sigortaya yaptırmıstım.şimdi yaptırmam gerekiyor doga 1100 lira istiyor.neova adlı siggorta 690 ile en düşük fiyatı verdi.10 liralık kazaları 100 lira gösteren hırsızların cezasını biz çekiyoz.hakkımı helal etmiyorum

alla alla mesele o mu cidden.

arkadaş trafik sigortasında asıl sorunun masraflar olmadığı 50 kez yazıldı.

sorunlar, ölümlü kazalarda suçlu ölen bile olsa tazminat ödenecek diye buyrurdular, birde geçmişe yönelik uygulanıyor. üstüne dolmuş şöförleri taksiciler falan filan gibi ak insanlar için üst sınır getirildi adam 50 tane kaza yapsa 5000 tl'den fazla ödemiyor.

bilin bakalım bunları kim ödüyor. mesele tamamen hükümet. 5 para etmez adamları kayırmak için (malum oy deposu) onların ödemesi gerekenleri biz ödetiyor

bunun kararını da tayyip emri ile davudoğlu verdirdi. başbakanlık kararı, gidin hakkınızı onlara helal etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Ocak 2016; 10:30:43 >

• geçen sene generali 380 tl trafik - axa 1275 kasko

bu sene axa 888 trafik - sompo 920 kasko

hayırlı olsun saray eşrafına... fonlardaki paraları örtülü ödenekten yerken haram zıkkım olsun...
  • ülke kümes gibi tilkiye emanet edilirse, olacağı buydu. ölüyü, diriyi derken sıra uçan kuşlara kadar geldi. ama bir gün öyle bir intikam alacaz ki... voyvodanın kazıkları bile bunlara diken gibi gelecek.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
  • O kadar çok yolsuzluk ve israf var ki bu açığı kapatmak için en kolay kalem araç sahibi olan insanlardır. ÖTV,KDV,MTV Akaryakıt vergisi, en baba kalemler hep burada. Söylenecek çok şey var aslında, ama tesiri yok ki, kime neyi anlatacan, dinleyen mi var sanki, Yinede Bimere şikayet edin. söz uçar yazı kalır.
  • Ak Sigorta Genel müdürü" %12 küsür büyüdük, Tavan fiyat uygulaması olmasa daha da büyürdük" diye söyledi. Yılda %5 (Ocak ayında) ve her ay 1,5 sigorta prim ücretlerinin artmasına rağmen üstüne üstlük %12 büyüme sağlanmış iken, bu tavan fiyat uygulamasına bu tepkiler neden, gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. Arkadaş kimin maaşı %12 arttı. Memurlara %7,5 verildi, Asgari ücretlinin Allah yardımcısı olsun. Zaten yılda %5+12(ay)X %1,5 toplamda %23 zam yapılıyor, yani daha ne diyelim, gözünüzü toprak doyursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 28 Şubat 2018; 11:15:48 >
  • Gecen sene 280 tlye yaptirdim sigortayi.2016 martta 890 tl cikti.bu nasil bir fiyat?ne oluyoruz?arac 2001seat cordoba.kaza yok tramer kayit yok.ayin 10unda son.inanin arabayi kullanmayip yaptirmayi dusunmuyorum.
  • Bu kadar halkına düşman bir devlet olabilir mi.

Bu kadar halkını umursamayan bir devlet olabilir mi.

Bu kadar başıboş bir düzen olabilir mi.

Bu kadar halkının değil de şirketlerin holdinglerin dediğini yapan bir devlet olabilir mi.

Bu kadar ezilmesine rağmen, asla umursanmamasına rağmen, hayatı devlet tarafından cehenneme çevrilmesine rağmen gidip gidip aynı adamları seçen bir halk olabilir mi.

İnsan sandığa gittiğinde sırf bu trafik sigortası fiyatları aklına gelse bile gidip başkasına atar oyunu. Bu halk gidip bu sisteme asla müdahale etmeyen adamları yine seçiyor.

Devlet halkını korumayacaksa neden var.

Ben böyle bir ortamda sigorta şirketi olsam yüzde 1 milyon zam yaparım arkadaş. Yüzde 10 milyon yaparım.

Ne karışan ne soran var. Zaten zorunlu. Mecbur yaptıracaksın.

Yok mu bu ülkede bu adamların birleşip zam yapmalarına, ortak hareket etmelerine engel olacak bir ticaret kanunu.

Ben böyle bir ülke görmedim arkadaş.

• Bana 1192 tl cikti. Yuh arkadas ya resmen hirsizlik bu. Sanki ferrarye biniyorum. Alt tarafi 2009 golf, bu ne ya. Haram zikkim olsun.
  • bu trafik sigortasını haram edenler utanın utanın. bu milli iradeye bir darbe resmen.

trafik canavarı olan kefenini giymiş ak dolmuşçu ve minübüsçülerin sigortasına üst limit koydu uzun adam ve kısa adam.

bu artışın en önemli sebeplerinden biri bu.

resmen cumhurun başına haram olsun diyorsunuz, ona oy veren kefenini giymiş ak yiğitlere haram olsun diyorsunuz.

paralelsiniz hepiniz.
  • ozkancan85 O kullanıcısına yanıt
    Şu rezilliğe bakarmısnız bu nasıl bir artıştır yahu ,üstelik kaso bile değil park halinde vurup kaçan dolu arabanın kaputu ezik içinde ama trafik 1 krş bile ödemiyor ama karşılığında 500 den aşşağı para almıyor
    ülkenin başı yok beyler başsız kalmış diyebiliriz bir anlamda ,ortalık soygunculara gaspçılara kalmış.
  • Aracım Ssangyong Actyon Sports 4x4. Ankara plaka. Ruhsatta kamyonet olarak geçiyor.
    Geçen yıl 880-900TL civarına Ergo sigortadan yaptırmıştım. En ucuz orası çıkmıştı. Ziraat sigortadan sorgulattım. Direk 2000TL çıktı.
    Opel Corsa Van (bu da ruhsatta kamyonet olarak geçiyor) sahibi bir arkadaş da yakın zamanda 2000TL'den yaptırdı.
    Gördüğümüz kadarıyla kamyonet tipi (hususi kullanım) için düz ve üst sınırdan bir rakama bağlamışlar. Küsürat bile çıkmıyor. Direk 2000TL.
    Daha bunun kaskosu var Geçen sene 1600TL'ye yaptırmıştım. 3000TL de o çıkar heralde :)
    Taksi kullansam senede bu kadar taksi parası vermem heralde :) Daha bunun yakıtı, bakımı, MTV'si var.

Ağzımızın tadıyla istediğimiz arabayı kullanmak hayal olmuş bu memlekette.

Not: Bir de PTT sigorta sitesinden sorgulattım.

Groupama Sigorta 1999,98 TL
    HDI Sigorta 2215,24 TL
    Ray Sigorta 2262,5 TL

Demek ki 2000TL alt sınırmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 3 Ağustos 2016; 8:05:31 >

• 2 sene önce sigorta ve kaskoyu yaptığım fiyata şimdi sigortayı zor yaptırıyoruz, zaten 2 yıldır kaskodan vazgeçtim yaptırmıyorum. Mazotta 5 lira oldu, yemin ederim küçük çocuğum olmasa 1 dk tutmam satarım arabayı.
  • Ev sigortası hediye degildir.. sigortacı size birlikte fiyat vermiş..sizin haberiniz olmadan prim ve tatil hediyesi için ev sigortası da satmış..800 tl nin 610 - 624 tlsi sadece trafik sigortası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 17 Ağustos 2019; 20:47:48 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.