Şimdi Ara

logitech MK710 Mouse Klavye Seti Sorunu Acil Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi Günler Arkadaşlar Benim sorunum Şu;

Set wireless USB ile tek bir yerden algılıyor yani klavye ve mouse wirelesslı tek dongılda. Mouse da bir sorun yok fakat klavye ile bir şeyler yazmaya kalktığımda v.b şeyler yaparken ya o anda yazmıyor yada geç algılıyor. Ama mouse tıkır tıkır çalışıyor bir sorun yok, klavye neden bu sorunu yapabilir benim usb girişlerinde sorun olsa diğer aparatlar ve kendi mouse da çalışmaz. bu konuda baya yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ayrıca şunu da belirmek isterim ürünü vatana götürdüm ve servisinin ne kadar b**kdan olduğunu anladım. Elemana verdim seti bir iki gün sonra sormaya gittim ne oldu diye, neymiş sette bir şey yokmuş bak sen Ya servis formuna da yazdırdım ara sıra oluyor diye birde aynısını tekrar söyleyince servis sizin gibi saatlerce ve günler bi ürünle uğraşmaz siz videoya çekin diyor. Ulan ben bunun arızasını ne zaman yapacağını nerede bileceğim 24 saat Kamera ile pc başında mı bekleyeceğim hata yapacak diye.

Neyse daha fazla sinirlenmeyeyim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa sorunumun ne olduğunu bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

• bende de m520 seti var aynı sizin sorundan bende de var. ama benim sorun farede. fare arada algılamıyor hassasiyet sorunu var. lag yapıyor. tek alıcıdan mı kaynaklanıyor acaba? logitech in ürünleri böyleymiş demek ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

bende de m520 seti var aynı sizin sorundan bende de var. ama benim sorun farede. fare arada algılamıyor hassasiyet sorunu var. lag yapıyor. tek alıcıdan mı kaynaklanıyor acaba? logitech in ürünleri böyleymiş demek ki..

aslında Klavyemde ve mouse dan memnunum ama bu teknik arızaya çözüm bulamıyorlarsa ve kalkıp bu üründe hiç bir şey yok diyorlar ise Logitech' e hiç bir şey diyemiyorum artık
    Siz servise verdiğinizde ne dediler sizin sorunuznuzu çöze bildiler mi peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daleth

quote:

bende de m520 seti var aynı sizin sorundan bende de var. ama benim sorun farede. fare arada algılamıyor hassasiyet sorunu var. lag yapıyor. tek alıcıdan mı kaynaklanıyor acaba? logitech in ürünleri böyleymiş demek ki..

aslında Klavyemde ve mouse dan memnunum ama bu teknik arızaya çözüm bulamıyorlarsa ve kalkıp bu üründe hiç bir şey yok diyorlar ise Logitech' e hiç bir şey diyemiyorum artık

Microsoft Wireless Desktop 3000'de tek alıcılı ama öyle bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: haul007

quote:

quote:

Microsoft Wireless Desktop 3000'de tek alıcılı ama öyle bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.

Bizde Logitech diye altık iyidir dedik ama cırt çıktı Umarım senin öle bir sorunun olmaz.
    Şu sorunuma da birileri çözüm bulsa tabi bir çözümü varsa. Aslında ben şey düşünüyorum gerçekten bi sorun mu var yoksa dedikleri gibi bir sorun yok mu benden kaynaklanan bir sorun mudur diye düşünüyorum ( artık kendimden bile şüphe ettirmeye başladı beni vatan bilgisayar )

• Bende MK710 klavye - Mouse set kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Tuşların basma hassasiyeti çok kötü. Oyun oynarken veya kod yazarken tuşlar takılıyor basmakta zorluk çekiyorum çoğu zaman. Bende de Mouse ve klavyede lag meydana geliyordu çok nadir bir şekilde ama bu sorunu kasanın arkasında bulunan usb alıcıyı ön tarafa alıp Mouse ve klavyeye daha yakın tutarak çözdüm. Ama gerçekten hiç memnun kalmadım en kısa zamanda değiştirip tekrar mekanik klavye alacağım.
  • quote:

İyi Günler Arkadaşlar Benim sorunum Şu;

Set wireless USB ile tek bir yerden algılıyor yani klavye ve mouse wirelesslı tek dongılda. Mouse da bir sorun yok fakat klavye ile bir şeyler yazmaya kalktığımda v.b şeyler yaparken ya o anda yazmıyor yada geç algılıyor. Ama mouse tıkır tıkır çalışıyor bir sorun yok, klavye neden bu sorunu yapabilir benim usb girişlerinde sorun olsa diğer aparatlar ve kendi mouse da çalışmaz. bu konuda baya yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ayrıca şunu da belirmek isterim ürünü vatana götürdüm ve servisinin ne kadar b**kdan olduğunu anladım. Elemana verdim seti bir iki gün sonra sormaya gittim ne oldu diye, neymiş sette bir şey yokmuş bak sen Ya servis formuna da yazdırdım ara sıra oluyor diye birde aynısını tekrar söyleyince servis sizin gibi saatlerce ve günler bi ürünle uğraşmaz siz videoya çekin diyor. Ulan ben bunun arızasını ne zaman yapacağını nerede bileceğim 24 saat Kamera ile pc başında mı bekleyeceğim hata yapacak diye.

Neyse daha fazla sinirlenmeyeyim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa sorunumun ne olduğunu bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşlar benim de aynı sorunum var. tek dongılla kalvye ve mause çalışıyor ama kalvye geç algılıyor. bunun çözümü nedir? ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: turkaboy

quote:

İyi Günler Arkadaşlar Benim sorunum Şu;

arkadaşlar benim de aynı sorunum var. tek dongılla kalvye ve mause çalışıyor ama kalvye geç algılıyor. bunun çözümü nedir? ne yapmam lazım?

• Sadece tahmin yürüterek tavsiyede bulunacağım. Alıcı kasanın arkasında ise böyle sorunlar yaşamanız muhtemel. Direk klavye ile fareyi görebileceği bir noktaya konumlandırmaya çalışın alıcıyı. Araya giren masa, sandalye, duvar gibi şeyler benim gözlemlediğim kadarıyla kablosuz aletlerin sinyalini ciddi anlamda etkiliyor. Ben F710 gamepad kullanıyorum alıcıyı direk gördüğünde odanın bir ucundan diğerine kadar çekiyor fakat alıcı masanın üstünde gamepad altındayken çekmiyor kızılötesi mantığı olmasa da sinyali zayıflatan şeyler yüzünden yaşıyor olabilirsiniz bu problemleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz Şaşmaz

Sadece tahmin yürüterek tavsiyede bulunacağım. Alıcı kasanın arkasında ise böyle sorunlar yaşamanız muhtemel. Direk klavye ile fareyi görebileceği bir noktaya konumlandırmaya çalışın alıcıyı. Araya giren masa, sandalye, duvar gibi şeyler benim gözlemlediğim kadarıyla kablosuz aletlerin sinyalini ciddi anlamda etkiliyor. Ben F710 gamepad kullanıyorum alıcıyı direk gördüğünde odanın bir ucundan diğerine kadar çekiyor fakat alıcı masanın üstünde gamepad altındayken çekmiyor kızılötesi mantığı olmasa da sinyali zayıflatan şeyler yüzünden yaşıyor olabilirsiniz bu problemleri.

direkt görüyor. laptop kullanıyorum zaten. başka bir sorun var ancak anlamadım. format attım hala aynı yahu :(((
  • quote:

quote:

Sadece tahmin yürüterek tavsiyede bulunacağım. Alıcı kasanın arkasında ise böyle sorunlar yaşamanız muhtemel. Direk klavye ile fareyi görebileceği bir noktaya konumlandırmaya çalışın alıcıyı. Araya giren masa, sandalye, duvar gibi şeyler benim gözlemlediğim kadarıyla kablosuz aletlerin sinyalini ciddi anlamda etkiliyor. Ben F710 gamepad kullanıyorum alıcıyı direk gördüğünde odanın bir ucundan diğerine kadar çekiyor fakat alıcı masanın üstünde gamepad altındayken çekmiyor kızılötesi mantığı olmasa da sinyali zayıflatan şeyler yüzünden yaşıyor olabilirsiniz bu problemleri.

direkt görüyor. laptop kullanıyorum zaten. başka bir sorun var ancak anlamadım. format attım hala aynı yahu :(((

Servisin dediği gibi videoya çekerseniz elinizde somut birşey olur en azından belki değişim gibi şeyler yapabilirler. Servisi Türkiye'deki en iyi servislerden biri Logitech'in. Şansınızı size söyledikleri şekilde bir deneyin derim. Vatan'ın kendi servisine değil de garanti belgesinin çıktığı servise gönderin Logosoft gibi.

• quote:

quote:

quote:

Servisin dediği gibi videoya çekerseniz elinizde somut birşey olur en azından belki değişim gibi şeyler yapabilirler. Servisi Türkiye'deki en iyi servislerden biri Logitech'in. Şansınızı size söyledikleri şekilde bir deneyin derim. Vatan'ın kendi servisine değil de garanti belgesinin çıktığı servise gönderin Logosoft gibi.

yardıklarınız için teşekkür ederim. sorun şimdilik çözülmüş gibi görünüyor. şöyle ki;

defalarca format attım...önce win7, tekrar sorunlar devam etti

sonra vista sorunlar devam etti

şimdi tekrar win7 kurdum. bir değişiklik yapıp microsoft security essentials programını yükledim

nedense bu kez sorunsuz ve geçikmesiz önceki gibi çalışıyor....arkadaşın pc'ye takıyorum gayet güzel...anladım ki sorun logitech ürününde değil

şimdilik iyi gidiyor. sorun devam ederse dediğinizi düşüneceğim.

• sorun devam ediyor :((
  • ttnet modem ile benim mk520'nin bağlı olduğu pc aynı odadaydı. şimdi modem'in yerini değiştirdim vızır vızır çalışıyor...denemediğim şey kalmadı hocam...bakalım şu anda gayet iyi sanırım modem ile usb dongle frekans çakışması yaşıyorlardı...o yüzden bu sorun oluşmuştur diye düşünüyorum..ama bakalım hala emin değilim..şimdilik bir sorun yok :)
  • sorun devam ediyor arkadaşlar...bu klavye neden geç yazar? klavye + fare kombo set mk520 kullanıyorum fare de sorun yok klavye yavaş yazıyor...neden acaba
  • quote:

sorun devam ediyor arkadaşlar...bu klavye neden geç yazar? klavye + fare kombo set mk520 kullanıyorum fare de sorun yok klavye yavaş yazıyor...neden acaba

sanırım donanımsal bir sorun var hocam, bende öyle bir sorun yok. istersen bir garantiye gönder.
  • quote:

quote:

sorun devam ediyor arkadaşlar...bu klavye neden geç yazar? klavye + fare kombo set mk520 kullanıyorum fare de sorun yok klavye yavaş yazıyor...neden acaba

sanırım donanımsal bir sorun var hocam, bende öyle bir sorun yok. istersen bir garantiye gönder.

komple hdd'e format attım. yedeğini aldım. sıfırdan windows kurdum. saatlerimi aldı. bir kaç defa klavyeyi yere çaldım..belki iyi çalışır diye düşünerek...şimdi güzel..komple C'yi D'yi tüm disleri sildim yeniden oluşturdum...şu anda güzel yazıyor..yardımlarınız içi teşekkürler arkadaşlar

• Aynı sorun bende de vardı ozellıkle oyunlarda cok fazla oluyordu usb alıcıyı bır kez cıkarıp taktım sorun duzeldı ve sunuda soylemeden yapamıcam bu klavye mouse setını hıc ama hıc tavsıye etmıyorum aldıgıma bın pısmanım klavye tusları tabırı caız ıse kutuk gıbı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim sorun hala devamkadaşlar ediyor arkadaşlar...bir program kasıyor pc.yi fena ram yiyor sanırım. o programı arıyorum. sanırım google chore tarayıcısı...inşallah çözerim şu işi...bilenlerden yardım bekliyorum..
  • quote:

benim sorun hala devamkadaşlar ediyor arkadaşlar...bir program kasıyor pc.yi fena ram yiyor sanırım. o programı arıyorum. sanırım google chore tarayıcısı...inşallah çözerim şu işi...bilenlerden yardım bekliyorum..

bi çalışıyo bi çalışmıyo :D

Bu arada sorun hala devam ediyormu bu klavyeyi almak istiyorum ancak böyle bir sorun olacaksa almayayım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.