Şimdi Ara

CODEGEN 7' TABLET ŞOK MARKET 169,95TL super

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
7.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞOK Marketden bugun 169,95 tl den CODEGEN tablet aldım ilk gördüğümde kutusu cezbetti özelligine bakmadım aldım ve çok güzel herkese tavsiye ederim. Yazılımı inanılmaz hızlı hatta harika ve dokunmatik çok akıcı bence bu fiyata kesinlikle kaçırılmayacak bir cihaz.İçinden resimdeki gibi KILIF + DOKUNMATİK KALEM + Kulaklık +1 Adet usb çoklayıcı (kendi üzerinde direk USB port da var ayrıca)+Şarj kablosu+ usb data kablosu çıkıyor Tabletin üzerinde dedigim gibi Tam boy USB Port , mini HDMI çıkış tv ye bağlamak için ama kablosu yok ayrıca almak gerekiyor firmaya mesaj attım varmı diye cevap gelince bilgi veririm.Parlak ince piyano kasaya sahip tasarımı var oldukça begendim.İnternete girince arka plan havanın durumuna göre değişiklik gösteriyor ayrıca hava durumunu belirtiyor kar yagınca kar,yağmursa yağmur gibi 3 saatir oynuyorum tık demedi maşallah diyelim
    Smart 2 Office Programı var nasıl bir ayrıntı bu program aklım almadı.çok güzel tasarlamışlar.AAA ayrıca ekranın direk görselinin kopyasını alabiliyorsunuz bu çok büyük ayrıntı olmuş.Valla benim çok hoşuma gitti sizde bitmeden gidiip alın.bedava bedava Biraz daha inceledikten sonra ayrıntılı olarak datayları yazarım.

CODEGEN 7' TABLET ŞOK MARKET 169,95TL super

• quote:

Orijinalden alıntı: victory80

codegen qbix hangi modeli acaba? kutunun üzerinde model numarası kaç yazıyor?

codegen qbix V57 modeli www.codegen.com.tr girip baktım ama model görünmüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.