Şimdi Ara

Sir Balık LOL Hikayeleri Devam Ediyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
14
Favori
6.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Draven olabilir.Lissandra da enstantenik diyim ne diyim.Aynen Liss tam böyle entrikacı bi buzlu "Hürrem" yazarsan hoş olur.
  • Konuyu editledim arkadaşlar. Bugün fazla zaman ayıramadım. Yarın fırsat bulursam tekrar düzenleyeceğim.
  • Kizil orman ne la
    Kg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rengar'ın çocukluğunu felan yazacağım buralara..:D
    Bekleyin..
  • Kısa yazda okuyayım olum.

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeelbot

Kısa yazda okuyayım olum.

Kısa yazınca da sakız falı gibi oluyor la
  • Hocam bu hikayeleri kesmenizin sebebi ne ?benim konuda ben yazdım ama benden görüp birileri yazsın ben okuyayım diye yazdım ben zaten bende biliyordum çok kötü oldugunu sen müsait oldugun zamanlarda yazarsan çok seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: declan43

Hocam bu hikayeleri kesmenizin sebebi ne ?benim konuda ben yazdım ama benden görüp birileri yazsın ben okuyayım diye yazdım ben zaten bende biliyordum çok kötü oldugunu sen müsait oldugun zamanlarda yazarsan çok seviniriz

Ben seninkine kötü demedim hocam. Kısa dedim. Biraz daha uzun yazsaydın, olaya girseydin zaten insanlar devamını merak edecekleri için senin hikayen de beğenilirdi. Bu konuyu da örnek olarak verdim. Başka konularda vardı forumda, böyle hikaye yazan arkadaşların. Zor bir şey değil hikaye yazmak, sadece emek işi demeye çalışıyorum. Yazmayı seviyorsan devam et bence.

Aslında bu konudan sonra yazıp gönderen konuya eklediğim yada bu konudan cesaret alıp ayrı konu açıp yazan bir sürü kişi oldu zamanında. O yüzden misyonuma ulaştığımı düşündüm heralde o yüzden bıraktım. Zaten hikayelerinde hepsinin ucunu açık bırakmaya özen gösterdim, daha yazılabilecek çok şey var. Ama gündelik uğraşlar içinde zaman bulmak kolay olmuyor.

• Zed pls

• Başlığı Sir Balık LoL HEDİYELERİ devam ediyor diye okudum sana kafa atmaya geliyordum neyseki hikayelermiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Başlığı Sir Balık LoL HEDİYELERİ devam ediyor diye okudum sana kafa atmaya geliyordum neyseki hikayelermiş

Niye kafa atiyon ya sana da hediye ederiz bir seyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 29 Mayıs 2014; 8:14:32 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.