Şimdi Ara

2012'nin En İyi Akıllı Telefonu'nu seçiyoruz! İz bırakan 10 telefon bu videoda!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
3
Favori
17.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 Akıllı Telefon pazarında inanılmaz gelişmeler yaşadığımız bir yıl oldu. Son 1 yılda ultra yüksek çözünürlükte kameralar, ekranlar ve işlem gücündeki artış akıllı telefonları hayatımızın değişmez birer parçası haline getirdi. Bu videomuzda 2012'nin en iyisini arıyoruz!

• Telefonun iyi olması kişiden kişiye değişir. Göreceli bir şeydir. O yüzden birinin en iyi telefon şudur demesi saçmadır. Bana göre en iyi telefon, ihtiyaçlarıma en uygun telefon Note 2'dir. Başkasına göre iPhone 5'dir. Sonuç itibariyle listeye aldığınız tüm telefonlar bu sene çıkan en güzel telefonlardır. Aralarında herkese göre en iyisi yoktur.
  • İphone 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana görede en iyi telefon 3310 :) telefonun açılışında ki el animasyonuna hastayım :)

• İçlerinden en iyisi olma konusunda Galaxy S3 ile iPhone 5 yarışır, benim tercihim Galaxy S3'ten yana olacak.
    Video oldukça güzel olmuş, ellerinize sağlık.

• iPhone 5 tabikide
  • Bana gore en iyi telefon goreceli kavramdir. Kimine gore iPhone kimine gore Samsung kimine gore HTC.. Herkesin zevki farkli oldugu icin en iyi telefon kavrami bence yoktur ancak genelleme yaparsak iPhone 5 - 4 - 4s - Galaxy s2 - s3 - note 2 dunyanin onde gelen telefonlari..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napijackson -- 23 Aralık 2012; 12:57:20 >
  • Hem satış grafiği hem de yarattığı etkiyi düşünürsek Samsung Galaxy S3.

• HTC Butterfly tartışılmaz bile

• Padphone 2 de olmalıydı videoda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC butterfly Avrupaya çıkmış olsaydı çoğu kişinin cevabı butterfly olurdu.

• eğer ben telefonumun tüm işlevlerine erişmek istiyor ve telefonumu not-çizim defteri olarak kullanmayı istiyorsam bana göre en iyi telefon note 2'dir. Ama telefonun ayar seçenekleri karman çurman olmasın, cebime sığsın, yanımda her türlü uygulama bulunsun diyorsam iphone 5'tir. Yok ben sürekli yoldayım, bana sadece alo demeye yarasın ve şarjı 6-7 gün gitsin diyorsam da en iyi telefon 3310dur.
    Demek istediğim 'en iyi' telefon diye birşey yoktur.

• Nexus 4 - iPhone 5 arasında kaldım.

• Cebime, aklıma, ihtiyacıma uygun telefon benim için en iyi telefondur:)

• Başka arkadaşlarında dediği gibi bu kişiye göre değişir...Bana göre en iyi telefon Nokia N9...Bir telefonda aradı herşey var...Tasarımı mükemmel , yazılımı bence yeterli,açık yapısıda tam aradığım özellik ber telefon özerinde farklı işletim sistemlerini tecrübe edebilmek benim içi önde gelir...Tek eksiği uygulama eksiği bunlarda çeşitli yollardan halledilebiliyor...Örnek olarak android oyun emulatörü APKNV..

• Premium Suite (4.1.2) güncellemesi ile Galaxy S3 rakipsiz derim.

• Tabiki IPHONE 5

lumia 920 de çok iyi ama windows marketi inanılmaz rezil durumda şuanda. Hiç bir işe yaramaz.

• Bir Nokia lumia 920 kullanıcısı olarak 9. olmayı hiç hak etmiyor. Htc kullandım, iphone kullandım ama hiçbirisi bana Nokia Lumia'daki şarj suresini, inanılmaz navigasyon özelliklerini, ekran ve dokunma mükemmelliğini, kablosuz şarj kolaylığını vermedi.Nokia City lens ve Nokia müzik ise gerçekten diğerlerine çok fark atacak uygulamalar...

• 1. iPhone 5 olmalı...

• Güzel video olmuş herbir telefonun öne çıkan özellikleri var ama 2012 yılı için S3 ve iphone 5 yarışır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.