Şimdi Ara

2014 KPSS hazırlık konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
23.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben önlisans mezunuyum ilk kez sınava giricem çok umutluyum temelimin iyi olduğunu düşünüyorum sadece matematik sıkıntım var bunuda 2 senede hafifleteceğimi düşünüyorum 2014 kpss icın siz neler yapıcaksınız nasıl çalışacaksıniz burada paylasıp birbirimize destek çikalım iyi şanslar . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel konu olmus.bende hazirlanicam 2014 teki sinava.benimde genel kultur sorunum var.ozellikle tarihte.yahu neymis bizim tarihimiz.tarih calisirken Osmanli devletini kurdum ama yikamadim.20 ye yaklasik padisah falan vardi.neyse burdan güzel paylasimlar olmasi umidiyle.
  • ben ilk etapta matematik ve türkçe konu konu çalısarak gıdıcem ekol hoca nın vıdeoları ıyı diyorlar bol bol test çözücem ama uygun çalisma kıtabı bulamadm güvender iyi diyorlar

• Guvender hic kullanmadim ama benimde gozumde uzman kariyer 2013 basimi fasikuller halinde satilan seti gozume kestirdim bakalim.hepsiburada da 53 liraya satiliyor.bu kitabin iyi tarafi fasikuller halinde olmasi.hepsiburada dan biri alip yorum yazsin diye bekliyorum bakalim.
  • siz söxleyince bende araştırdım uzman kariyer 2013 gk gy öğreten fasiküller baya iddalı fıyatı 59.50 ben sıparış verebılırim görüşlerımide xazarım faydali olacak bı kaç lınk buldum onlarıda paylaşıcam

• Bende birazdan siparis vericem heralde.uzman kariyer alicam.resim eklemeye calisirim.linkleri paylasirsan etkili olur.bu arada konuya pek itibar yok ama tabi sinava daha cok var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkabuğu

siz söxleyince bende araştırdım uzman kariyer 2013 gk gy öğreten fasiküller baya iddalı fıyatı 59.50 ben sıparış verebılırim görüşlerımide xazarım faydali olacak bı kaç lınk buldum onlarıda paylaşıcam

Sitelerde gezerken fasikul seti 46 liraya gordum diye hatirliyorum.59.50 pahali biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkabuğu

siz söxleyince bende araştırdım uzman kariyer 2013 gk gy öğreten fasiküller baya iddalı fıyatı 59.50 ben sıparış verebılırim görüşlerımide xazarım faydali olacak bı kaç lınk buldum onlarıda paylaşıcam

Sitelerde gezerken fasikul seti 46 liraya gordum diye hatirliyorum.59.50 pahali biraz
  • 2014 te gireceklere şimdiden başarılar
  • Arkadaşlar 2014 Ortaöğretim kpss konu dağılımlarını nereden görebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar 2014 Ortaöğretim kpss konu dağılımlarını nereden görebilirim ?

Konu dagilimlari sinavdan sonra cikar diye biliyorum ama yaniliyorda olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahir26

quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar 2014 Ortaöğretim kpss konu dağılımlarını nereden görebilirim ?

Konu dagilimlari sinavdan sonra cikar diye biliyorum ama yaniliyorda olabilirim.

Çalışmaya başlayacağım program hazırlıycam konu konu, o yüzden sordum çıkarılan eklenen konular vs olabiliyor bazen
  • Mantikli aslinda.gecen sene bende son 10 yilda kpss de cikmis sorularin kitabini almistim.her konu icin 10 senede kac soru ciktigini hesaplamistim ve ona gore calismistim.kitabi bulursam buraya yazarim hangi konulardan ne kadar cikmis.faydali olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahir26 -- 24 Aralık 2012; 1:37:46 >
  • Tamamdır çok teşekkürler, ayrıca dersane olarak karacan akademiye gitmeyi düşünüyorum önerir misiniz ?
  • Dersaneye hic gitmedim denemeler disinda.dersane tavsiyesi veremiyorum maalesef.hangi sehirdesiniz.yani dersane cesitliligi
    bakimindan merak ettim.
    Bi arkadas uzma kariyere gitmisti memnun kalmadi ama hicre ders calistigini gormedim.biraz insanin kendisinde olmali.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de 2014 KPSS'ye gireceğim. Yalnız aklıma takılan bir soru var. Lisans mezunuyum ve askerlik tecil tarihim 2014 Haziran'da bitiyor. Celp dönemi 2014 Ağustos. Ben KPSS'ye girdikten sonra askere gitsem ve tercih yapıp atanma durumum olsa ne olacak? Yani askerdeyken atanırsam bir sıkıntı çıkar mı? Ona göre askere ya 2013'te gideceğim ya da 2014'te.

• dün nt ye gidip ihtiyaç yayınları önlısans setı ıstedım yokmus data yay. Soru bankası aldm data yay. Mat. Geometrı aldm. X yay. Mat. Defteri aldm en çok satılanlarmıs ama doğrumu yaptm bılmıxorum seti suan alırsam 2014 tekrar almalıymısim defterlerden bütün derslerı alicam daha sonrada bırde bana lısans için verdıler bır adım önde baslarsnz dedıler bılemıxorum doğrumu

• x yayınlarından aldığınız matematik defteri kaç liraydı.ben hepsihuradadan aldım.sanirim 3.25 liraya

• ben pahali almısım 5.50 ama bir kaç kıtap aldıgım içın kasada 15 tl cıvarı ındırım oldu
    Bu matematık olayı berbat ya sız bı konuya calısıyorsunuz diyelım islem çözer hale geldıkten sonramı diger konuya geçıyorsunuz

• Bu sene hiç çalışmadan ort. olarak girip 75 puan almıştım. Amaç birazda tecrübe kazanmaktı tabi. Açıköğretim olarakta 2.sınıf bu sene. Onu bu sene veya en geç önümüzdeki sene bitirip önlisans olarak girecem 2014'te. Bu sefer hedef 90 puan. Sanıyorum ki önlisans mezunu 90'la ortalama üstü bir yerlere yerleşebilir..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.