Şimdi Ara

padopia 7 power 16GB nasıl? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
2
Favori
16.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tabletin herşeyi mükemmel ben çok beğenerek kullanıyorum tek sorunu(sorun olarak kabul edilirmi onuda bilmiyorum) sırf oyun oynaarsanız şarjı 2 saat dayanabiliyo.onun harici mükemmel diyebilirim.
  • arkadaşlar bende padopia 7 power aldım ve bugün itibariyle kargoda ib den aldım kılıf ve kalem için alternatiflere bakıyorum forumda konu açtım bakalım onuda daha uyguna alırsam süper olacak,

http://forum.donanimhaber.com/m_73499840/mpage_1//tm.htm#73499840

bence tabletin f/p oranında diğer markalara olan üstünlüğü tartışılmaz, severek aldım bakalım aldıktan sonra da deneyimlerimi ayrıntılı olarak paylaşacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKANİNCE -- 1 Nisan 2013; 16:45:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANİNCE

arkadaşlar bende padopia 7 power aldım ve bugün itibariyle kargoda ib den aldım kılıf ve kalem için alternatiflere bakıyorum forumda konu açtım bakalım onuda daha uyguna alırsam süper olacak,

http://forum.donanimhaber.com/m_73499840/mpage_1//tm.htm#73499840

bence tabletin f/p oranında diğer markalara olan üstünlüğü tartışılmaz, severek aldım bakalım aldıktan sonra da deneyimlerimi ayrıntılı olarak paylaşacağım

Hocam padopianın kendi sitelerinde fiyat bence makul ben hepsinibir aldım heriflerden yardımcı oldular.Kargoları da hızlı valla.

• padopia tablet aldım istanbul bilişimden, çok sıkıntılı oldu ib den almak , ne kargo numarası var ne de başka birşey,arıyorum ib de açmıyorlar ve sürekli telefonda bekletiyorlardı, telefon parası su oldu aktı tabi ki,

fakat PADOPIA tablete ve servisine diyecek yok, 10 numara iş yapıyorlar, tabletim geldikten 1 gün sonra 2 tane ölü piksel olduğunu farkettim, hemen kargoya verdim, servisleri mükemmel derecede ilgili, her aradığımda itina ile cevap veriyorlar ve teknik elemanları arıza için mail attığım elemanlar 10 numara çalışıyor gerçekten başarıyı hak eden bir müşteri ilişkileri var, takdire şayan ..

• Merhabalar,

Dün power 7 modelinden aldım. İlk izleminler olarak cihazın genel kalitesi beklentimin üzerinde çıktı. Oldukça hızlı, ekranı da gayet güzel. Parlaklık çok fazla artmıyır ama gerekli de değil zaten. Sesi biraz güçsüz. Şarjı çok iyi gidiyor diyememeceğim. Sanırım yoğun kullanımda 2 saat ancak dayanır. Yanında gelen klavyeli kılıfı kullanmak pek olası değil gibi çünkü usb boyutları farklı, önce ara parçayı takmanız gerekiyor, o zaman da cihazın yanında 5-6 santimlik bir çıkntı oluyor haliyle kabın dışına taşıyor. Girişler aynı olsa imiş kullanılabilirmiş. Kulaklık tamamen işe yaramaz diyebilirim.
    Bu arada dün bazı programlar yükledim, yüklediklerimden 2 tanesi çalışmadı. İbb cep trafik ve kelimelik isimli uygulama. Bu cihazdan alan arkadaşlar kendi cihazlarında bu uygulamaların çalışıp çalışmadığına bakabilirler mi lütfen? Hata yazılım ile ilgili mi merak ediyorum.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: durul

Merhabalar,

Dün power 7 modelinden aldım. İlk izleminler olarak cihazın genel kalitesi beklentimin üzerinde çıktı. Oldukça hızlı, ekranı da gayet güzel. Parlaklık çok fazla artmıyır ama gerekli de değil zaten. Sesi biraz güçsüz. Şarjı çok iyi gidiyor diyememeceğim. Sanırım yoğun kullanımda 2 saat ancak dayanır. Yanında gelen klavyeli kılıfı kullanmak pek olası değil gibi çünkü usb boyutları farklı, önce ara parçayı takmanız gerekiyor, o zaman da cihazın yanında 5-6 santimlik bir çıkntı oluyor haliyle kabın dışına taşıyor. Girişler aynı olsa imiş kullanılabilirmiş. Kulaklık tamamen işe yaramaz diyebilirim.
    Bu arada dün bazı programlar yükledim, yüklediklerimden 2 tanesi çalışmadı. İbb cep trafik ve kelimelik isimli uygulama. Bu cihazdan alan arkadaşlar kendi cihazlarında bu uygulamaların çalışıp çalışmadığına bakabilirler mi lütfen? Hata yazılım ile ilgili mi merak ediyorum.

Selamlar

Bak ben bunları kullanmıyordum yükledim hata veriyor ikisinde de..Sanırım programı yapanlar bizim kullandığımız sürümleri düşünmemiş

• Arkadaşlar 3-4 gün önce istanbul bilişimde aldigim padopia 7 power şarj olmuyor. %1-%2 lerde hep. fabrika ayarlarina donduysem de olmadi.

Ne yapmam gerekli yardimci olur musunuz?

Sarj adaptorunde mi sorun, sarj girisinde mi bilmiyorum.

Canım çok sıkıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Arkadaşlar 3-4 gün önce istanbul bilişimde aldigim padopia 7 power şarj olmuyor. %1-%2 lerde hep. fabrika ayarlarina donduysem de olmadi.

Canım çok sıkıldı

usb ile şarj dene. bende de böyle bir problem olmuştu servise gönderdim şarj aleti bozukmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddaaa

quote:

Arkadaşlar 3-4 gün önce istanbul bilişimde aldigim padopia 7 power şarj olmuyor. %1-%2 lerde hep. fabrika ayarlarina donduysem de olmadi.

Canım çok sıkıldı

usb ile şarj dene. bende de böyle bir problem olmuştu servise gönderdim şarj aleti bozukmuş.

Usb den sarj oluyor onda skntı yok hocam :)

adaptorde temassizlik var, biraz oynatinca felan sarj oluyor. Ama olmayadabiliyor. Buyuk ihtimal yarin kargoya verecegim.

Bir de kargo ucreti ne kadar tuttu acaba :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ddaaa

quote:

Canım çok sıkıldı

Usb den sarj oluyor onda skntı yok hocam :)

adaptorde temassizlik var, biraz oynatinca felan sarj oluyor. Ama olmayadabiliyor. Buyuk ihtimal yarin kargoya verecegim.

Bir de kargo ucreti ne kadar tuttu acaba :)

benim turgutlu'dan gönderdiğim için 11 tl ücret aldılar firma her şeyde iyi olabilir ama bu kargo ücret olayı yüzünden firmadan soğudum. eğer 1 sene içinde aynı hatadan 3 sefer gönderdiğimizde iade hakkı oluyor.

• İstanbul Bilişim' den şok Padopia Kampanyası!!!

Padopia' nın en güçlü mini Tablet PC' si 7 Power + Hi-Fi ses kalitesi ile SN720 büyük kulaklık + Klavyeli Deri Çanta + Stylus Dokunmatik Ekran Kalemi hepsi 399 TL yerine sadece 299 TL !!!

Bu fiyat kampanya dahilinde kalan sadece son 100 ürün için geçerli!!!

http://www.istanbulbilisim.com.tr/padopia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi padopia -- 21 Nisan 2013; 12:35:23 >
  • arkadaşlar bu tabletten almak istiyorum, ve sonrasında ttnetten wın cihazı alarak kullanmak istiyorum. Bir sıkıntı varmı cihazla ttnet arasındaki bağlantıda. Birde hepsiburada 288 tl olan bu cihaz kendi sitesinde 329 tl. tereddütte kaldım, hepsiburadadan aldığımda cihazda problem olursa hepsiburadayamı göndermem gerekiyor yoksa yetkili servisemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: h@ydut

arkadaşlar bu tabletten almak istiyorum, ve sonrasında ttnetten wın cihazı alarak kullanmak istiyorum. Bir sıkıntı varmı cihazla ttnet arasındaki bağlantıda. Birde hepsiburada 288 tl olan bu cihaz kendi sitesinde 329 tl. tereddütte kaldım, hepsiburadadan aldığımda cihazda problem olursa hepsiburadayamı göndermem gerekiyor yoksa yetkili servisemi

Yetkili servise, yetkili servise de gonderirken kargoyu siz oduyorsunuz!!!

• quote:

quote:

arkadaşlar bu tabletten almak istiyorum, ve sonrasında ttnetten wın cihazı alarak kullanmak istiyorum. Bir sıkıntı varmı cihazla ttnet arasındaki bağlantıda. Birde hepsiburada 288 tl olan bu cihaz kendi sitesinde 329 tl. tereddütte kaldım, hepsiburadadan aldığımda cihazda problem olursa hepsiburadayamı göndermem gerekiyor yoksa yetkili servisemi

saçmalık, artık birçok servis kargo ile anlaşma yapıyor. Peki bu cihaz alınırmı bana tavsiye edeceğiniz başka bu fiyatlarda ürün varmıdır bir kullanıcı olarak
  • quote:

quote:

quote:

saçmalık, artık birçok servis kargo ile anlaşma yapıyor. Peki bu cihaz alınırmı bana tavsiye edeceğiniz başka bu fiyatlarda ürün varmıdır bir kullanıcı olarak

Aldiktan 4-5 gun sonra sarj problemi sorunu olustu. adaptorden sarj olmuyor. Ya adaptor sorunlu ya da sarj girisi. Bi turlu gonderemedim yetkili servise musait olunca gonderecegim.

Usb den sarj ediyorum 10 saatte sarj oluyor :)

• quote:

quote:

quote:

Valla Hakanince diye bir arkadaş konu açmış tam bu konuyla alakalı...Ben de tabletimi servise gönderdim kargo parasını da verdim ancak herifler hemen ne gerekiyorsa hızlı şekilde çözümledi ve bana 5 gün içinde kargoladı geri şimdi paşa paşa kullanıyorum..
    YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME diyorum her zamanki gibi..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.