Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylık 5_6 bin fotokopi tüketimi için çok fonksiyonlu dubleks baskı ozellikli
    Ekonomik tonerli dolum olabilir bir fotokopi makinesi için tavsiyesiniz nedir yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_mehmet

En fazla 700 TL'ye kadar çıkabilirim şu anda. Bu fiyata bahsettiğim özelliklerde, önerebileceğiniz sıkıntısız bir marka/model var mı?

hp 176n ve canon 7010 -7018 modellerine bir bakın gerçi dram ünitesi ayrı ancakaradığınız fiyat aralığında doluma uygun önerebieceğim bunlar var sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordum11

Aylık 500 sayfa A4 çıktı
    Siyah beyaz
    Tarayıcı ve fotokopi özellikli
    Fax olabilir şart değil ama telefondan Bluetooth ile çıktı almak mümkün olursa güzel olur
    Toneri aylık 25 lira civarı dışarda dolacak
    Çok yavaş yazdırmayan bir yazıcı tavsiye istiyorum tşkler

hp 125a veya wifili hp 125nw modellerini öneririm yavaşlık görecelidir özelliklerini incelersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Ricoh Sp111
    119 TL
    HB
    Nasıldır

aranılan özelliklere göre önerdiğim cihazları zaten yazıyorum bana tek tek şu model nasıldır diye sorulursa altından kalkamayız sanırım size öneride bulunmuştum. ricoh önermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 11 Mayıs 2016; 17:17:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superms

Aylık 5_6 bin fotokopi tüketimi için çok fonksiyonlu dubleks baskı ozellikli
    Ekonomik tonerli dolum olabilir bir fotokopi makinesi için tavsiyesiniz nedir yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler.

rica ederim. size en uygun olarak HP LaserJet Pro M425DN modelini öneririm. zira bu modelin yüksek kapasite toneride mevcut ve 6000-7000 sayfa civarı tek bir tonerle çıktı alabilirsiniz(%5sf. yoğ. ile) zira aylık 5-6bin çıktı yazdığınız için daha ucuz modelleri size önermedim. çünkü hem bu modelin baskı maliyeti daha düşük hemde aldığınız çıktı miktarına göre onlar biraz zayıf kalır. yüksek kapasite toneri içinde orjinal boştan üretilen dolum toner edinerek her seferinde bunu yeniletirseniz çok daha ekonomik olur. fiyatla ilgili sorunuz olursa özelden yazın cevaplarız.

endlesskartus.com
    ender

• Aylık ortalama 500-750 arası çıktı alırım.Renkli tarayıcılı muadil tonerle uzun süre idare edebilecek hangi yazıcıyı önerirsiniz.
  • Hocam,
    Muadil tonerini kolay ve ucuza bulabilecegim bir lazer yazici ariyorum.
    Sadece yazıcı olacak; Fotokopi faks veya tarayici olmayacak.
    Ne önerirsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smithwill -- 12 Mayıs 2016; 12:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

Aylık ortalama 500-750 arası çıktı alırım.Renkli tarayıcılı muadil tonerle uzun süre idare edebilecek hangi yazıcıyı önerirsiniz.

özellikle renkli tonerlerde muadil daha çok sorun olur onun yerine dolum daha başarılı ve sorunsuzdur. tabi ehli tarafından yapılırsa aslında hp pro 200 m276n öneriyordum fiyatıda 1000t.l. civarı idi ancak artık üretilmediğinden bulunamıyor onun yerine çıkan m277n modelinin ise çipi ve muadili şu anlık çok pahalıya geliyor oyüzden 1. tercih hp m476 modelini öneririm daha ucuz olsun dersewniz hp 176n modelinede bir bakın

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: smithwill

Hocam,
    Ne önerirsin?

çıktı adedinizi ve dahada önemlisi renkli gereklimi değilmi belirtmemişsiniz. sadece siyah olan hp 1102 yi öneririm toneri doluma uygun muadili ucuz ve dayanıklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: smithwill

Hocam,
    Ne önerirsin?

çıktı adedinizi ve dahada önemlisi renkli gereklimi değilmi belirtmemişsiniz. sadece siyah olan hp 1102 yi öneririm toneri doluma uygun muadili ucuz ve dayanıklıdır.

Teşekkürler

• Merhaba, yazıcı arayışım yüzünden,başıma ağrılar girecek duruma geldim :)

Aslına bakarsanız "parlak 300gr" baskı yapabilen bir alet almak istiyorum fakat fiyatları veya hangi cihaz olması gerektiği beni aşıyor gibi..Bu üründe ofis için (bunun için çözüm önerilerine açığım) uzun vade.

Birde renkli lazer yazıcı tavsiyesi istiyorum ofis için.yavaş hızlı basması problem değil, toneri ıvırı zıvırı bizleri yormasın yeterli....uzun vade.

şimdiden cok tesekkur ederim.
  • Merhaba,

Yeni firma kurulumundan ötürü fatura basımında kullanılmak üzere siyah beyaz lazer yazıcı bakıyorum. Copy, scan ve wifi gerekli. Fax'a gerek yok. Fatura basımı a4 yada a5 şekilde olacak. Eticaret sitesinde kullanılacak, aylık fatura çıkış miktarını bilmiyorum. F/p oranında sorunsuz toner dolumu olmalı. Bütçe 500-600tl. OKI MB451DN alacaktım fakat 25bin sayfa sonra drum değişmesi gerekiyormuş sanırım. Birde yeni yazıcı değil diye biliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihato -- 15 Mayıs 2016; 18:50:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teken

Merhaba, yazıcı arayışım yüzünden,başıma ağrılar girecek duruma geldim :)

Aslına bakarsanız "parlak 300gr" baskı yapabilen bir alet almak istiyorum fakat fiyatları veya hangi cihaz olması gerektiği beni aşıyor gibi..Bu üründe ofis için (bunun için çözüm önerilerine açığım) uzun vade.

Birde renkli lazer yazıcı tavsiyesi istiyorum ofis için.yavaş hızlı basması problem değil, toneri ıvırı zıvırı bizleri yormasın yeterli....uzun vade.

şimdiden cok tesekkur ederim.

merhaba 300gr a uygunluğu ile ilgili daha önce bir araştırmam olmadı ayrıca aradığınız özellikleride daha detaylı yazsanız daha iyi olurdu. renkli yazıcı olarak aslında sadece yazıcı olarak soruyorsanız genelde hp m251 n öneriyorduk fakat artık buluınamıyor ve yeni çıkanlarında toner dolumu sorunlu oyüzden canon 7100 yada daha iyisi fakat daha pahalı olan çok fonksiyonlu olan hp m476nw yi öneririm toner dolumu sorunsuz ve tüm ofis ihtiyaçlarınızı görecek wifili ve network lü bir cihazdır toner dolum maliyetleride yeni çıkan laserlara göre çok daha ekonomiktir. aylık baskı adedinizi yazmamuışsınız ancak orta vadede bile bence daha ekonomikl olur.

endlesskartus.com
    ender

• tekrar merhaba, detay vermemişim pek pardon.

a3 300gr parlak baskı yapabilecek..günde 20 sayfa normal 10 sayfa da etiket,maske vs baskısı yapılıyor (a3 hepsi parlak 300gr)

sanırım bana 2. önerdiğiniz tarzda bir cihaz lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teken

tekrar merhaba, detay vermemişim pek pardon.

a3 300gr parlak baskı yapabilecek..günde 20 sayfa normal 10 sayfa da etiket,maske vs baskısı yapılıyor (a3 hepsi parlak 300gr)

sanırım bana 2. önerdiğiniz tarzda bir cihaz lazım..

malesef en önemli unsuru unutmuşsunuz işin içine a3 girince hem fiyat birkaç kat artar hemde seçenekler çok azalır benim size önerdiklerim a4 baskı yapabilen cihazlar. bu aldığınız tarzda baskıların benzerlerini alan birkaç müşterimiz var ve a3sadece yazıcı olarak hp 5225 modelini öneririm hem tonerleri hemde kendisi kocaman bir cihazdır ki zaten a3baskı yapabilen cihazlar genelde öyledir. tonerleride yaklaşık 7000sayfa kapasiteli doluma uygun ve baskı maliyetide ekonomiktir. ancak a3 olduğu için kendisi doğal olarak pahalıdır. inkjet olarak a3 epeyce seçenek olabilir lakin inkjet kesinlikle önermem heleki parlak kağııtta felan çok sorun çıkarır ve orjimal kullanırsanızda kırtasiyeden pahalıya gelir.

endlesskartus.com
    ender

• Arızalı p1102w yazıcıyı tamirci ye bıraktım. Anakart ve fırın değişimi gerektiğini söyledi.150 TL masrafı varmış. Bu halde yaptırmak kafama yatmadı. Ne öneriyorsunuz. Bu halde satabilir miyim bunu. Aldığım 4 toner de elimde kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: abcdef_23

Arızalı p1102w yazıcıyı tamirci ye bıraktım. Anakart ve fırın değişimi gerektiğini söyledi.150 TL masrafı varmış. Bu halde yaptırmak kafama yatmadı. Ne öneriyorsunuz. Bu halde satabilir miyim bunu. Aldığım 4 toner de elimde kaldı

hp 1102 genelde dayanıklı bir cihazdır ancak elektronik eşya işte biraz da şans işi. tek bir müşterimize bile 150 adet bu modelden aldırmıştık bütün şubeleri bunu kullanıyor ve bir çok müşterimizede aldırdık ve hiç bir tanesinde ve sizin ki gibi hem anakart hemde fırın arızası birarada duymadım hatta 150adet alan müşterimizinkiler daha servis yüzü görmedi. ancak voltaj düşüklüğü veya çok aşırı yüklenme(mesela tek seferde 1500-2000 sayfa çıktı almak veya sürekli arka arkaya çok adetli çıktı almak v.s.) gibi durumlarda böyle olur zira bu yazıcı da önerilen çıktı adedi aylık 2000sayfa civarıdır. bence başka bir yere daha baktırıp fiyat alın gerçekten arızaları doğru ise yinede yaptırmanızı öneririm zira piyasada bu yazıcıdan daha uygun ve ekonomik çıktı maliyetide uygun o fiyatlarda başka yazıcı yok. hem tonerlerinizde var olduğundan yaptırmanız daha mantıklı ancak bazı yerler anakartı tamir edebiliyor daha ucuza maledebilirsiniz sanırım.

• merhaba
    yaklasık 5-6 senedir canon mp 610 kullanıyordum durduk yere siyah yazma problemi çıkardı kafayı temizledim her hangi bir sonuc alamadım cihazı felan restledim gene sonuc yok kafada aradım bulamadım

benim faks a ihtiyacım yok evde kullanım için tarayıcı fotokopi ve ozellikle fotograf yazacak wi-fi ozelliği olan yazıcı lazım extradan direct cd ozelliğide olsa harika olabilir.cogu zaman bir kaç ay kullanmadığım oluyor ortalamaya vursanız ayda 10 fotograf 10 cıktı alıyorumdur

sizden istediğim tavsiye elimdeki mevcut yazıcıyı yaptırmalımıyım yada yeni bir yazıcı mı almalıyım.
    birde cessessorun kartus ve murekkebını kullanıyordum
    onerebilecegınız kartus ve murekkep alabılecegım en ıyı yer neresidir teşekkurler
  • merhaba,

yazici-tarayici-fotokopi seklinde kullanabilecegim kablosuz bi urun ariyorum.
    canon pixma e514 fena gozukmedi.
    ayni fiyat araliginda baska oneri cikar mi acaba?
  • Tarayıcı fotokopi özelliği olan toner ini kendim doldurabilecegim bir yazıcı tavsiyesi istiyorum. Butcem maksimum 250 tl.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.