Şimdi Ara

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınavına Girenler / SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
8.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı uğurlu olsun hocam.ehliyet eline kaç güne geçerse buraya yazıp bizide bilgilendirirsen sevinirim.bide sınavda hiç stop felan ettirdin mi?hatan neydi?
  • merhaba arkadaşlar. 15 aralık ehliyet sınavını geçtim ve direksiyon sınavına girmeye hak kazandım. şanssızlık sonucu geçen hafta bilegimi kırdım sol
    kolumu alçıya aldılar. sınava tek elle girme imkanım var mi? bilgisi olan yorumunu paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzemen

hayırlı uğurlu olsun hocam.ehliyet eline kaç güne geçerse buraya yazıp bizide bilgilendirirsen sevinirim.bide sınavda hiç stop felan ettirdin mi?hatan neydi?

dosyaların hazır olması 2 hafta sürer dedi 1 hafta da trafikte sürüyormuş sanırım. 3 haftayı bulur.
    sınavda stop ettirmedim. Hiç bi sorun yoktu. Bende anlamadım nerden puan kırdığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: byte94

quote:

Orijinalden alıntı: tuzemen

hayırlı uğurlu olsun hocam.ehliyet eline kaç güne geçerse buraya yazıp bizide bilgilendirirsen sevinirim.bide sınavda hiç stop felan ettirdin mi?hatan neydi?

dosyaların hazır olması 2 hafta sürer dedi 1 hafta da trafikte sürüyormuş sanırım. 3 haftayı bulur.
    sınavda stop ettirmedim. Hiç bi sorun yoktu. Bende anlamadım nerden puan kırdığını

anladım dostum.3 hafta biraz geç geldi bana.bursadasın harhalde şehir yoğunluğundan dolayı mı ki acaba?cevabın için teşekkürler bu arada.
  • bende bursadayım 5 ocakta direksiyon sınavına girdim 100 aldm dosyam bu hafta içi perşembe günü hazır oluyomş yani cuma günü ehliyet elimde olcak. size nie 3 hfta demişler anşamş değilim?
  • Şaka gibi ya kiminden 50 tl istemişler kiminden 60 tl benden de 100 tl istediler direksiyon sınavı için. Ne zannediyo bunlar kendilerini.
  • kurstan kursa değişebilir. Bana da çok geldi 2 hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedip

Şaka gibi ya kiminden 50 tl istemişler kiminden 60 tl benden de 100 tl istediler direksiyon sınavı için. Ne zannediyo bunlar kendilerini.

zuhahah seni iyice tokatlamıslar
  • quote:

Şaka gibi ya kiminden 50 tl istemişler kiminden 60 tl benden de 100 tl istediler direksiyon sınavı için. Ne zannediyo bunlar kendilerini.

hocam dagıtın orayi çıkarkende 100 tl yi kırdıgınız degerli birseyin üstüne bırakın anlamli olur bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

quote:

hocam dagıtın orayi çıkarkende 100 tl yi kırdıgınız degerli birseyin üstüne bırakın anlamli olur bence :)

Kim kimi tokatlıyo. Verdiğimi veya vereceğimi kim söyledi. Yok öyle bi dünya.
  • Kursa gittim konuştum bugün , ilk ücret öğrenirken herşey dahil konuştuğumuzu söyledim tamam dediler.
  • Direksiyon Sınavı'nın yapılacağı yerde saat kaçta olmamız gerekir ve giderken yanımızda neler olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang'57-23

Direksiyon Sınavı'nın yapılacağı yerde saat kaçta olmamız gerekir ve giderken yanımızda neler olmalı?

Valla beni aradılar pazartesi günü saat 12.15te kursta olun dediler kimlik dışında ekstra birşey almaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathProof

quote:

Orijinalden alıntı: mustang'57-23

Direksiyon Sınavı'nın yapılacağı yerde saat kaçta olmamız gerekir ve giderken yanımızda neler olmalı?

Valla beni aradılar pazartesi günü saat 12.15te kursta olun dediler kimlik dışında ekstra birşey almaya gerek yok

Banada ayın 12 sinde(Cumartesi)olucak dediler onun dışındada bişey demediler saat vs
  • Beni ayın 13unde sabah 7.15 de çağırdılar.
  • Yarın 7.45e çağırdılar bakalım. Bot giyip de gitmeyin arkadaşlar bugün derse botla gittim bir stop etmediğim kaldı ayağım sürekli takıldı o alt kısma yarın sporları giyip de gidicem sınava.
  • Direksiyon sınavında nelere dikkat etmemiz lazım ?
  • yarın 12.00de de benim sınavım var bi aksilik çıkmazsa:)aynen bende derse botla gitmiştim ayağımı debriyajdan kaldırırken zorlanıyordum ayarlayamıyordum vs.. tigerları giyip gidicem bakalım.umarım bi sıkıntı çıkmaz.girecek bütün arkadaşlara başarılar :)bu arada geçen hafta giren arkadaşlardan sertifikasını alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Direksiyon sınavında nelere dikkat etmemiz lazım ?

http://egeake.com/nevarneyok/subat-2008-direksiyon-sinavi-ipuclari-ve-dikkat-edilmesi-gerekenler/

benimde yarın 8 de inşallah geçicez

• quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Direksiyon sınavında nelere dikkat etmemiz lazım ?

hocam geri gelirken 4'lüyü yakın.
    yine geriye gelirken, arkaya bakın ve kolunuzu yandaki koltugun arka kısmına yaslayın, ve sonra gaz'a yüklenin geri gelin.
    aynaları kontrol edin.
    aracı kesinlikle iki elle sürün, tek elle sürmeyin puan kırarlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.