Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bogacaslan

Bugün n11.com'dan 1029 TL'ye 16 GB Wifi Bilkom garantili aldım, son üründü ve sadece beyaz vardı.

Bende yarın alacağım. Link verebilir misin? (aynı satucidan varsa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxone -- 8 Ekim 2013; 15:07:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxone kullanıcısına yanıt
    Fiyat biraz artmış:

http://www.n11.com/apple-ipad-retina-display-16gb-wifi-beyaz-md513tua-siyah-md510tua-P13307614

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bogacaslan kullanıcısına yanıt
    aynen ne zaman düşer acaba kurban bayramında filan oynama olurmu
  • Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    Bu sıra kolay kolay düşmez. Hem dolar yüksek hem bayram geliyor. Bugün ablamın doğum günü olduğu için bugün gidip almak zorundayım. Izmir Media Markt ta 1199 16 gb Wifi modeli. 2 hafta önce 1099 du

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxone

Bu sıra kolay kolay düşmez. Hem dolar yüksek hem bayram geliyor. Bugün ablamın doğum günü olduğu için bugün gidip almak zorundayım. Izmir Media Markt ta 1199 16 gb Wifi modeli. 2 hafta önce 1099 du

Arkadaslar ben 2 hafta önce istanbulbilisim den aldim. Cihaz outlet urun. Bu cihazi gondermisler aliciya icinden sarj adaptoru cikmamis. Geri vermisler. Outlet urun diye ben aldim. Sifir cihaz. 870tl teklif ettim. Verdiler. 2yil garantisi de yeni basladi. Fatura kestiler. Apple care garantisi agustosta baslamis. Size tavsiyem outlet bulun. Benim sansima kullanilmamis cihaz denk geldi. Diger outlet urunler genelde teshir urunu oluyor. Iyice arastirin oyle alin.

Edit: bu arada urun ipad4 16gb wifi beyaz
    Normalde md513tu oluyo galiba benimki md513en yaziyor. Amerika urunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axil -- 10 Ekim 2013; 16:55:15 >

• Üniversite için tablet almayı düşünüyorum. iPad 2 yerine iPad 4 alsam fiyat farkına değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: semioli

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama ;

http://www.n11.com/apple-ipad-mini-retina-32gb-wi-fi-me280tua-gumus-beyaz-me277tua-uzay-grisi-P17594383?cid=700501_apple-ipad-mini-retina-32gb-wi-fi-me280tua-gumus-beyaz-me277tua-uzay-grisi-P17594383&ref=akakce&v=1.47

http://www.n11.com/apple-ipad-retina-display-32gb-wi-fi-siyah-md511tua-P20029628?cid=700501_apple-ipad-retina-display-32gb-wi-fi-siyah-md511tua-P20029628&ref=akakce&v=1.14.5

Genel olarak 7.9 inch ipad'ler neden 9.7 inch ipad'lerden daha pahalı? Sebebi ne ki? Atladığım bir detay&özellik mi var?

İpad mini retina ,ipad air ile birlikte piyasadaki en güncel ipadtir. Son model yani. Vede donanım olarak geçen senenin modeli ipad4'ten daha kuvvetli, çok uzun idare edecek bir cihaz. Siz önce ekran boyutuna sonra istediğiniz donanıma göre bi cihaz almaya karar verin

• Burası tam yeri değil (ancak 2. El Bölümündeki ilanıma da bir Tanrı'nın kulu cevap vermedi...), elimde satılık, KESİNLİKLE HİÇ KULLANILMAMIŞ ve ekranlarına koruyucu jelatin dahi uygulanmış birisi 64GB diğeri 128GB Cellular iki adet (beyaz renkli) iPad4 bulunmaktadır. Detaylar aşağıdaki gibidir:
    1. İPad4 --
    64 GB/Cellular (Beyaz Renkli) Model: MD 527TU/A
    Seri No.: DMPK9098F192
    Alınışı -- 06.04.2013 (Troy) (1996 TL/KDV dahil)
    Talep Edilen Fiyat: 1.500 TL (nakit)

2. iPad --
    128 GB Cellular (Beyaz Renkli) Model: MD 407TU/A
    Seri No.: DMPKG03HFCY9
    Alınışı -- 18.05.2013 (Troy) (2249 TL/KDV dahil)
    Talep Edilen Fiyat -- 1.750 TL (nakit)

Her iki iPad4 ile (uygulanmış ekran koruma filmine ilaveten), aşağıdaki aksesuarlar da ücrete dahil olarak verilecektir:

1) Artwizz 2.1A (220 Vac/5Vdc USB) Apple Onaylı şarj adaptörü (kullanılmamış, blister ambalajında: Beyaz renk)
    2) 2 mt. uzunluğunda USB -- Apple 30pin Kablo
    3) Yukarıdaki kabloyu iPAD4'e uygulayabilmek için ORIJINAL Apple Lightning to 30-pin Adapter MD8232ZM/A
    (bu adaptörle şarj ve senkronizasyon sorunu kesinlikle yaşanmaz...)
    4) Gerçekte iPad2/3 uyumlu alt gövde korumalı katlanabilir kapaklı kılıf (bir tanesi Targus [açık mavi] , diğeri Belkin markalı koyu mavi] -- wake-up fonksiyonlu
    5) 2'li Muvit Stylus Pack

Tercihan İstanbul'da elden teslimat yapılacaktır.

İlgilenenlerin PM atmaları rica olunur.

• ipad 4 veya air veya mini 2 dışında almayın

• Apple iPad 4 MD527TU/A Retina 64GB WiFi 4G

tek çekimde 1520 + 100 tl chippara alsam mı ki?
  • acaba bu saatten sonra ipad 4 mü almali ikinci el yoksa ipad 3 benzer olarak is gorürmü cocuguma alacagim da
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

acaba bu saatten sonra ipad 4 mü almali ikinci el yoksa ipad 3 benzer olarak is gorürmü cocuguma alacagim da

Bulursanız ipad2
    Hız haricinde görüntü kaliteleri hepsinde aynı
    İpad2 işinizi çok rahat görür ben her çıkan modei sektirmenden aldım
    En son retina aldım ait ve mini
    İpad 2 hafif ve kullanışlı
    Çocuğunuz 5 yaş altı ise üzeri modelleri ayağına düşürürse zarar ver
    O yüzden hafif olanı almakta fayda var

• peki oyunlari oynatirmi mesela gta real racing vs gibi cocuk 5 yasinda :)
  • panasonica P kullanıcısına yanıt
    peki oyunlari oynatirmi mesela gta real racing vs gibi cocuk 5 yasinda :)
  • Oyun konusunda bilgim ok yalnız görüntü kalitesi pek değişmiyor hemen hemen aynı

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.