Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Umutcan

Arkadaşlar vatanda beyaz 32gb wifi+4g 1750 lira olmuş. Bimeks zamanında 1630 dan vermişti şu an hiçbir mağazada bulamazmıyız 1700 altına ?
    Tvt denilen yer mağaza değil sanırım, internete de büyük olmayan bir siteye kart bilgilerimi vermek istemem açıkcası.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-md526tua-4nesil-ipad-32gb-wifi+4g-beyaz-97-retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-662gr/productdetails.aspx?I_ID=63468

Merhaba

Magazaları var iletişim bolumunde yazıyor.Bir çok kişi bu firmadan ürün aldı onların yorumları olumlu yönde bir sorun olacağını zannetmiyorum.

http://www.tvt.com.tr/index.php?do=static/contactus

SAYGILARLA

• Merhabalar,

Gıcır gıcır İPadlerinizi testimize bekleriz. Bakalım İPad hakikaten hızlı bir tablet mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_70416785/tm.htm
  • Yav ne gerek var arkadaşlar 4G türkiyede yok zaten. iPad'lerin belirli bir modası var. 1-1,5 sene sonra atıl duruma düşüyor. Yani 3G ilk türkiyeye geldiğinde nasıl yavaş yaygınlaştığını biliyoruz. Eee? Ne gerek var LTE'ye? LTE gelse bile hemen tüm türkiyede olmayacak düzenin oturması 2 seneyi bulur(İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerin merkez bölgelerini dahil etmiyorum). Yanii yol yakınken Türkiyede kullanmak için 3G yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

Yav ne gerek var arkadaşlar 4G türkiyede yok zaten. iPad'lerin belirli bir modası var. 1-1,5 sene sonra atıl duruma düşüyor. Yani 3G ilk türkiyeye geldiğinde nasıl yavaş yaygınlaştığını biliyoruz. Eee? Ne gerek var LTE'ye? LTE gelse bile hemen tüm türkiyede olmayacak düzenin oturması 2 seneyi bulur(İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerin merkez bölgelerini dahil etmiyorum). Yanii yol yakınken Türkiyede kullanmak için 3G yeterli.

3g diye model yok, 4g olana hat takıp 3g olarak kullanıyorsunuz. Wifi ve Wifi+4G(cellular) model var. Sadece wifi olan model evde kullanmak isteyenler için uygun olur.
    Avrupa'ya gönderdikleri ürünler lte destekliyormu ondan da emin değilim, belki zaten 3g'dir de mağazalar abd versiyonu ile karıştırıp 4g yazıyor olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Arkadaşlar vatanda beyaz 32gb wifi+4g 1750 lira olmuş. Bimeks zamanında 1630 dan vermişti şu an hiçbir mağazada bulamazmıyız 1700 altına ?
    Tvt denilen yer mağaza değil sanırım, internete de büyük olmayan bir siteye kart bilgilerimi vermek istemem açıkcası.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-md526tua-4nesil-ipad-32gb-wifi+4g-beyaz-97-retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-662gr/productdetails.aspx?I_ID=63468

Merhaba

Magazaları var iletişim bolumunde yazıyor.Bir çok kişi bu firmadan ürün aldı onların yorumları olumlu yönde bir sorun olacağını zannetmiyorum.

http://www.tvt.com.tr/index.php?do=static/contactus

SAYGILARLA

Merhaba,
    Kendilerini telefon ile aradım malesef sadece antalyada mağazaları varmış. Burası köklü bir yer mi acaba, dolandırılma ihtimali vs. nedir ?
    İlk kez buradan gördüm çünkü bu firmayı.

• Valla okadarına birşey diyemem ama alan kişiler olumsuz bir yorumda bulunmamış.Ayrıca apple'ın kendi sitesinde yetkili satıcı ve servis olarak gorunuyorlar ki sanırım bu kaliteli bir firma olduklarına işaret olarak algılanabilir.Tabiki son karar sizin ben fikrimi belirttim sadece.

https://locate.apple.com/tr/tr/sales/?pt=all&lat=36.88414&lon=30.70562999999993

SAYGILARLA
  • Arkadaslar tokyodan 970 liraya aldim 16 gb wifi beyaz . Uygun mu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Arkadaslar tokyodan 970 liraya aldim 16 gb wifi beyaz . Uygun mu arkadaslar

uygun ;) türkiyede en iyi fiyat 1199tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Arkadaslar tokyodan 970 liraya aldim 16 gb wifi beyaz . Uygun mu arkadaslar

uygun ;) türkiyede en iyi fiyat 1199tl

Sagolun hocamm:)

• İpad 4 için Bu ürünler suan hangi sitede uygun fiyatı ?

32 GB Wifi
    32 GB Wifi + 4G
    64 GB Wifi
    64 GB Wifi + 4G

32 GB wifi + 4G mi alsam yoksa 64 GB Wifi mi alsam karar veremedım.64 Gb Wifi 70 lira kadar daha ucuza geliyor.Wifi ile kullnacağim suanda 3G düşünmüyorum ama ilerde 3G de alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

İpad 4 için Bu ürünler suan hangi sitede uygun fiyatı ?

32 GB Wifi
    32 GB Wifi + 4G
    64 GB Wifi
    64 GB Wifi + 4G

32 GB wifi + 4G mi alsam yoksa 64 GB Wifi mi alsam karar veremedım.64 Gb Wifi 70 lira kadar daha ucuza geliyor.Wifi ile kullnacağim suanda 3G düşünmüyorum ama ilerde 3G de alabilirim.

tvt.com.tr ve esc market su sira en uygun ve bilkom garantili urunler satiyor. Biri antalya oteki samsun bilkom bayisi.
  • Daha önceden Bilkom'un sitesi üzerinden alışveriş yapan oldu mu?Teslimat hızlı yapılıyor mu?

Ayrıca yanlış görmediysem Bonus kartta :

12 x 99.61 TL = 1,195.36 TL

opsiyonu varmış. Sizce uygun mu? Aslında 6 ay taksitle almayı düşünüyorum ama enteresan bir şekilde 12 aylık olan daha yüksek geliyor bu da linki :

http://store.bilkom.com.tr/Apple-Yeni-iPad-Retina-WiFi-16GB-Beyaz-_4984.html#2
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackchilina

Daha önceden Bilkom'un sitesi üzerinden alışveriş yapan oldu mu?Teslimat hızlı yapılıyor mu?

Ayrıca yanlış görmediysem Bonus kartta :

12 x 99.61 TL = 1,195.36 TL

opsiyonu varmış. Sizce uygun mu? Aslında 6 ay taksitle almayı düşünüyorum ama enteresan bir şekilde 12 aylık olan daha yüksek geliyor bu da linki :

http://store.bilkom.com.tr/Apple-Yeni-iPad-Retina-WiFi-16GB-Beyaz-_4984.html#2

TVT yi denemenizi tavs,ye ederim hocam. süper hizmet...

• Arkadaslar ben ipad4 32 gb wifi modelini ve ttec filmi toplamda 1450 tlye caddebostanda bulunan premium seller pupada aldim. Saygilar...

• Arkadaşlar , 300 tl fark vererek 3'ten 4'e grçmeye değer mi sizce ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akchine

Arkadaslar ben ipad4 32 gb wifi modelini ve ttec filmi toplamda 1450 tlye caddebostanda bulunan premium seller pupada aldim. Saygilar...

Hocam nasil memnunmusunuz

• İpad 4 için Hafıza kartı ve Flash disk Takma yeri yok.İnternette bir aparat gördüm.İpad4 konnektörüne takılıyor USB ve Hafıza kartı girişi bulunuyor.Deneyen var mı böyle birşey taktığımız zama nipad okur mu ?
  • Bende bu modeli almayı düşünüyordum. İşlemcisi A6x olan model oldukça güzel fakat mart ayında yeni nesil ipad çıkacağı yazılmış forumda. Çok kararsız kaldım alıp almamakta. Kesin bilgi midir mart ayında yeni ipad çıkacağı?
  • Su anda beyaz renk 16 GB Wifi veya 32 GB Wifi modellerini en uygun nereden alabilirim?

• Arkadaşım ben az önce aldım bimeksten 16gb 1248 ama 128 tl hediye çeki veriyor 32 gb da 1543 onada 155 tl çek veriyor onunlada aksesuar yada başka şeyler alırsın fiyatlar aşağı yukarı mağzalarda aynı satürn biraz uygundu ama sonuçta 124 tl hediye çekini düşünce en uygun oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasdal1979

Arkadaşım ben az önce aldım bimeksten 16gb 1248 ama 128 tl hediye çeki veriyor 32 gb da 1543 onada 155 tl çek veriyor onunlada aksesuar yada başka şeyler alırsın fiyatlar aşağı yukarı mağzalarda aynı satürn biraz uygundu ama sonuçta 124 tl hediye çekini düşünce en uygun oluyor

Merhaba. Hediye cekini hangi sartla veriyor acaba kredi kartina falan mi teknosada 1219 lira eger bimeks hediye ceki veriyosa onu alirim kafam karisti

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.