Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ipadleri avrupadan alip getirmek dunyanin en sacma isi olur cidden :) Cunku ayni fiyata tr de 2 yil garantili + taksit imkani var.

He derseniz abdden veya benzeri az vergili baska ulkeden getiricem o zaman %10-15 gibi degisimler oluyor.. Birde tabi iphoneda ucurum var.OTV den dolayi oda..
  • Avrupadan getirmekle amerikadan getirmek arasında fazla fark yok.
    ABD'den getirirsen dolar kurundan getiriyorsun ama vergi ödüyorsun.
    Avrupa'dan getirirsen € kurundan getiriyorsun ama Tax Free (%8-12 civarı ülkeye göre) düşüyorsun. arada çok az farkla ABD'den getirmek daha avantajlı.

Ama Türkiye fiyatları benim tahminimden daha düşük oldu. Genelde bu cihazlarda Türkiye fiyatları %20-30 daha pahalı olurken kampanyalar sayesinde başabaş oldu.

Kampanyaları kaçıranlar için yurtdışı yine avantaj...
  • 4. nesil 16 gb wifi ye mediamarktta 1299 lira istiyorlar. 1099 lira diyen arkadaşa selamlarımı yolluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

4. nesil 16 gb wifi ye mediamarktta 1299 lira istiyorlar. 1099 lira diyen arkadaşa selamlarımı yolluyorum.

Doğrudur iPad 4. nesil 16gb wifi mediamarkt ta 1299 TL. 1099 olan 3. nesil iPad. Ama şöyle bir dengesizlik yapmışlar teşhirdeki 4. nesil iPadin arkasına 3. nesil fiyatlarını yazmışlar. İlk başta gördüğümde ben de öyle zannetmiştim. Fiyatları ve açıklamaları dikkatli okumak gerekiyor.
  • Şuan 16 gb wi-fi Vatan da %25 indirimlemi daha ucuza gelir bimekste 1200 küsür + 120 lira civarı bipara diyor en uygun hangisi vatan açılışsa özel indirimde ipadin fiyatıda düşer mi?
  • arkadaşlar bence vatan bilgisayarı takip edin haftasonu 1116 ya 4. nesil 16 gb wifi aldım bende bilkom garantili. yılbaşı geliyor kesinlikle kampanyayı tekrarlayacaklardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun ispanyada ki Apple store gidip hem tabletleri inceledim hemde Tax free ve garanti olayini sordum...

ariaven arkadasinda dedigi gibi ulkeden ulkeye degisen %8-12 civarı Tax Free karti veriyolarmis hava alaninda da parani alabiliyormussun..

Garanti de ise 1 yil Wordwide garanti var dedi Istedigin apple store gidip grantiden faydalana biliyorsun dedi..

ama ordaki adaminda bilmeyecegi gibi Turkiyede henuz apple store acilmadi ( yada yeni acilmistir haberim yoktur:))

Bilcom Wordwide garantili urunlere bakiyor mu ? Bileniniz var mi?

Birde dun baktigimda Ipad mini almak fiyati ve mobilitesi yuzunden daha mantikli geldi ama stoklarinda yokmus bu hafta tekrar gidip bakicam. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssrorschach

arkadaşlar bence vatan bilgisayarı takip edin haftasonu 1116 ya 4. nesil 16 gb wifi aldım bende bilkom garantili. yılbaşı geliyor kesinlikle kampanyayı tekrarlayacaklardır.

dostum bonus kartımız yok ki alalim :(
  • Avrupadan ipad almak hakikaten saçmalık.
    Amerika'dan alınan ipad iphone şebekeleride bize uymuyor zaten. (LTE)

Bu nedenle Türkiyeden almak en iyi seçim sanırım. Sadece WİFİ derseniz iş değişir tabi...

Neyse ipad 4 4g 32gb için sizce en iyi seçenek hangisi oluyor? (avea-vodafone-turkcell)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssrorschach

arkadaşlar bence vatan bilgisayarı takip edin haftasonu 1116 ya 4. nesil 16 gb wifi aldım bende bilkom garantili. yılbaşı geliyor kesinlikle kampanyayı tekrarlayacaklardır.

dostum bonus kartımız yok ki alalim :(

+ 1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: voxah

quote:

4. nesil 16 gb wifi ye mediamarktta 1299 lira istiyorlar. 1099 lira diyen arkadaşa selamlarımı yolluyorum.

Doğrudur iPad 4. nesil 16gb wifi mediamarkt ta 1299 TL. 1099 olan 3. nesil iPad. Ama şöyle bir dengesizlik yapmışlar teşhirdeki 4. nesil iPadin arkasına 3. nesil fiyatlarını yazmışlar. İlk başta gördüğümde ben de öyle zannetmiştim. Fiyatları ve açıklamaları dikkatli okumak gerekiyor.

ALEYKUMSELAM ydn 06 .Arkadaslar size yalan soyleyip elime ne gececek ?ne gorduysek onu yazidim.usenmedim az once tekrar ciktim ve baktim hatta resimde cektim ama telefondan yukleyemedim biturlu. Fakat degisen birsey yok teshirde yeni ipad lerde(3.nesil) 1299 tl fiyat var . 4.nesillerde de 1099 lira fiyat var. Ozellikleride fiyat etiketlerinde yaziyor. Belki onlar karistirmis olabilirler ama bu onlarin sorunu musteri etikette gordugu fiyati ister ve alir. Sahsen ben yapmam tabi. Dedigim gibi kimseyede yalan borcum yok. cocuk degilim 31 yasindayim . Belki birilerinin isine yarar da daha uygun fiyata alabilir diye yardimci olmak istedim
    saygilar

• Geçen hafta kredi kartını ayarlayamadığım için vatandan 1658'e 32+4g li modeli alamamıştım. Bu hafta kartı alabildim. Yarın mağazada indirim olursa 30 lira fazla verip 1690 liraya alacağım.

İnşallah kazıklanmıyoruzdur.

Normal almanya fiyatı 729€ 1730 TL
    Normal abd fiyatı 729$+kdv 1550 TL
  • Arkadaşlar satürn mağazalarında 16 gb wifi modeli 1150 tl. İlgilenenler bakabilir bence iyi fiyat

• Vatan'dan 1140 liraya 16gb wifi modeli satın aldım. 1120 lira kadar iyi olmasa da yükselen kurlarla en iyi fiyat hem de 10 taksit :).

Şimdi düzgün aksesuar ve koruyucu bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohzman

Vatan'dan 1140 liraya 16gb wifi modeli satın aldım. 1120 lira kadar iyi olmasa da yükselen kurlarla en iyi fiyat hem de 10 taksit :).

hayırlı olsun. valla hocam biz de bonus kart bulabilsek alacağız ama yok ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: myimmortal

Dun ispanyada ki Apple store gidip hem tabletleri inceledim hemde Tax free ve garanti olayini sordum...

ariaven arkadasinda dedigi gibi ulkeden ulkeye degisen %8-12 civarı Tax Free karti veriyolarmis hava alaninda da parani alabiliyormussun..

Garanti de ise 1 yil Wordwide garanti var dedi Istedigin apple store gidip grantiden faydalana biliyorsun dedi..

ama ordaki adaminda bilmeyecegi gibi Turkiyede henuz apple store acilmadi ( yada yeni acilmistir haberim yoktur:))

Bilcom Wordwide garantili urunlere bakiyor mu ? Bileniniz var mi?

Birde dun baktigimda Ipad mini almak fiyati ve mobilitesi yuzunden daha mantikli geldi ama stoklarinda yokmus bu hafta tekrar gidip bakicam. :)

Bakıyor hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ohzman

Vatan'dan 1140 liraya 16gb wifi modeli satın aldım. 1120 lira kadar iyi olmasa da yükselen kurlarla en iyi fiyat hem de 10 taksit :).

hayırlı olsun. valla hocam biz de bonus kart bulabilsek alacağız ama yok ki :)

hocam sıcak fırsatlarda vatan bilgisayar indirim konusuna yazın emin olun yardımci olan çıkacaktır.sonuçta nakit çekime kapalı bir çok kart var ve 2 taraf içinde uygun duruyor.ben 3 kuzene cihaz aldım ben bile kart bakıyorum şimdi :)

• Selamlar.
    Teknosadahttp://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/tablet_pc/739/125042921/apple_ipad_md527tu_a_64gb_wifi__cellular_white_4_nesil bu linkteki İpad 4 retinada model numarası APPLE iPad MD527TU/A 64GB WiFi + Cellular White (4 nesil) denilmesine rağmen açıklayıcı teknik bilgi verilmemiş. Bu model de acaba micro sim kart girişi var mı arkadaşlar.?
  • Ne olur ne olmaz kendimi frenliyorum ve önümüzdeki haftasonunu bekliyorum büyük yılbaşı indirimi falan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Avrupadan ipad almak hakikaten saçmalık.
    Amerika'dan alınan ipad iphone şebekeleride bize uymuyor zaten. (LTE)

Bu nedenle Türkiyeden almak en iyi seçim sanırım. Sadece WİFİ derseniz iş değişir tabi...

Neyse ipad 4 4g 32gb için sizce en iyi seçenek hangisi oluyor? (avea-vodafone-turkcell)

hocam nasıl bize uymuyor. Benim bildiğim 2 farklı şebeke türü vardı. Ve uyuyor diyebiliyorum. Amerikadan almak veya getiren birinden almak daha uygun gibi. 1600 + 100 tl pasaport kaydı = 1700 e 64gb + 4g li modelini bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.