DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Şirin erkek nasıl olur?
8
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Şirin erkek nasıl olur?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2404 Mesaj
      10 Aralık 2012 21:20:56
      Arkadaşlar normal-uzun arası boylu, yeşil gözlü, kumral uzun saçlı, baby face ve orantılı suratı olan biriyim. Vücudum düzgün. Her saniye espri yaparım hayatım boyunca güldürürüm insanları. Kızlara karşı centilmen ve bonkörüm. Genelde yakışıklı sıfatından çok tatlı, şirin gibi sözler duyuyorum kızlardan. Ki zaten kimse durduk yere suratıma ''bu çocuk çok yakışıklıı'' diyemez biliyorum ama şirin denmesi ne bileyim bir tuhaf geliyor. Hani tamam bir clint eastwood bakışım yok kemikli sakallı suratım yok karizmatik falan değilim ama şirin.. Şirin diyen bir kızın beni sevme ihtimali var mıdır?

• Onbaşı
      24 Mesaj
      10 Aralık 2012 21:30:43

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Aralık 2012 21:31:53
      uzun boylu yeşil gözlü ve zengin

dhli olduğunu kanıtladın kardeşim

nasıl şirin olunur?

mimiklerinde bunu yapabilirsin

ahmet kuralı bilirmisin adam iki mimikle suratını öyle bir hale getiriyor ki

erkek olmama rağmen ben bile adamı beğeniyor

çok şirin oluyor

Haklı olduğun mücadeleden korkma! Bilesin ki atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Şeyh Edebali
    • Yarbay
      2404 Mesaj
      10 Aralık 2012 21:34:07
      quote:

Orijinalden alıntı: tnraksy

uzun boylu yeşil gözlü ve zengin

dhli olduğunu kanıtladın kardeşim

nasıl şirin olunur?

mimiklerinde bunu yapabilirsin

ahmet kuralı bilirmisin adam iki mimikle suratını öyle bir hale getiriyor ki

erkek olmama rağmen ben bile adamı beğeniyor

çok şirin oluyor

zengin değilim çok fakirim aksine, boyum da çok uzun değil hani kişiden kişiye değişebileceğinden normal-uzun arası dedim. Kaslı da değilim normalim. Öyle işte

• Yüzbaşı
      680 Mesaj
      11 Aralık 2012 17:45:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Arkadaşlar normal-uzun arası boylu, yeşil gözlü, kumral uzun saçlı, baby face ve orantılı suratı olan biriyim. Vücudum düzgün. Her saniye espri yaparım hayatım boyunca güldürürüm insanları. Kızlara karşı centilmen ve bonkörüm. Genelde yakışıklı sıfatından çok tatlı, şirin gibi sözler duyuyorum kızlardan. Ki zaten kimse durduk yere suratıma ''bu çocuk çok yakışıklıı'' diyemez biliyorum ama şirin denmesi ne bileyim bir tuhaf geliyor. Hani tamam bir clint eastwood bakışım yok kemikli sakallı suratım yok karizmatik falan değilim ama şirin.. Şirin diyen bir kızın beni sevme ihtimali var mıdır?

eğer o kızda şirinse seni sevebilir. Yani umutsuz vaka diye adlandırdığımız kızlar seni sevgilisi olarak görebilirler kardeşim. Diğer seksi cadılar ise seni kankası olarak görürler.

• iOS Beta Kullanıcısı
      219 Mesaj
      11 Aralık 2012 17:57:02
      söylesene hocam boyun kaç?

Technische Universität München

Fakultät für Informatik: Games Engineering

Lütfen üniversitemle ilgili sorular için PM atmayınız. Açmış olduğum konuda(link) gerekli bilgi mevcuttur.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Aralık 2012 18:01:05

The Sopranos - Breaking Bad - Person of Interest - Game of Thrones - Sons of Anarchy - Banshee - Homeland - House of Cards - Prison Break - Lost - OZ - Spartacus
      How I Met Your Mother - Supernatural - Fringe - The Big Bang Theory - House MD - Two and a Half Men - Family Guy - Sherlock - Boardwalk Empire - Malcolm in the Middle

bu liste günceli yansıtmamaktadır
    • Yüzbaşı
      950 Mesaj
      11 Aralık 2012 18:16:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Juhin

"Celladına aşık olmuşsa bir millet,
      İster ezan ister çan dinlet.
      İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
      Müstehaktır ona her türlü zillet."
    • Yüzbaşı
      466 Mesaj
      12 Aralık 2012 02:17:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Juhin

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Şirin erkek nasıl olur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.