Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
4
Favori
72.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben cumartesi telefonu vatandan aldım. Ancak 1. si 1 tane parlak piksel veya ölü piklse tam anlamadım hata var. 2.si altta 2 kenarda nokta kadar ışık sızması var. ve 3.sü de menü>ayarlar>ses>telefon zil sesler>DREAM THEME adlı sesi hoparlörün yakınından dinlediğim zaman ses cızırtılı olarak geliyor. Ek olarak sanırım her SÜper amoled de varmış ama Gece ekrann siyah koyu gri renklerde iken siyah mürekkep lekesi gibi birşeyler var ekranda. İncelediğime göre lekeler SGS3 te bile varmış SÜrep AMOLED olmasından dolayı. Fakat bu dediğim ilk 3 şeyden ötürü telefonu Vatan bilgisayardan değiştirmek istiyorum. Sizce değiştirmeli miyim. Ve evet ise değiştirenler (vatan biilgisayardan) nasıl değiştirdiniz. Yani Değişim için servis elemanına ne dediniz de değiştirdi?
  • hb'den aldığım razr az önce geldi.
    kutuda netcell'in sticker var.
    açmadan şarja koydum. akşam gelince inceleyeceğim.

ilk izlenimim sağlamlık duygusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

Merhaba arkadaşlar. Ben cumartesi telefonu vatandan aldım. Ancak 1. si 1 tane parlak piksel veya ölü piklse tam anlamadım hata var. 2.si altta 2 kenarda nokta kadar ışık sızması var. ve 3.sü de menü>ayarlar>ses>telefon zil sesler>DREAM THEME adlı sesi hoparlörün yakınından dinlediğim zaman ses cızırtılı olarak geliyor. Ek olarak sanırım her SÜper amoled de varmış ama Gece ekrann siyah koyu gri renklerde iken siyah mürekkep lekesi gibi birşeyler var ekranda. İncelediğime göre lekeler SGS3 te bile varmış SÜrep AMOLED olmasından dolayı. Fakat bu dediğim ilk 3 şeyden ötürü telefonu Vatan bilgisayardan değiştirmek istiyorum. Sizce değiştirmeli miyim. Ve evet ise değiştirenler (vatan biilgisayardan) nasıl değiştirdiniz. Yani Değişim için servis elemanına ne dediniz de değiştirdi?

vatana götürün onlar servise gönderir servisten değişim kararı çıkarsa değişim olur başka türlü bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

hb'den aldığım razr az önce geldi.

Aynen. Ben usb ile laptoptan şarj ettim 1-2 saat kadar. Bu arada kurcaladım biraz telefonu. Gerçekten motorola işi bitirmiş bu fiyata çok iyi bir makina diye düşünüyorum. Tek dezajantajı hafif büyük oluşu. Ölü piksel falan var mı diye de çok kontrol etmedim ona ayrıca bakacağım öncelikle tam şarj olsun.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. Ben cumartesi telefonu vatandan aldım. Ancak 1. si 1 tane parlak piksel veya ölü piklse tam anlamadım hata var. 2.si altta 2 kenarda nokta kadar ışık sızması var. ve 3.sü de menü>ayarlar>ses>telefon zil sesler>DREAM THEME adlı sesi hoparlörün yakınından dinlediğim zaman ses cızırtılı olarak geliyor. Ek olarak sanırım her SÜper amoled de varmış ama Gece ekrann siyah koyu gri renklerde iken siyah mürekkep lekesi gibi birşeyler var ekranda. İncelediğime göre lekeler SGS3 te bile varmış SÜrep AMOLED olmasından dolayı. Fakat bu dediğim ilk 3 şeyden ötürü telefonu Vatan bilgisayardan değiştirmek istiyorum. Sizce değiştirmeli miyim. Ve evet ise değiştirenler (vatan biilgisayardan) nasıl değiştirdiniz. Yani Değişim için servis elemanına ne dediniz de değiştirdi?

Dostum eğer değiştireceğim diyorsan konuya hiç ölü pikselden, yok ışık sızmasından falan girme. Koşulsuz 15 gün içerisinde iade edebiliyorsun zaten. Git beğenmedim de geri ver. Vatanın müşteri hizmetleri oldukça problemli zaten (Cevizlibağ için söylüyorum bunu). Bin dereden su getirtiyor adamlar. Laftan anlasalar iyi yine. Laf anlatamıyorsun 1-2 anguta. Şahsen iade edeceğim diyorsan aç oku faturadaki iade şartlarını ona göre koşulsuz olarak iade et. Tek yapman gereken üründe ölü piksel olduğundan dolayı kullanmadım ve memnun değilim. İşlerimden dolayı anca getirip teslim edebildim vs vs. Ürünü teslim almamaları durumunda şikayet edeceğini falan belirt. Tabi tüm bunları yapman için aksesuarların ve ambalajın sorunsuz olması gerekiyor.

Müşteri memnuniyetinden iade ve değişim işlemleri

Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ürünleri 15 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizin aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz:
    • Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
    • Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
    • Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
    • Faturanızı firma adına kestirdiyseniz ürünü değiştirmek için iade faturası getirmeyi veya göndermeyi unutmayınız, aksi durumlarda değişim işlemi başlatılamayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcuse

quote:

Dostum eğer değiştireceğim diyorsan konuya hiç ölü pikselden, yok ışık sızmasından falan girme. Koşulsuz 15 gün içerisinde iade edebiliyorsun zaten. Git beğenmedim de geri ver. Vatanın müşteri hizmetleri oldukça problemli zaten (Cevizlibağ için söylüyorum bunu). Bin dereden su getirtiyor adamlar. Laftan anlasalar iyi yine. Laf anlatamıyorsun 1-2 anguta. Şahsen iade edeceğim diyorsan aç oku faturadaki iade şartlarını ona göre koşulsuz olarak iade et. Tek yapman gereken üründe ölü piksel olduğundan dolayı kullanmadım ve memnun değilim. İşlerimden dolayı anca getirip teslim edebildim vs vs. Ürünü teslim almamaları durumunda şikayet edeceğini falan belirt. Tabi tüm bunları yapman için aksesuarların ve ambalajın sorunsuz olması gerekiyor.

Müşteri memnuniyetinden iade ve değişim işlemleri

Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ürünleri 15 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizin aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz:
    • Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
    • Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
    • Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
    • Faturanızı firma adına kestirdiyseniz ürünü değiştirmek için iade faturası getirmeyi veya göndermeyi unutmayınız, aksi durumlarda değişim işlemi başlatılamayacaktır.

Telefonlarda işlemiyor bu durum.Kullanılmış olduğu anlaşılıyor

• Dediğim gibi kullanılmış olduğuyla ilgili almama durumu olursa. Ölü piksel, ışık sızması vb gibi şikayetimden dolayı iade ediyorum diyebilir. Şahsen ben olsam öyle yapardım.
  • telefonlarda IMEI no olduğu için alındıktan sonra özellikle cihaza sim kart takıldıktan sonra iadesi mümkün değildir ... yeni kanunla bu madde yürürlüğe girmiştir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcuse

quote:

hb'den aldığım razr az önce geldi.

Aynen. Ben usb ile laptoptan şarj ettim 1-2 saat kadar. Bu arada kurcaladım biraz telefonu. Gerçekten motorola işi bitirmiş bu fiyata çok iyi bir makina diye düşünüyorum. Tek dezajantajı hafif büyük oluşu. Ölü piksel falan var mı diye de çok kontrol etmedim ona ayrıca bakacağım öncelikle tam şarj olsun.

telefon çok şık, çok sağlam.
    sadece yarım santim daha küçük olsaymış tek elle daha rahat kullanılabilirdi.
    özellikle mesaj yazarken iki el gerekiyor.
    zaten eliniz küçükse 4 inç üstünde telefon almanızı tavsiye etmiyorum.

tam şarj yaptıktan sonra yarım saat kadar 2.3.6 'yı inceledim.
    ardından 4.0.4 'e telefonu güncelledim.
    stabil çalışması için de güncellemeden sonra fabrika ayarlarına geri döndürdüm.

yaklaşık 6 saat aktif kullandım ve şarjı %30'a düştü.
    ilk şarjı olduğu ve işletim sistemi güncelleme dahil bir çok şey yaptığım için şimdilik kabul edilebilir buluyorum.
    ilerleyen zamanlarda şarjın da düzeleceğini bazı yerlerden okumuştum.
    aksi halde şarj sıkıntı olur.

ölü pixel gözüme çarpmadı.
    içindeki duvar kağıtlarından birindeki renk paletlerini tek tek deneyerek ekranı inceledim.
    bu arada ekranı çok güzel.
    ancak kamerası gece çekimlerinde yetersiz.

son olarak hb'den 849 TL'ye aldım.
    50+10 TL maximum puan + 100 TL hb hediye çeki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 13 Şubat 2013; 21:26:18 >

• Bir de next launcher 3d ile deneyin yasal olmayan yollardan buldum ben. Next launcher 3d kendini aşmış. tlefona şık ediyor sizi.
  • Kalite telefon.. Kasa yapısı çok şık.. Güncelleme geleceğinden emin olsam, siparişi vereceğim.
    Edit 4.04 güncellemeyi online olarak mı yapıyorsunuz? yoksa, yazılımı net'en indirip kendiniz mi yüklüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Şubat 2013; 21:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Kalite telefon.. Kasa yapısı çok şık.. Güncelleme geleceğinden emin olsam, siparişi vereceğim.
    Edit 4.04 güncellemeyi online olarak mı yapıyorsunuz? yoksa, yazılımı net'en indirip kendiniz mi yüklüyorsunuz?

kendi ayarlar menüsünden yazılım güncelle deyince otomatik indiriyor ve kuruyorsunuz.
  • Aynen katılıyorum. Çok az daha küçük yapsalarmış keşke. Tabi bu hali için de yine 10 numara iş çıkarmışlar diyorum.
  • quote:

quote:

Kalite telefon.. Kasa yapısı çok şık.. Güncelleme geleceğinden emin olsam, siparişi vereceğim.

kendi ayarlar menüsünden yazılım güncelle deyince otomatik indiriyor ve kuruyorsunuz.

Cevap için teşekkürler.. 4.0.4 yazılım, benim için şimdilik yeterli.. Hepsiburada'dan siparişi vereyim bari.. Özellikleri ve kalitesi çok iyi.. asus nexus 7 - 16 gb tablet alacaktım vazgeçtim. Bari N79'u yenileyeyim.. 4.5 yıl oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler.. 4.0.4 yazılım, benim için şimdilik yeterli.. Hepsiburada'dan siparişi vereyim bari.. Özellikleri ve kalitesi çok iyi.. asus nexus 7 - 16 gb tablet alacaktım vazgeçtim. Bari N79'u yenileyeyim.. 4.5 yıl oldu.

ben de eski motorolamın yerine aldım.
    yıllardır emektarı kullanıyordum.
    şansa adı da aynı neredeyse:http://www.phonearena.com/phones/Motorola-RAZR-MAXX-V6_id1680

bu arada turkcell bayisi microsim karta 25 TL istedi.
    karşıdaki telefoncuya gittim 2 TL'ye kartı kesti.
    gayet güzel çalışıyor.

• Ben kartı keserim. Youtube da video'su var. Maket bıçağı ile kırparım.

• hb çek kapanyası ne zamana kadar?
    atriks meselesinden sonra hb den almak istemiyodum ama uyguna gelicek baya gibi alan arkadaşlar bi sorunla karşılaştımı hb ürünlerinde bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_candan

ben 4.0'a geçtiğim halde şarjı bir gün gidiyor.
    şarjı 2 güne çıkaracak bir öntem var mı?

Var, satip razr maxx almak.

Akilli telefonlar standartin biraz ustu kullanimda 2 tam gun sarj suresi sunamaz maxx haric.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben de eski motorolamın yerine aldım.
    yıllardır emektarı kullanıyordum.
    şansa adı da aynı neredeyse:http://www.phonearena.com/phones/Motorola-RAZR-MAXX-V6_id1680

bu arada turkcell bayisi microsim karta 25 TL istedi.
    karşıdaki telefoncuya gittim 2 TL'ye kartı kesti.
    gayet güzel çalışıyor.

bazen bu turkcellın yapmıs oldugu ısteklerde acayıp anlamsız. Ben bu sım kart cıkarma ıslemını vodafone bayısınde ucretsız yaptım,

• quote:

Ben kartı keserim. Youtube da video'su var. Maket bıçağı ile kırparım.

Ben de youtube dan bakıp kestim tıkır tıkır işliyor neden gidip boş yere para vereyim. Hele bir de öğrenci isem
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.